Авіаквитки Air Arabia - Уфа

Путівник Air Arabia : Харків - Уфа

Дешеві авіаквитки до УФА на Avio.uа! Місто Уфа є столицею Республіки Башкортостан та має багатонаціональний склад населення, а, отже, різноманітність релігійних конфесій, серед яких домінують православ'я і мусульманство. Територія сучасної Уфи має своєрідне та зручне для поселення людей географічне розташування. Місто Уфа славиться неймовірною середньовічною архітектурою, яку неодмінно варто побачити на власні очі. Здійснити подорож до Уфи – вам допоможе Avio.uа.

 

Історія Уфа

У 1574 році, через 17 років після добровільного прийняття башкирськими племенами російського підданства і вступу Башкирії до складу Росії, казанським воєводою Михайлом Олександровичем Нагим була закладена невелика фортеця. Це було здійснено з метою заселення і зміцнення південно-східних меж Росії. Фортеця була зведена на місці злиття річок Уфи і Білої та дістала назву Уфимської.

З міста-фортеці Уфа в XVII—XVIII століттях поступово перетворюється на адміністративний і економічний центр краю. З 1708 року Уфа знаходиться у складі Казанської губернії. У 1865 році Уфа стає центром Уфимської губернії.

В повоєнні роки Уфа перетворилась на найбільший в Поволж'ї та на Уралі центр нафтопереробки.

 

Що варто побачити в Уфа

 

В Уфі налічується 15 музеїв, серед яких національний музей, музей бойової слави, музей археології і етнографії, музей геології і корисних копалини, музей лісу. Відкриті для відвідувачів і меморіальні будинки-музеї.

Також у місті є десятки цікавих за архітектурою мечетей.

 

Транспорт в Уфа

 

В Уфі працюють трамваї, тролейбуси, автобуси, маршрутні таксі, таксі.

Будівництво метрополітену заморожене, замість нього найближчими роками заплановано запровадити "наземне метро" (міський електропоїзд, S-Bahn).

 

Коли летіти до Уфа

 

Клімат континентальний, достатньо вологий, літо тепле, зима помірно холодна і тривала. Середня температура січня становить − 14 °C, мінімальна сягає − 50 °C; середня температура повітря у липні + 19 °C, максимальна піднімається і до + 40 °C. Середня кількість опадів становить 419 мм.

Забронюйте авіапереліт до Уфи за допомогою Avio.ua!

 

Як потрапити у УфиАеропорт "Уфа" (Ufa International Airport – UFA) – здійснює авіаперельоти за 40 напрямками.


Рейси до Уфа з України здійснюють наступні авіакомпанії:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних перевізників.
До Уфа можна потрапити з таких українських міст:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.

Дешеві рейси Air Arabia Харків - Уфа

Подорож Air Arabia Харків - Уфа

Уфа́ — місто в Росії, столиця Башкортостану. При чисельності населення у 1 064 000 осіб (2010 р.), Уфа входить до дванадцяти найбільших міст-мільйонників Російської Федерації, посідаючи 11-е місце.

Уфа — крупний транспортний і логістичний вузол, важливий науковий центр.

Читати далі >>

Готелі - Уфа

Готелі - Уфа Бронювати

Оренда авто - Уфа

Оренда авто - Уфа Перевірити

Гарантія
найнижчої ціниМи гарантиємо найнижчу ціну.

Знайшли дешевшу пропозицію - повернемо різницю!
+ 125 UAH в подарунок на наступні покупки!

Читати далі

Чому саме AVIO.UA?

  • Порівняйте рейси всіх авіакомпаній

На AVIO.UA ви маєте змогу перевірити та порівняти найкращі пропозиції перельоту всіх авіакомпаній, в тому числі бюджетних перевізників. Ми пропонуємо рейси від понад 600 регулярних авіакомпаній та 130 перевізників лоу-кост.

  • Зручні способи оплати: картка, переказ, готівка

Здійснюючи пошук авіаквитка, вибирайте найзручнішу для вас форму оплати. Бронюйте зараз - заплатите пізніше! Бронювання дозволить зафіксувати вартість перельоту, і згодом зручно оплатити квиток: платіжною карткою, традиційним банківським переказом, переказом онлайн, або ж готівкою в нашому офісі чи в одному з відділень наших банків: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль,ОТП Банк.

  • Відмінне обслуговування клієнтів

Фахівці Центру Бронювання AVIO.UA супроводжують та надають підтримку клієнту на кожному етапі планування подорожі. Всі наші Консультанти є експертами з планування подорожі і запропонують оптимальний варіант перельоту з усіх доступних на ринку. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними нашим відмінним сервісом. Переконайтесь!

Центр Бронювання працює 7 днів на тиждень.