Авіаквитки Air China

Путівник Air China

Подорожуйте з Air China – кращою авіакомпанією Китаю і бронюйте квитки он-лайн на Avio.ua – це зручно, швидко і надійно.

 

Історія Air China (Ейр Чайна)

Національна авіакомпанія Китаю була створена у 1988 році. До 1996 року в країні функціонувало 108 аеропортів, з яких здійснювали регулярні авіарейси близько 30 авіакомпаній. У 1997 році флот компанії Air China зріс до 65 літаків, а кількість маршрутів – до 144 , а вже наступного року нею було перевезено близько 16 млн. пасажирів. У 2002 році відбулось об'єднання ресурсів Air China, China National Aviation Company і China Southwest Airlines в China Aviation Group Company. На основі єдиного ресурсу була створена оновлена Air China.

У 2007 році Air China стала членом альянсу Star Alliance, що дозволило їй збільшити свою присутність до 897 пунктів призначення в 160 країнах світу. Того ж року Air China створила спільне підприємство з Lufthansa, в якому отримала 40% капіталу.

 

Флот Air China (Ейр Чайна)

Air China володіє найбільшим у світі флотом, маючи у своєму розпорядженні 214 літаків Boeing і Airbus.

 

Напрямки сполучень Air China (Ейр Чайна)

Мережа маршрутів Air China охоплює Китай, Азію, Близький Схід, Західну Європу, Північну і Південну Америку.

Значна частина маршрутів здійснюється з Пекіна, та в даний час додаються азіатські, австралійські та європейські маршрути з Міжнародного аеропорту Шанхай Пудун. Air China підтримує більшість аеропортів в країні і розгалужену міжнародну мережу та пропонує авіаквитки на 250 внутрішніх і міжнародних рейсів до майже 30 країн і регіонів.

 

Умови перевезення багажу на борту літаків Air China (Ейр Чайна)

Норми перевезення ручної поклажі:

 • На внутрішніх рейсах – пасажири першого класу можуть перевозити у вигляді ручної поклажі дві невеликі сумки вагою до 5 кг кожна, пасажири економ-класу і бізнес-класу можуть перевозити у якості ручної поклажі одну невелику сумку вагою до 5 кг
 • На міжнародних або регіональних рейсах – пасажири першого і бізнес-класу можуть перевозити у вигляді ручної поклажі дві невеликі сумки вагою до 8 кг кожна, пасажири економ-класу можуть перевозити у вигляді ручної поклажі одну невелику сумку вагою до 5 кг
 • Максимальні розміри кожної одиниці багажу, що перевозиться як ручна поклажа, складають: 55 см (довжина) х 40 см (ширина) х 20 см (висота). Будь-який багаж, розмір, вага або кількість одиниць якого перевищують допустимі норми на одного пасажира, повинен перевозитись у якості зареєстрованого багажу.

Норми перевезення зареєстрованого багажу:

 • Вага кожного місця зареєстрованого багажу повинна становити не менше 2 кг.
 • Максимальна вага кожного місця зареєстрованого багажу не повинна перевищувати 45 кг. На всіх міжнародних рейсах допустима вага кожної одиниці зареєстрованого багажу, як правило, не повинна перевищувати 32 кг, а багаж вагою від 32 до 45 кг повинен відповідати визначеним вимогам аеропорту.
 • Загальні лінійні розміри кожного місця зареєстрованого багажу повинні становити не більше 203 см, але не менше 60 см.

Діти:

 
Дорослий пасажир може супроводжувати не більше 2-х немовлят, 1 немовля і 2-х дітей або 3-х дітей.

Діти від 0 до 2-х років 

 • Для подорожі з немовлям слід отримати відповідний дозвіл від авіакомпанії Air China. Дитині повинно виповнитись 14 днів від народження, а у випадку передчасного народження – 90 днів.
 • Дитина/немовля, яка подорожує, повинна знаходитись в одному салоні із супроводжуючим її дорослим. Якщо супроводжуючий пасажир знаходиться в іншому салоні, необхідно слідувати спеціальній процедурі супроводу дітей.

Діти віком від 2 до 12 років:

 • Діти віком від 2 до 12 років повинні подорожувати в супроводі особи, старшої 18 років чи опікуна дитини.

Неповнолітні пасажири, які подорожують без супроводу:

 • При перевезенні дітей віком від 5 до 12 років опікуни дитини перед вильотом повинні оформити заявку на отримання послуги для неповнолітніх пасажирів, що подорожують без супроводу.
 • Батьки або опікуни повинні надати посвідчення особи і дійсні проїзні документи та забезпечити зустріч дитини в пункті призначення.

Правила перевезення тварин:

Про намір перевезення невеликих домашніх тварин, до прикладу, кота чи собаки, пасажир повинен завчасно повідомити авіакомпанію. Також необхідно надати підтвердження карантинних сертифікатів для тварин і дійсних сертифікатів, які дозволяють ввезення, вивезення і перевезення тварин на території Китаю.

Тварини не можуть знаходитись в салоні літака, їх транспортують в якості зареєстрованого багажу. За перевезення тварини (в спеціальному контейнері) стягується плата, як за понаднормовий багаж. Авіакомпанія Air China не несе відповідальності, якщо тварина була травмована, загублена, захворіла або померла, або, якщо після прибуття в країну призначення, з’ясується факт заборони ввезення на її територію такого виду тварин.

Вимоги до контейнерів для перевезення тварин:

 • 2 невеликі тварини, вага яких не перевищує 14 кг, можна перевозити в одному контейнері,
 • невеликі тварини, вага яких перевищує 14 кг, повинні перевозитись в окремих контейнерах,
 • 3 невеликі тварини, якщо їх вік не перевищує 6-и місяців, можуть перевозитися в одному або в окремих контейнерах.

 

Додаткові послуги Air China (Ейр Чайна)

Від 2000 року Air China є партнером Miles & More. Для часто літаючих пасажирів діє програма лояльності Phoenix Miles. Існує три категорії елітних учасників програми – Платинова, Золота і Срібна. Для дітей віком від 2 до 11 років діє програма Phoenix Miles Junior.

Крісла першого класу мають три положення: стандартне, робоче і положення відпочинку. Вони мають регульований підголівник, розетку змінного струму (110 В), персональне освітлення, складаний робочий столик, індивідуальний монітор, пульт управління. Крісла бізнес-класу мають кут нахилу 170° та всі інші характеристики крісел першого класу.

На рейсах Air China для пасажирів доступний цілий ряд страв спеціального меню, також можна замовити спеціальне харчування під час бронювання он-лайн. На борту літаків дозволяється використання MP3 або CD – плейєрів і ноутбуків.

Авіакомпанія Air China здійснює рейси з таких українських міст:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.
Також з допомогою авіакомпанії Air China зручно потрапити в наступні міста:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.

Дешеві рейси Air China

Подорож Air China

Авіакомпанія Air China належить уряду Китаю і, будучи єдиним національним перевізником, володіє виключним правом нести китайський прапор на своїх літаках. Символом компанії є Фенікс, що здавна вважається у Китаї символом удачі.

Головними базами Air China є Міжнародний аеропорт Пекін Столичний, Міжнародний аеропорт Шуанлю та Міжнародний аеропорт Шанхай Пудун, головними аеропортами призначення є Міжнародний аеропорт Сяошань, Міжнародний аеропорт Чунцин Цзянбей, Міжнародний аеропорт Біньхай та Міжнародний аеропорт Байта.

У 2006 році авіакомпанія перевезла майже 34 млн. пасажирів, на даний момент Air China обслуговує понад 120 маршрутів.

Air China – найбільша авіакомпанія Китаю, тільки з Air China ви будете в безпеці у небесному просторі.

Комфортні подорожі за доступними цінами – з Air China це можливо і реально!

Бронюйте квитки он-лайн на AVIO.UA – це зручно, швидко і надійно. 

Читати далі >>

Готелі

Готелі Бронювати

Оренда авто

Оренда авто Перевірити

Гарантія
найнижчої ціниМи гарантиємо найнижчу ціну.

Знайшли дешевшу пропозицію - повернемо різницю!
+ 125 UAH в подарунок на наступні покупки!

Читати далі

Чому саме AVIO.UA?

 • Порівняйте рейси всіх авіакомпаній

На AVIO.UA ви маєте змогу перевірити та порівняти найкращі пропозиції перельоту всіх авіакомпаній, в тому числі бюджетних перевізників. Ми пропонуємо рейси від понад 600 регулярних авіакомпаній та 130 перевізників лоу-кост.

 • Зручні способи оплати: картка, переказ, готівка

Здійснюючи пошук авіаквитка, вибирайте найзручнішу для вас форму оплати. Бронюйте зараз - заплатите пізніше! Бронювання дозволить зафіксувати вартість перельоту, і згодом зручно оплатити квиток: платіжною карткою, традиційним банківським переказом, переказом онлайн, або ж готівкою в нашому офісі чи в одному з відділень наших банків: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль,ОТП Банк.

 • Відмінне обслуговування клієнтів

Фахівці Центру Бронювання AVIO.UA супроводжують та надають підтримку клієнту на кожному етапі планування подорожі. Всі наші Консультанти є експертами з планування подорожі і запропонують оптимальний варіант перельоту з усіх доступних на ринку. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними нашим відмінним сервісом. Переконайтесь!

Центр Бронювання працює 7 днів на тиждень.