Політика інформаційної безпеки AVIO.UA

Інформація про безпеку покупок на порталі

AVIO.UA гарантує своїм користувачам безпеку наданих ними відомостей, особливо даних про кредитні/платіжні картки. Бази даних, зібрані на серверах AVIO.UA, захищені від несанкціонованого доступу системою паролів, а також засобами фізичної та організаційної безпеки.

AVIO.UA не зберігає номерів та кодів безпеки платіжних карток, а співробітники AVIO.UA не мають доступу до даних карток, введених користувачами.

В процесі збору персональних даних та інформації про кредитні/платіжні картки зв'язок між користувачем і сервером AVIO.UA шифрується за допомогою SSL (Secure Socket Layer). Захист SSL робить неможливим перехоплення будь-якої інформації. Інформація, що пересилається з використанням шифруючих алгоритмів, ніколи не потрапить до сторонніх рук.

Безпечний режим можна розпізнати по тому, що в рядку адреси браузера в місці адреси, що починається з http:// з'явиться адреса https:// (різниця в літері "s" – від англ."secure" – безпечний). Окрім того, залежно від типу і версії браузера, з'явиться знак колодки, котрий означає, що зв'язок захищений від доступу третіх осіб. Після натискання на знак колодки (залежно від браузера і його версії), з’явиться інформація про сертифікат безпеки.

Для того, щоб використовувати зашифроване з'єднання, веб-браузер повинен підтримувати 128-бітний протокол передачі SSL, який підтримує Internet Explorer 5.5, Mozilla Firefox 1.0, Netscape 4.76, Opera 7.0 (або новіші версії). Версію браузера можна перевірити в меню Допомога / інформація про програму (в меню англійською: Help / About). Залежно від браузера, опції меню можуть називатися по-іншому. Радимо використовувати найновіші версії браузерів.

Ми переконливо просимо, особливо у випадку введення даних кредитної/платіжної картки, щоразу упевнюватись, чи сторінка, на якій ви цю інформацію вносите, гарантує безпеку, тобто чи адреса розпочинається від https (а не від http), а також, чи з'являється символ колодки. Якщо ці ознаки відсутні, будь ласка, утримайтесь від введення даних і вийдіть на невідкладний контакт з AVIO.UA для одержання консультації щодо здійснення безпечної оплати, а також для ідентифікації причини помилки.

Застерігаємо вас від внесення даних кредитних карток на невідомих комп'ютерах. Переконайтеся, що комп'ютер, на якому ви збираєтесь працювати, захищений від вірусів та іншого шкідливого програмного забезпечення з допомогою firewall (захист системи), антивірусних програм, а також програм, котрі захищають від черв'яків, троянів, програм-шпигунів (spy-ware) і небажаного рекламного забезпечення (ad-ware). Програми безпеки і сама операційна система повинні регулярно оновлюватися з допомогою інсталювання оновлень (updste) та визначення найновіших загроз, які з'являються в мережі.

Вищевказані засади є загальноприйнятими і тому вони стосуються будь-якого іншого сервісу в мережі Інтернет, в якому залучені дані кредитних карт і паролі або коди, що дозволяють здійснювати фінансові операції. Ми рекомендуємо застосовувати їх щоразу, коли ви вносите в Інтернеті дані, які повинні бути захищені від доступу третіх осіб.

Інформація про політику конфіденційності

 
 
 
 
Пасажир - часті запитання