Змінити пошук
Виліт із
Приліт до
Дата вильоту
Дата повернення
 
 

Інформація про способи оплати та правила оформлення квитків

На AVIO.UA ви можете оплатити замовлення кількома способами, залежно від того, який термін викупу квитка встановила авіакомпанія. Під час бронювання ви обираєте найзручніший для вас спосіб оплати.

Способи оплати доступні на AVIO.UA:

Дізнайтесь про правила оформлення авіаквитків після надходження коштів >>

Переказ Приват24

Оплата з допомогою Приват24 доступна усім клієнтам Приватбанку і являє собою електронний банківський переказ. Для здійснення оплати з допомогою Приват24 достатньо натиснути на спеціальне посилання в підтвердженні бронювання і дотримуватись інструкцій на екрані. Переказ коштів через Приват24 здійснюється миттєво і доступний для використання цілодобово. Для здійснення оплати даним способом знадобиться доступ до мобільного телефону закріпленого за рахунком в Приватбанку, на котрий буде надіслано код для входу в систему Приват24 та одноразовий код підтвердження платежу.

Для того, щоб змінити спосіб оплати на онлайн-переказ Приват24 можна скористатись посиланням в підтвердженні бронювання або зв'язатись з Центром Бронювання AVIO.UA.

Банківський переказ

Традиційний банківський переказ можна здійснити на один з наших рахунків, котрі зазначено нижче. Якщо у вас є рахунок в одному з наших банків, рекомендуємо здійснити внутрішньо-банківський переказ (наприклад з вашого рахунку в ОТП Банку на наш рахунок в ОТП Банку). Це значно пришвидшить надходження коштів та оформлення вашого авіаквитка.

Номери банківських рахунків AVIO.UA (ТОВ "Авіо Україна", ЄДРПОУ 36048309):

  • Приватбанк:
    р/р 26005052715105, МФО 300711
  • Райффайзен Банк Аваль:
    р/р 26008100256, МФО 380805
  • ОТП Банк:
    р/р 26004701355375, МФО 300528

Для того, щоб змінити спосіб оплати на банківський переказ необхідно зв'язатись з Центром Бронювання AVIO.UA. Звертаємо вашу увагу, що у зв'язку з встановленням авіаперевізниками крайнього терміну викупу квитка, в окремих випадках здійснювати оплату банківським переказом не рекомендується.

Оплата платіжною карткою

Якщо ви обрали спосіб оплати платіжною карткою, для здійснення оплати необхідно перейти за спеціальним посиланням в підтвердженні бронювання. Для вашої зручності ви зможете обрати одну з двох опцій: оплатити карткою Приватбанку або оплатити карткою іншого банку.

Увага: якщо власник картки не є одним з пасажирів, або ж замовлено квиток на велику суму, консультант нашого Центру Бронювання може зв'язатись з вами з метою здійснення додаткової перевірки оплати.

Для того, щоб змінити спосіб оплати на платіжну картку необхідно зв'язатись з Центром Бронювання AVIO.UA.

Оплата готівкою

Оплата готівкою в банку

У випадку короткого терміну викупу авіаквитків, одним із найзручніших способів оплати є оплата готівкою в банку. Оплату готівкою можна здійснити в одному з відділень наших банків, котрі зазначено нижче.

Здійснюючи оплату готівкою в одному з банків, необхідно повідомити касиру суму, номер рахунку, МФО та код ЄДРПОУ, а в призначенні платежу вказати номер бронювання.

Номери банківських рахунків AVIO.UA (ТОВ "Авіо Україна", ЄДРПОУ 36048309):

Оплата готівкою в офісі AVIO.UA

Якщо ви знаходитесь в Києві, то можете здійснити оплату готівкою в офісі AVIO.UA (вул. Чорноморська, 1, Київ, 04080) з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00.

Знайти нас на карті >>

Карта розташування офісу AVIO.UA
Для того, щоб змінити спосіб оплати на готівку необхідно зв'язатись з Центром Бронювання AVIO.UA.

Коли я отримаю електронний квиток?

Авіаквиток буде оформлено після надходження коштів на наш рахунок, в робочий час Центру Бронювання. Невідкладно після оформлення квиток буде надіслано на вашу адресу електронної пошти.

Для того щоб оформити авіаквиток ми повинні отримати підтвердження надходження коштів на наш рахунок до кінцевого терміну вказаного в підтвердженні бронювання (дата та час)! Відсутність коштів на нашому рахунку може призвести до зміни вартості квитка та доступності місць на обраному вами рейсі. Якщо існує ризик, що кошти не надійдуть на наш рахунок вчасно, радимо вам обрати більш надійний спосіб оплати (до прикладу через Приват24 або карткою).