Авіаквитки Aeroflot

Путівник Aeroflot

Аерофлот допоможе вам зустрітися з рідними і друзями, відкриє для вас нові країни і міста. Аерофлот – це завжди якісно, надійно і безпечно! Подорожуйте а Аерофлотом по всьому світу!

 

Історія Аерофлоту (Aeroflot)

Аерофлот є однією із найстарших авіакомпаній світу і одним з найбільш впізнаваних російських брендів. Історія цивільного повітряного флоту Росії бере початок з 1923 року, коли Рада Праці і Оборони прийняла постанову "Про організацію Ради з цивільної авіації", у тому ж році відкрилась перша регулярна внутрішня лінія Москва-Нижній Новгород. У 1932 році було утворено Головне управління Цивільного повітряного флоту і засновано офіційне скорочене найменування цивільної авіації країни – Аерофлот. У 1956 році поява на внутрішніх і міжнародних лініях Аерофлоту першого у світі реактивного літака Ту- 104 розцінювалась як видатна подія світового значення. У 1980 році Аерофлот був генеральним перевізником учасників XXII Олімпійських ігор, що проходили в Москві. Аерофлот в 1989 році першим з російських авіакомпаній вступив в Міжнародну асоціацію повітряного транспорту (IATA).

З 1992 року Аерофлот – відкрите акціонерне товариство (ВАТ Аерофлот), 51% акцій якого належить державі. З 1947 по 1991 рр. Аерофлот був найбільшою авіакомпанією у світі, сьогодні компанія – найбільший авіаперевізник Росії і здійснює більше 42% міжнародних і близько 14% внутрішніх рейсів.

 

Флот Аерофлоту (Aeroflot)

Парк Аерофлоту – найбільший повітряний флот СНД, станом на 2013 рік складається з 114 пасажирських і 3 вантажних літаків, серед яких: Airbus A-319 (15 літаків), Airbus A-320 (43 літаки), Airbus A-321 (9 літаків), Airbus A-330 (17 літаків), Boeing 767-300 ER (8 літаків), Іл-96-300 (6 літаків), Sukhoi Superjet 100 (8 літаків).

У 2007 році Аерофлот підписав контракти на придбання далекомагістральних літаків Boeing B – 787-22 Dreamliners з початком постачань з 2016 року і 22 лайнерів Airbus A – 350 – з 2018 року.

Аерофлот має в розпорядженні найбільший в Східній Європі Центр управління польотами і Центром підготовки авіаційного персоналу, що включає 9 вітчизняних і зарубіжних тренажерів.

 

Напрямки Аерофлоту (Aeroflot)

У центральному розкладі Аерофлоту 350 пасажирських рейсів, з яких 1 трансекваторіальний, 7 трансатлантичних і 12 трансконтинентальних.

Аерофлот виконує власні рейси з Москви в 54 країни світу, посадки здійснюються в 115 пунктах призначення, з них в країнах: Африки – 3, Ближнього і Середнього Сходу – 5, Північної та Центральної Америки – 7, Азії – 12, Європи – 45, СНД – 11 та Росії – 33 рейси.

Рейси спільної експлуатації з авіакомпаніями-партнерами виконуються в 121 пункт: 71 маршрут з 10 пунктів вильоту в Росії, 46 маршрутів з 5 пунктів в Європі, 1 маршрут до Африки (Найробі) та 2 маршрути в Південно-східну Азію (Гуанчжоу, Урумчі).

Максимальна кількість міжнародних рейсів Аерофлоту припадає на:

 • європейський континент – Німеччина – Берлін, Гамбург, Ганновер, Дрезден, Дюссельдорф, Мюнхен, Франкфурт, Штутгарт
 • азійський континент – Китай – Гонконг, Гуанчжоу, Пекін, Шанхай
 • американський континент – США – Вашингтон, Лос-Анджелес, Нью-Йорк
 • африканський континент – Єгипет – Каїр, Хургада

В літньому сезоні планується виконання регулярних польотів за новими напрямками: Дніпропетровськ, Одеса і Харків – 7 рейсів на тиждень.

 

Умови перевезення багажу в Аерофлоті (Aeroflot)

Норми перевезення реєстрованого багажу:

 • економ-клас – 1 місце вагою до 23 кг і розміром до 158 см ( в сумі 3-х вимірів)
 • економ-клас (тарифи групи Статус) – 2 місця по 23 кг і розміром до 158 см ( в сумі 3-х вимірів)
 • бізнес-клас (тарифи групи Статус) – 2 місця по 32 кг і розміром до 158 см ( в сумі 3-х вимірів)

Норми провезення багажу в салоні повітряного судна:

 • бізнес-клас, "Прем'єр", "Президент" – 1 місце багажу вагою до 15 кг і розміром до 115 см (в сумі 3-х вимірів)
 • економ-клас – 1 місце багажу вагою до 10 кг і розмірами до 115 см (в сумі 3-х вимірів)

Додатково до дозволеного багажу в салон літака можна взяти з собою:

 • жіноча сумочка/чоловічий портфель або тека для паперів,
 • пластиковий пакет
 • букет квітів,
 • портативний комп'ютер, фотоапарат, відеокамера,
 • друковані видання для читання у польоті,
 • дитяче харчування і дитяча дорожня колиска,
 • парасолька, тростина,
 • пальто або плащ, плед,
 • милиці (якщо вони потрібні пасажу в польоті),
 • сумка з покупками з магазину "Duty Free", що не перевищує встановлених авіакомпанією норм ваги та габаритів.

Нестандартний багаж

 • Спортивне спорядження невеликих габаритів, вага якого не перевищує 15 кг, включається в норму безкоштовного провезення багажу. Сюди відносяться: лижі, лижні дошки (snowboards), водні лижі, дошки для серфінгу, спорядження для гольфу, велосипеди, скейтборд, роликові і хокейні ковзани. Кожен додатковий кілограм підлягає оплаті за тарифом оплати понаднормового багажу на цьому напрямі.
 • Дитячі візки (в т.ч. візки, що складаються по конструкції "тростина") перевозяться у багажному відсіку і приймаються до перевезення безкоштовно понад встановлену норму.
 • Перевезення музичних інструментів здійснюється як у багажному відділенні, так і в пасажирському салоні. При перевезенні музичних інструментів в пасажирському салоні застосовуються правила перевезення для багажу, що перевозиться в пасажирському кріслі.
 • Інвалідні коляски перевозяться безкоштовно понад встановлену норму.

 

Додаткові послуги від Аерофлоту (Aeroflot)

Авіакомпанія Аерофлот створила програму заохочення "Аерофлот Бонус", учасники якої за кожен кілометр польоту регулярним рейсом компанії отримують бали з розрахунку 1 бал за політ в салоні економ-класу, 2 бали в бізнес- класі, 3 бали в першому класі. Отримані бали дають можливість здійснити безкоштовний політ, використати набрані бали для підвищення класу обслуговування, швидше набирати бали, подорожуючи у високих класах, безкоштовно користуватися послугами партнерів Аерофлоту, регулярно отримувати інформацію про новини і пропозиції Аерофлоту і партнерів програми.

Подорожуючи з Аерофлотом, можна стати власником "срібної" або "золотої" картки і приєднатися до Клубу Елітних учасників програми, отримавши додаткові привілеї і послуги: пріоритет при бронюванні і реєстрації, запрошення до зали очікування бізнес і першого класу, можливість безкоштовного провезення додаткового багажу, нарахування 25% і 50% додаткових елітних миль за кожен політ.

Для пасажирів від 2 до 12 років діє підпрограма "Аерофлот Бонус Юніор", на яку поширюються правила і умови програми "Аерофлот Бонус", а з 12 років пасажири продовжують свою участь в програмі "Аерофлот Бонус" зі збереженням номера рахунку.

Під час польоту пасажири мають можливість придбати безмитні товари магазину ЗАТ "Аероферст", в асортименті якого представлені: парфумерна продукція провідних виробників світу, алкогольні напої, сувеніри і подарунки. На борту літаків Аерофлоту пасажирам пропонують вишукане меню (авіакомпанія займає 4 місце в рейтингу авіаперевізників з кращою кухнею на борту), а також фільми, музику, аудіокниги, газети і журнали.

Авіакомпанія Аерофлот здійснює рейси з таких українських міст:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.
Також з допомогою авіакомпанії Аерофлот зручно потрапити в наступні міста:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.

Дешеві рейси Aeroflot

Подорож Aeroflot

Аерофлот надає своїм клієнтам можливість здійснювати польоти в 236 пунктів призначення, при цьому відповідаючи вищим міжнародним стандартам безпеки. Висока безпека польотів (99,95%) забезпечується тим, що весь процес управління польотами повітряних суден автоматизований.

Базовий аеропорт авіакомпанії – аеропорт Шереметьєво (термінали D, E, F) в Москві. Аерофлот має шість філій: в Санкт-Петербурзі, Красноярську, Владивостоку, Магадані, Сочі і Калінінграді. Аерофлот вперше увійшов до десятки кращих транспортних і туристичних компаній світу в авторитетному рейтингу The Boston Consulting Group, залишивши позаду світових лідерів авіатранспортної галузі. Також компанія Аерофлот – переможець конкурсу "Абсолютний бренд-2012" за найдорожчий авіабренд вартістю більше 1 мільярда доларів.

Бренд Аерофлоту – один з найвідоміших не лише в Росії, але і за кордоном і входить в топ-20 найдорожчих брендів авіакомпаній світу.

Читати далі >>

Готелі

Готелі Бронювати

Оренда авто

Оренда авто Перевірити

Гарантія
найнижчої ціниМи гарантиємо найнижчу ціну.

Знайшли дешевшу пропозицію - повернемо різницю!
+ 125 UAH в подарунок на наступні покупки!

Читати далі

Чому саме AVIO.UA?

 • Порівняйте рейси всіх авіакомпаній

На AVIO.UA ви маєте змогу перевірити та порівняти найкращі пропозиції перельоту всіх авіакомпаній, в тому числі бюджетних перевізників. Ми пропонуємо рейси від понад 600 регулярних авіакомпаній та 130 перевізників лоу-кост.

 • Зручні способи оплати: картка, переказ, готівка

Здійснюючи пошук авіаквитка, вибирайте найзручнішу для вас форму оплати. Бронюйте зараз - заплатите пізніше! Бронювання дозволить зафіксувати вартість перельоту, і згодом зручно оплатити квиток: платіжною карткою, традиційним банківським переказом, переказом онлайн, або ж готівкою в нашому офісі чи в одному з відділень наших банків: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль,ОТП Банк.

 • Відмінне обслуговування клієнтів

Фахівці Центру Бронювання AVIO.UA супроводжують та надають підтримку клієнту на кожному етапі планування подорожі. Всі наші Консультанти є експертами з планування подорожі і запропонують оптимальний варіант перельоту з усіх доступних на ринку. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними нашим відмінним сервісом. Переконайтесь!

Центр Бронювання працює 7 днів на тиждень.