Гарантія Найнижчої Ціни - Регламент

Регламент акції "Гарантія Найнижчої Ціни"


I. Мета акції
Метою акції "Гарантія Найнижчої Ціни" (далі у тексті "Гарантія") є надання нашим Клієнтам гарантії найнижчої ціни на авіаквитки відповідно до принципів, викладених нижче.

 

II. Організатор
Організатором акції "Гарантія" є ТОВ "Авіо Україна", зареєстроване в Подільській районній державній адміністрації міста Києва під номером 36048309, за адресою вул. Хорива, 3а. 

 

III. Правила акції
1. Гарантія застосовується щодо цін, котрі пропонують агентства на українському ринку, а також цін самих авіаперевізників (далі у тексті "Продавець") і поширюється лише на ідентичні рейси, котрі доступні за нижчою ціною. Ідентичним рейсом, є рейс, котрий пропонує та сама авіакомпанія, має той самий номер рейсу, ті самі дату і час поїздки, а також той самий клас бронювання.

2. Гарантія поширюється тільки на поточну ціну. Для того, щоб скористатися гарантією, будь ласка, зв'яжіться з Центром бронювання AVIO.UA протягом 1 години після отримання дешевшої пропозиції від іншого постачальника та надайте документи, зазначені в пункті 3 параграфу ІІІ.

3. AVIO.UA залишає за собою право перевірити вірогідність альтернативної пропозиції. Для перевірки Організатором ідентичного рейсу, Клієнт повинен надати Організатору:

а)  підтвердження бронювання від Продавця
б)  знімок екрану з підтвердженням бронювання або результатами пошуку
в)  найменування, адреса в Інтернеті, номер телефону Продавця
г)  інші документи, що підтверджують знайдений ідентичний рейс

4. Гарантія буде мати застосування у випадку різниці в ціні більшої ніж на 125 гривень і меншої ніж 1250 гривень, незалежно від кількості осіб в бронюванні ідентичного рейсу. В цьому випадку Організатор продасть авіаквиток за вартість, котру було знайдено чи заброньовано у Продавця, і надасть учаснику Гарантії 1 (один) купон у розмірі 125 гривень. Купон може бути використаний для наступних бронювань на сайті AVIO.UA.

5. Гарантія не застосовується щодо різниці в ціні, якщо різниця в ціні ідентичного рейсу перевищує 1250 гривень. У випадку виконання умов, зазначених в пунктах 1 та 3 параграфу ІІІ Регламенту, Організатор надасть учаснику Гарантії компенсацію в формі 2 (двох) купонів на знижку в розмірі 125 гривень кожен. Купони можуть бути використані для наступного бронювання на сайті AVIO.UA.

6. Гарантія не поширюється на акційні авіаквитки та обмежені спеціальні тарифи, котрі пропонують тільки авіаперевізники, а, отже, вони недоступні для AVIO.UA.

7. В будь-який момент AVIO.UA розгляне не більше, ніж одне подання від окремого клієнта на отримання Гарантії.

8. Подання на отримання "Гарантії Найнижчої Ціни" від Клієнта буде розглянуто негайно у випадку телефонного звернення, і не пізніше ніж протягом 1 (одного) робочого дня за обставин, котрі перешкоджають негайному вирішенню справи.
 

IV. Тривалість акції
Акція діє до моменту, поки не повідомленно про її завершення.


 
 
Змінити пошук
Виліт із
Приліт до
Дата вильоту
Дата повернення