Авіаквитки Korean Air

Путівник Korean Air

Korean Air – це високий "чотиризірковий" сервіс як у повітрі, так і на землі. Бронюйте квитки он-лайн на AVIO.UA – це швидко і зручно!

 

Історія Korean Air (Кореан Ейр)

У 1962 році уряд Південної Кореї прийняв рішення про утворення Korean Air Lines. Компанія з повністю державним капіталом замінила Korean National Airlines, що існувала з 1948 року. Авіакомпанія починала свою діяльність на внутрішніх рейсах в Азії, а її флот складався з 8 гвинтомоторних літаків. У 1969 році Korean Air Lines була придбана корейським фінансовим холдингом Hanjin Transport Group і перейшла в руки приватного капіталу. У 1971 року авіакомпанія здійснила свій перший далекомагістральний вантажний рейс до Лос-Анджелесу, а через рік – перший пасажирський рейс до Лос-Анджелесу. 1973 рік відкрив європейський напрям Korean Air Lines, перші рейси були виконані в Париж на літаках Boeing 707 і Douglas DC-10.

Korean Air Lines постійно працювала над збільшенням свого авіапарку та його модернізацією і в 1975 році стала першою азіатською авіакомпанією – клієнтом європейського концерну Airbus. У 1984 році відбувся ребрендинг компанії і вона була перейменована з Korean Air Lines на Korean Air (під яким існує до теперішнього часу). Економічний спад, який переживала Південна Корея в кінці 1990-початку 2000 рр., негативно вплинув і на діяльність Korean Air, але вже в середині 2000 року авіакомпанія приступила до динамічного розширення флоту і маршрутної мережі. У 2007 році Korean Air створила дочірню компанію для конкуренції з високошвидкісною залізничною системою перевезень "Korea Train Express". Новий лоу-кост був названий Jin Air і свою діяльність розпочав у 2008 році з польотів між Сеулом і Чеджу. У 2010 році в Китаї на Global Times Korean Air була названа "Улюбленою авіакомпанією".

 

Флот Korean Air (Кореан Ейр)

Авіапарк компанії складають повітряні лайнери виключно 2-х сімейств – BOEING і AIRBUS (станом на кінець 2012 року):

 • Boeing 747-400 – 15 літаків
 • Boeing 777-200ER – 18 літаків
 • Boeing 777-300ER – 10 літаків
 • Boeing 777-300 – 4 літаки
 • Boeing 737-800 – 20 літаків
 • Boeing 737-900ER – 4 літаки
 • Boeing 737-900 – 16 літаків
 • Airbus 330-200 – 7 літаків
 • Airbus 330-300 – 16 літаків
 • Airbus 300-600 – 3 літаки
 • Airbus 380-800 – 6 літаків

Замовлено і очікуються поставки більше 50 нових літаків.

 

Напрямки сполучень Korean Air (Кореан Ейр)

Авіакомпанія має розгалужену маршрутну мережу на міжнародних напрямках в 130 міст більш ніж 45 країн світу:

Африка: Єгипет, Кенія.

Північна Америка: Канада, США.

Південна Америка: Бразилія, Перу Азія - Бірма, Камбоджа, Китай, ОАЕ, Філіппіни, Індонезія, Японія, Малайзія, Монголія, Тайвань, Індія, Ізраїль, Непал, Сінгапур, Таїланд, Узбекистан, В'єтнам.

Європа: Німеччина, Австрія, Хорватія, Іспанія, Франція, Голландія, Італія, Норвегія, Великобританія, Чеська республіка, Швеція, Росія, Швейцарія.

Океанія: Австралія, Фіджі, Нова Зеландія, Гуам, Палау.

Компанія також виконує польоти в більше 20 пунктів призначення на внутрішніх рейсах: Busan (Gimhae International, Cheongju (Cheongju Airport), Daegu (Daegu International Airport), Gwangju (Gwangju Airport), Kunsan (Gunsan Airport), Jeju (Jeju International Airport), Jinju (Jinju Airport) Pohang (Pohang Airport), Seoul – Gimpo International Airport (Hub of domestic routes), Incheon International Airport (Hub of international routes), Ulsan (Ulsan Airport), Wonju (Wonju Airport), Yeosu (Yeosu Airport).

 

Умови перевезення багажу на борту літаків Korean Air (Кореан Ейр)

Ручна поклажа:

 • перший і престиж-клас – 2 місця загальною вагою до 18 кг і розміром до 115 см (55 x 40 x 20 см) кожне
 • економ-клас – 1 місце вагою до 12 кг і розміром до 115 см (55 x 40 x 20 см) + 1 додаткова річ, як ноутбук, портфель, портмоне, жіноча сумочка і т.п.

Норми безкоштовного перевезення багажу:

з/в Америку

 • перший клас – 3 місця вагою до 32 кг і розміром до 158 см (в сумі 3-х вимірів) кожне
 • престиж клас – 2 місця вагою до 32 кг і розміром до 158 см (в сумі 3-х вимірів) кожне
 • економ клас – 2 місця вагою до 23 кг і розміром до 158 см (в сумі 3-х вимірів) кожне
 • діти до 12 років така ж кількість багажу, як для дорослих + 1 розкладний візочок-тростина або дитяче автокрісло
 • немовлята (діти до 2-х років) – 1 місце вагою до 10 кг і розміром до 115 см ( в сумі 3-х вимірів) + 1 розкладний візочок, переносна колиска або дитяче автокрісло

Інші напрямки

 • перший клас – 3 місця вагою до 32 кг і розміром до 158 см (в сумі 3-х вимірів) кожне
 • престиж клас – 2 місця вагою до 32 кг і розміром до 158 см (в сумі 3-х вимірів) кожне
 • економ клас – 1 місце вагою до 23 кг і розміром до 158 см (в сумі 3-х вимірів)
 • діти до 12 років – така ж кількість багажу, як для дорослих + 1 розкладний візочок-тростина або дитяче автокрісло
 • немовлята (діти до 2-х років) – 1 місце вагою до 10 кг і розміром до 115 см ( в сумі 3-х вимірів) + 1 розкладний візочок, переносна колиска або дитяче автокрісло

внутрішні (Корея)

 • престиж клас – до 30 кг
 • економ клас – до 20 кг
 • діти до 12 років – застосовуються такі ж правила, як для дорослих пасажирів
 • немовлята (діти до 2-х років) – 1 розкладний візочок, переносна колиска або дитяче автокрісло

Музичні інструменти:

 • музичні інструменти невеликих розмірів (наприклад, скрипку) можна взяти з собою в салон літака за умови, що вони відповідають розміру ручної поклажі – до 115 см (в сумі 3-х вимірів),
 • для перевезення великих музичних інструментів (наприклад, віолончелі, контрабаса і т.п.) пасажир повинен купити додаткове місце.

Перевезення тварин:

 • на рейсах Korean Air до перевезення допускаються кішки, собаки, птахи (за винятком хижих птахів і собак небезпечних порід),
 • перевезення в пасажирському салоні допускається, якщо загальна вага тварини разом з контейнером не перевищує 5 кг,
 • перевезення здійснюється в багажному відділенні, якщо загальна вага тварини разом з контейнером перевищує 5 кг і не перевищує 32 кг,
 • один пасажир може взяти з собою не більше однієї тварини, проте, якщо тварини не старші 6 місяців, їх дозволяється перевозити парами в одній клітці.

 

Додаткові послуги Korean Air (Кореан Ейр)

Особливу увагу приділяє Korean Air харчуванню під час перельотів. На борту літаків авіакомпанії перевага віддається корейської кухні, проте в меню присутні також страви класичної кухні та спеціальне харчування, що враховує індивідуальні гастрономічні або релігійні уподобання. Для дітей компанія пропонує 4 варіанти меню на вибір за попереднім замовленням.

Для своїх постійних клієнтів компанія розробила програму заохочень Sky Pass, девіз якої говорить "За межами вашої уяви" (Beyond your Imagination). Програма дозволяє накопичувати милі на рейсах авіакомпаній – учасників альянсу Sky Team, а також за користування послугами їх партнерів, в число яких входять готелі, компанії з прокату автомобілів, компанії, що обслуговують кредитні карти тощо. Накопичені милі дають право учасникові отримувати всілякі привілеї – від підвищення класу обслуговування до безкоштовного авіаперельоту.

Korean Air також є партнером авіакомпанії Emirates в рамках її бонусної програми заохочення часто літаючих пасажирів Skywards. Учасники програми Skywards заробляють милі на рейсах Korean Air, а члени клубу Sky Pass – на рейсах Emirates Airline.

Korean Air підготує святкове привітання у зв'язку із знаменною подією (день народження, річниця весілля, ювілей, тощо), якщо вона співпаде з подорожжю. Якщо ви завчасно повідомите про очікувану подію при бронюванні, то на борту літака винуватця торжества буде очікувати приємний сюрприз.

Авіакомпанія Korean Air здійснює рейси з таких українських міст:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.
Також з допомогою авіакомпанії Korean Air зручно потрапити в наступні міста:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.

Дешеві рейси Korean Air

Подорож Korean Air

Korean Air – національний перевізник і найбільша авіакомпанія Південної Кореї, входить до першої двадцятк провідних авіакомпаній світу за кількістю щорічно перевезених пасажирів (більше 20 млн.).

Штаб-квартира компанії знаходиться в Конхандоне (Сеул).

Головні хаби Korean Air – Міжнародні аеропорти Сеула – Інчхон і Кімпхо, додаткові – Міжнародний аеропорт Чеджу і Міжнародний аеропорт Кімхе.

Korean Air – член-засновник альянсу SkyTeam.

Korean Air має код-шерінгові угоди з наступними авіакомпаніями: Air France-KLM, Alitalia, China Airlines, Czech Airlines, Aeroflot, Delta Air Lines, Emirates, Malaysia Airlines, Japan Airlines, Vietnam Airlines та ін.

У 2010 році авіакомпанія отримала нагороду "Global Travel Catering" від видання "Pax International magazine" та звання "Авіакомпанія з найкращим обслуговуванням на борту" від "World Travel"».

У 2012 році на Grand Final світу премії World Travel Awards Korean Air була удостоєна звання "Найбільш інноваційна авіакомпанія 2011 року"».

Оберіть переліт з Korean Air на AVIO.UA!

Читати далі >>

Готелі

Готелі Бронювати

Оренда авто

Оренда авто Перевірити

Гарантія
найнижчої ціниМи гарантиємо найнижчу ціну.

Знайшли дешевшу пропозицію - повернемо різницю!
+ 125 UAH в подарунок на наступні покупки!

Читати далі

Чому саме AVIO.UA?

 • Порівняйте рейси всіх авіакомпаній

На AVIO.UA ви маєте змогу перевірити та порівняти найкращі пропозиції перельоту всіх авіакомпаній, в тому числі бюджетних перевізників. Ми пропонуємо рейси від понад 600 регулярних авіакомпаній та 130 перевізників лоу-кост.

 • Зручні способи оплати: картка, переказ, готівка

Здійснюючи пошук авіаквитка, вибирайте найзручнішу для вас форму оплати. Бронюйте зараз - заплатите пізніше! Бронювання дозволить зафіксувати вартість перельоту, і згодом зручно оплатити квиток: платіжною карткою, традиційним банківським переказом, переказом онлайн, або ж готівкою в нашому офісі чи в одному з відділень наших банків: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль,ОТП Банк.

 • Відмінне обслуговування клієнтів

Фахівці Центру Бронювання AVIO.UA супроводжують та надають підтримку клієнту на кожному етапі планування подорожі. Всі наші Консультанти є експертами з планування подорожі і запропонують оптимальний варіант перельоту з усіх доступних на ринку. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними нашим відмінним сервісом. Переконайтесь!

Центр Бронювання працює 7 днів на тиждень.