Авіаквитки American Airlines

Путівник American Airlines

Бронюйте дешеві авіаквитки он-лайн на AVIO.UA від однієї з найбільших авіакомпаній у світі American Airlines!

 

Історія American Airlines (Американ Ейрлайнс)

15 квітня 1926 року пілот авіакомпанії Robertson Aircraft Corporation Чарльз Ліндберг доставив пакет з поштою з Чикаго в Сент–Луїс. Саме цей політ вважається початком регулярних рейсів компанії, відомої на сьогоднішній день як American Airlines. 25 січня 1930 року "American Airways" об’єднала більше 80 дрібних перевізників в єдину компанію з базою у Нью-Йорку та здійснювала авіаперевезення з Бостона, Нью-Йорка і Чикаго в Даллас, а також із Далласа до Лос-Анджелеса.

У 1934 році компанія перейшла до авіаперевезень на біпланах Curtiss Condor, що були обладнані спальними місцями. У тому ж році компанія "E.L. Cord:" придбала "American Airways" і перейменувала її на "American Airlines". Посаду керуючого компанією обійняв техаський бізнесмен Сайрус Роулетт Сміт, котрий тісно співпрацював з Дональдом Дугласом – автором літаків DC–3, які поповнили флот "American Airlines" у 1936 році. У 1979 році авіакомпанія перенесла штаб-квартиру в місто Форт-Уерт, а у 1981 – відкрила свої перші бази в аеропортах Даллас/Форт-Уерт і чиказькому О'Хара та почала здійснювати регулярні авіарейси з цих аеропортів у країни Європи і Японію.

У 1998 році авіакомпанії "American Airlines", "British Airways", 'Canadian Airlines", "Cathay Pacific" і "Qantas Airways" створили авіаальянс Oneworld, який розпочав свою діяльність 1 лютого 1999 року. Важким випробуванням для компанії були трагічні події 11 вересня 2001 року, які спричинили значні збитки. Та з приходом до керівництва Едварда Бренана, "American Airlines" вдалося вийти з кризи і вже у 2005 році одержати перші, після тривалої перерви, прибутки в розмірі майже 60 млн. доларів.

American Airlines удостоєна багатьох престижних нагород, однією з яких є її визнання кращою авіакомпанією Північної Америки впродовж 10 років поспіль журналом Business Traveller UK.

 

Флот American Airlines (Американ Ейрлайнс)

 • Боїнг 737–800
 • Боїнг 757–200
 • Боїнг 767–200ER
 • Боїнг 767–300ER
 • Боїнг 777–200ER
 • McDonnell Douglas MD–82
 • McDonnell Douglas MD–83

Авіакомпанія має намір в 2013 році поповнити парк двома літаками Boeing 737-400 і продовжити освоювати ринок чартерних перевезень.

 

Напрямки сполучень American Airlines (Американ Ейрлайнс)

Європа: Гельсінкі, Москва, Манчестер, Брюссель, Франкфурт, Будапешт, Рим, Барселона, Мадрид, Лондон, Дублін, Цюрих, Мілан.

США: Чикаго, Лос – Анджелес, Даллас, Нью-Йорк, Майамі, Ролі/Дурхам, Бостон.

Умови перевезення багажу на борту літаків American Airlines

Норми перевезення зареєстрованого багажу Економ-клас:

 • Одна валіза, в якості зареєстрованого багажу,вагою до 23 кг – без додаткової оплати
 • Друга валіза – вагою до 23 кг – за додаткову плату в розмірі $ 60

Сума розмірів валізи, що перевозиться в якості зареєстрованого багажу, не повинна перевищувати 157 см (довжина х ширина х висота). Пасажири першого і бізнес-класу, учасники програми AAdvantage зі статусом Executive Platinum, Platinum і Gold:

 • Дві валізи, в якості зареєстрованого багажу, до 23 кг кожна.

Норми перевезення ручної поклажі:

 • Одне місце ручної поклажі. Розмір ручної поклажі не повинен перевищувати 114 см в сумі вимірів (довжина х ширина х висота). Багаж повинен поміститися в спеціальну рамку, розташовану в зоні реєстрації аеропорту. Сумка для одягу, яка поміщається в рамку для багажу, вважається одним місцем ручної поклажі.
 • Один предмет особистого використання, до прикладу, жіноча сумочка, портфель, сумка для портативного комп'ютера, сумка для книг, або інші подібні предмети. Розмір такої поклажі не повинен перевищувати 91 см в сумі вимірів (довжина х ширина х висота).

Перевезення тварин:

 • Тварини перевозяться в якості зареєстрованого багажу у відповідних сумках (контейнерах) для транспортування.
 • Перевезення в салоні літака дозволено тільки для собак-поводирів і собак–шукачів, які транспортуються в рамках офіційних рятувальних операцій.
 • Один пасажир може перевозити в якості зареєстрованого багажу не більше 2-х сумок для транспортування тварин.Один пасажир може перевозити в якості зареєстрованого багажу не більше 2-х сумок для транспортування тварин.
 • До перевезення допускаються тварини, не молодші 8-ми тижнів. Максимальний вік тварини не обмежується.
 • Загальна вага тварини з контейнером не повинна перевищувати 45 кг.

Максимально допустимий розмір контейнеру для перевезення тварин залежить від типу літака.Загальна кількість тварин, які приймаються до перевезення на борту літака, визначається службою продажу квитків в аеропорту за 2 години до відправлення і залежить від типу літака і умов перевезення багажу.

Всі кішки і собаки, що перевозяться рейсами в/з країн ЄС, повинні мати татуювання з номером або імплантований чіп з номером, що ідентичний номеру в картці вакцинації. Ввезення тварин без татуйованого або вживленного номера до країн ЄС заборонене. Якщо тварина прибуде в будь-яку з країн ЄС без номера татуювання або вживленого чіпа, державні служби країни прибуття можуть вислати тварину назад до США чи усипити тварину.

Подорож з дітьми:

Немовлята

До перельоту допускаються діти віком від 2-х днів, проте рекомендується брати дітей в подорож, починаючи щонайменше з 7-денного віку. Для дітей, які подорожують до досягення 7-денного віку, необхідно надати медичну довідку. Немовлята віком до 2-х днів до перельоту не допускаються у жодному випадку.

Немовлята можуть подорожувати тільки в супроводі дорослого пасажира віком від 16 років. Один дорослий пасажир може подорожувати не більше, ніж з двома немовлятами. У разі подорожі з двома немовлятами необхідно придбати за відповідним дитячим тарифом додаткове місце додаткове місце, на якому можна буде встановити спеціальне дитяче сидіння.

На міжнародних рейсах для немовлят, які не займають окремого місця і подорожують на руках в одного з батьків чи опікуна, застосовується знижка в розмірі 90% від більшості дорослих тарифів. Якщо немовляті виповниться 2 роки під час подорожі, на зворотному рейсі йому буде безкоштовно надано окреме місце в салоні літака. При придбанні окремого місця для немовляти застосовується дитячий тариф.

Діти

Для дітей, які подорожують рейсами American Airlines разом з пасасжирами, старшими 16-и років, замовляти послугу супроводу для дітей, що подорожують без супроводу дорослих, не потрібно.

Діти, яким на момент початку подорожі не виповнилось 5 років, до перельоту без супроводу дорослих не допускаються. Діти віком від 5 до 11 років можуть подорожувати самостійно або спільно з іншими дітьми такого ж віку, проте для них необхідно придбати послугу супроводу для дітей, що подорожують без супроводу дорослих.

Пасажири старші 12 років вважаються дорослими і вартість їх перельоту оплачується за дорослим тарифом.

Молоді люди віком від 12 до 17 років можуть користуватися послугою супроводу, проте у цьому випадку вона не є обов'язковою.

Додаткові послуги American Airlines (Американ Ейрлайнс) 

Авіакомпанія пропонує своїм пасажирам на борту літаків наступні послуги:

 • В салоні першого класу – персональний мультимедійний програвач з широким вибором фільмів, новинами, музикою, іграми і телешоу, а також можливість підключення ноутбука, персональна лампа для читання та багато іншого.
 • У салоні бізнес-класу – персональний мультимедійний програвач з широкоформатним екраном для перегляду фільмів, новин, телешоу, концертних програм, музичних кліпів, а також різноманітні ігри.
 • У салоні економ-класу – відеоекрани, вбудовані в спинки крісел і великий вибір фільмів, аудіо та відео програм, а також можливість підключення пристроїв для роботи на ноутбуці, перегляду фільмів і прослуховування музики на DVD програвачі, та зарядки мобільного телефона.

Також на борту літаків авіакомпанії можна замовити страви із запропонованого меню. У салонах першого і бізнес-класів пасажир сам вибирає час обіду.

Авіакомпанія American Airlines здійснює рейси з таких українських міст:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.
Також з допомогою авіакомпанії American Airlines зручно потрапити в наступні міста:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.

Дешеві рейси American Airlines

Подорож American Airlines

American Airlines – американська авіакомпанія, світовий лідер за загальною кількістю пасажиро-кілометрів та розмірами пасажирського флоту. У 2007 році компанія перевезла майже 100 млн. пасажирів.

American Airlines – дочірня компанія AMR Corporation. Штаб-квартира авіакомпанії знаходиться в техаському місті Форт-Уерт, недалеко від міжнародного аеропорту Даллас/Форт-Уерт.

Головою правління, президентом і керуючим директором компанії є Джерард Арпі.

Авіакомпанія American Airlines – один із засновників та член альянсу Оneworld, окрім того, співпрацює з великою кількістю інших операторів, що робить їх мережу всесвітньою.

Виберіть American Airlines, забронюйте квитки на AVIO.UA і вирушайте в захоплюючу подорож!

Читати далі >>

Готелі

Готелі Бронювати

Оренда авто

Оренда авто Перевірити

Гарантія
найнижчої ціниМи гарантиємо найнижчу ціну.

Знайшли дешевшу пропозицію - повернемо різницю!
+ 125 UAH в подарунок на наступні покупки!

Читати далі

Чому саме AVIO.UA?

 • Порівняйте рейси всіх авіакомпаній

На AVIO.UA ви маєте змогу перевірити та порівняти найкращі пропозиції перельоту всіх авіакомпаній, в тому числі бюджетних перевізників. Ми пропонуємо рейси від понад 600 регулярних авіакомпаній та 130 перевізників лоу-кост.

 • Зручні способи оплати: картка, переказ, готівка

Здійснюючи пошук авіаквитка, вибирайте найзручнішу для вас форму оплати. Бронюйте зараз - заплатите пізніше! Бронювання дозволить зафіксувати вартість перельоту, і згодом зручно оплатити квиток: платіжною карткою, традиційним банківським переказом, переказом онлайн, або ж готівкою в нашому офісі чи в одному з відділень наших банків: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль,ОТП Банк.

 • Відмінне обслуговування клієнтів

Фахівці Центру Бронювання AVIO.UA супроводжують та надають підтримку клієнту на кожному етапі планування подорожі. Всі наші Консультанти є експертами з планування подорожі і запропонують оптимальний варіант перельоту з усіх доступних на ринку. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними нашим відмінним сервісом. Переконайтесь!

Центр Бронювання працює 7 днів на тиждень.