Змінити пошук
Виліт із
Приліт до
Дата вильоту
Дата повернення
 
 
Про AVIO.UA

Історія AVIO.UA

AVIO.UA – молода та амбітна українська компанія, котру створили люди, що люблять подорожувати для тих, хто любить подорожувати. Це наше кредо і в ньому секрет нашого успіху, адже ми на одній хвилі з нашими клієнтами, ми розуміємо їх з півслова. Ми працюємо для вас так, як хотіли б, щоб працювали для нас, коли ми є клієнтами.

Творці AVIO.UA розпочали свою діяльність у 2006 році у сфері організації студентських програм. Нашими послугами скористались тисячі студентів з України, Польщі, Румунії та Молдавії і без зайвої скромності та з великою приємністю ми можемо сказати, що вони відкрили для себе світ завдяки цим студентським подорожам.

Сьогодні AVIO.UA – це сучасний сервіс, за допомогою котрого подорожуючі мають змогу забронювати авіаквитки та готелі. Наша компанія пропонує унікальні технологічні рішення пошуку квитків, які відповідають найновітнішим інноваційними досягненням та водночас є доступними та зручними для користування.

AVIO.UA – це досвідчена команда консультантів, котрі гарантовано подбають про те, щоб кожен наш клієнт був задоволений рівнем обслуговування.

Ми працюємо в сфері туризму понад 5 років і добре знаємо, як допомогти вам ретельно спланувати власну подорож. А ще ми знаємо, що іноді трапляються ситуації, на котрі неможливо вплинути, затримався рейс, підвела погода, забарився багаж, та і в ці моменти ми хочемо бути поряд з вами, щоб миттєво відреагувати, допомогти та зробити вашу подорож комфортною.

У своїй роботі ми керуємось кількома принципами:

Ми хочемо, щоб подорож була такою ж приємною як і місце, куди ви вирушаєте. Ми переконані, що подорожі надихають та формують особистість. Ми обожнюємо мандрувати і прагнемо, щоб наші знання та послуги були корисними для інших. Ми вважаємо, що мета поїздки не країни і міста, а пригоди вдалої подорожі.

Ми радимо найкраще. Ми любимо подорожі і знаємо, як відрізнити маркетинг від корисної інформації. Саме тому на нашому сайті ми намагаємось подавати інформацію в лаконічній та зручній для вас формі. Ми вважаємо, що ви повинні придбати продукт таким, яким вам його представили. Найкращі та найпривабливіші пропозиції повинні мати таке ж практичне втілення.

Ми прагнемо, щоб ви були задоволені своїм вибором та нашим сервісом. Ми хочемо, щоб ви звернулись до нас – на сайт, по телефону чи в наш київський офіс (натисніть, щоб переглянути контактні дані). Ми добре робимо свою роботу, та все ж ми не досконалі. Якщо ви маєте бажання поділитись з нами своїми враженнями від наших послуг, звернути увагу на помилки чи похвалити нас, зателефонуйте нам +380443928660 або напишіть (контакти). Ми переконані, що ваше задоволення – це наш здобуток.

Ми хочемо, щоб ви завжди знаходили те, що шукаєте. Такий результат має для нас двоєдине значення: ми створили сайт AVIO.UA з проекцією на особу, котра шукає авіаквиток чи готель, а не як презентацію роботи програмістів. Водночас ми переконані, що якість послуг передбачає співвідношення хорошої ціни, зручності отримання послуг та достовірності інформації, котру ми надаємо. Ми вважаємо, що на AVIO.UA ви отримуєте комплексну послугу – недорогі і зручні рейси.

Ми робимо все для того, щоб ваші покупки були надійними. Коли ви купуєте у нас квиток, ми хочемо, щоб ви були впевнені в тому, що весь процес знаходиться під надійним контролем – починаючи з безпеки оплати на сайті, передачі ваших персональних даних (всі дані захищені сучасною технологією – SSL Secure Socket Layer) і закінчуючи послугами, котрі ви отримуєте від наших партнерів (авіакомпаній, готелів). Ми вважаємо, що ви повинні отримати саме те, що обрали та придбали.

Ми знаємо про організацію мандрівок дуже багато, та хочемо знати все. Ви можете допомогти нам бути краще поінформованими. Надішліть нам повідомлення з вашими враженнями від поїздки, порадами, фото, спостереженнями чи зауваженнями на [email protected] (розмір прикріплених файлів не повинен перевищувати 3 Мб), і ми обов'язково врахуємо вашу думку. Таким чином ви допоможете і собі у майбутніх поїздках і іншим подорожуючим покращити комфорт та враження від мандрівок, адже ми використаємо цю інформацію для докладніших консультацій наших клієнтів. Ми віримо в діалог і силу Інтернету, котрі допоможуть нам створити товариство однодумців.

Ми хочемо, щоб ви подорожували світом: щоб переконались, що Рим вічний, побачили Париж з Ейфелевої вежі, побували у парку Хай Лайн у Нью-Йорку, відвідали туманний Альбіон. Ми хочемо, щоб ви помилувались заходом сонця на Ібіці та світанком на норвезьких фіордах, собором Святого Сімейства Антоніо Гауді у Барселоні, щоб Венеційський карнавал і Золотий будинок, маски і гондоли були для вас не просто словами, а спогадами про побачене. Мрійте побачити світ! Ми віримо в те, що мрії збуваються. Ви мрійте і плануйте, а ми допоможемо вам реалізувати найсміливіші задуми.

Ми хочемо, щоб ви подорожували світом з нами!