Авіаквитки EasyJet

Путівник EasyJet

Бронюйте квитки авіакомпанії EasyJet на AVIO.UA – це дешево, надійно та безпечно.

 

Історія EasyJet (Ізі Джет)

Авіакомпанія Easy Jet була заснована у жовтні 1995 року у Великобританії греком Стеліосом Хаджі-Іоанну, а з листопада почала виконувати перші рейси. Вже за перший рік роботи компанія перевезла 30 тисяч пасажирів на двох літаках Boeing 737–200, а через 10 років – 33 млн. пасажирів на 122 літаках на 83 напрямках у Європі та Північній Африці.

За короткий проміжок часу завдяки привабливим цінам та якості послуг EasyJet стала провідною авіакомпанією в Європі.

 

Флот EasyJet (Ізі Джет)

Авіакомпанія EasyJet має наймолодший у Європі флот, середній вік літаків якого становить 2,2 роки. Для перевезення пасажирів використовуються найсучасніші у світі літаки – Airbus A319 і Boeing 737–700.

Загалом, флот авіакомпанії налічує 183 літаки (+56 замовлені).

 

Напрямки сполучень EasyJet (Ізі Джет)

Найбільшими центральними вузлами авіакомпанії є: Лондон Gatwick Airport, Мілан-Мальпенса, Лондон-Станстед, Лутон Лондон, Брістоль.

Розклад компанії включає авіаперельоти на 387 внутрішніх і міжнародних напрямках між 104 європейськими і південними аеропортами.

 

Умови перевезення багажу на борту літаків EasyJet (Ізі Джет)

Пасажири, які готуються до подорожі з EasyJet, повинні пам’ятати про обмеження багажу! Пасажири авіакомпанії EasyJet можуть взяти в салон літака лише одне місце ручної поклажі вагою до 20 кг і розмірами до 55 х 45 х 25 см. Одним місцем багажу вважаються сумки, портфелі, ноутбуки та сумки для ноутбука.

Немовлятам (дітям до 2–х років), які подорожують без надання окремого місця, не надається право на перевезення багажу. Всі дитячі речі повинні перевозитись в багажі батьків/опікунів.

Рідини: 

  • Дозволяється перевезення рідини об’ємом до 100 мл.
  • Всі ємності повинні вільно лежати в прозорому пластиковому пакеті місткістю 1 л та розмірами до 20 х 20 см.

Спортивне спорядження:

Спортивне спорядження можна перевозити за умови додаткової оплати, яка дає право на перевезення багажу вагою до 12 кг.

Діти: 

  • ЕasyJet не приймає на борт літаків дітей, молодших 14 років без опіки дорослого опікуна, якому виповнилось 16 років і який є відповідальним за дитину.
  • Один дорослий пасажир має право подорожувати з двома немовлятами, яким на час подорожі виповнилось 6 місяців (діти, яким не виповнилось 2–х тижнів не можуть подорожувати літаком ЕasyJet).
  • Діти віком від 2–х років і старші повинні мати окремі місця, викуплені за ціною квитка дорослого пасажира.

Правила перевезення тварин:

Перевезення будь яких тварин на борту літаків компанії EasyJet заборонене. Виняток становлять собаки-поводирі для осіб з вадами зору та слуху.

 

Додаткові послуги EasyJet (Ізі Джет)

Авіакомпанія EasyJet забезпечує відмінне обслуговування для людей з обмеженими можливостями.

Один із засадничих принципів EasyJet – екологічне ставлення до довкілля на усіх етапах своєї діяльності.

Компанія здійснює прямі перельоти, які допомагають скоротити викиди в атмосферу і економлять паливо, використовуючи нові сучасні літаки, які значно економічніші та екологічно-доброзичливіші.

EasyJet не оформляє паперових квитків, скорочуючи використання паперу, не пропонує на борту літаків безкоштовного харчування, що забезпечує економію продуктів – кожен пасажир може вибрати і замовити харчування у відповідності до потреб та необхідній кількості.

Авіакомпанія EasyJet здійснює рейси з таких українських міст:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.
Також з допомогою авіакомпанії EasyJet зручно потрапити в наступні міста:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.

Дешеві рейси EasyJet

Подорож EasyJet

EasyJet – U2 – британська авіакомпанія, котра на даний час є найбільшим європейським бюджетним перевізником. Перший базовий аеропорт компанії – London Luton, окрім нього, EasyJet має ще 15 базових аеропортів.

EasyJet пропонує рейси на популярні маршрути по усій Європі за найпривабливішими цінами. Під час польоту пасажири можуть придбати напої і закуски у EasyKiosku.

Щороку авіакомпанія EasyJet перевозить близько 50 млн. пасажирів.

Знайдіть найкращий варіант сполучення на AVIO.UA та вирушайте у подорож своїх мрій разом з EasyJet.

Літайте зручно, швидко і комфортно з EasyJet - однією з найкращих бюджетних авіакомпаній в Європі!

Читати далі >>

Готелі

Готелі Бронювати

Оренда авто

Оренда авто Перевірити

Гарантія
найнижчої ціниМи гарантиємо найнижчу ціну.

Знайшли дешевшу пропозицію - повернемо різницю!
+ 125 UAH в подарунок на наступні покупки!

Читати далі

Чому саме AVIO.UA?

  • Порівняйте рейси всіх авіакомпаній

На AVIO.UA ви маєте змогу перевірити та порівняти найкращі пропозиції перельоту всіх авіакомпаній, в тому числі бюджетних перевізників. Ми пропонуємо рейси від понад 600 регулярних авіакомпаній та 130 перевізників лоу-кост.

  • Зручні способи оплати: картка, переказ, готівка

Здійснюючи пошук авіаквитка, вибирайте найзручнішу для вас форму оплати. Бронюйте зараз - заплатите пізніше! Бронювання дозволить зафіксувати вартість перельоту, і згодом зручно оплатити квиток: платіжною карткою, традиційним банківським переказом, переказом онлайн, або ж готівкою в нашому офісі чи в одному з відділень наших банків: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль,ОТП Банк.

  • Відмінне обслуговування клієнтів

Фахівці Центру Бронювання AVIO.UA супроводжують та надають підтримку клієнту на кожному етапі планування подорожі. Всі наші Консультанти є експертами з планування подорожі і запропонують оптимальний варіант перельоту з усіх доступних на ринку. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними нашим відмінним сервісом. Переконайтесь!

Центр Бронювання працює 7 днів на тиждень.