Авіаквитки - Штутгарт

Путівник - Штутгарт

Дешеві авіаквитки до Штутгарта– на сайті Avio.ua! Штутгарт – серце німецького автомобілебудування, місто прославлене "Mercedes Benz" та "Porsche". Водночас Штутгарт – одне із найзеленіших міст Європи. Вирушайте в Штутгарт та вмикайте двигуни на 5 передачу разом із Avio.ua! Ласкаво просимо в Штутгарт!

Історія Штутгарта

Назва Stuttgart походить від нім. Stute — кобила та Garten — садок, парк. Місто було засноване у X столітті герцогом Людольфом фон Швабеном (син кайзера Отто І Великого), як кінний завод. Природні особливості обраної ним місцевості (з трьох сторін закрита долина, т.зв. котел) створювали ідеальні умови для розведення коней.

Місто було засноване у 950 році швабським герцогом Людольфом. До 1918 року Штутгарт перебував під владою Вюртемберзького Дому. Після Другої світової війни, у 1952 році Штутгарт став столицею об’єднаної землі Баден-Вюртемберг.

 

Що варто побачити в Штутгарті

У самому центрі Штутгарта розташовані три філіали головного музею федеральної землі Баден-Вюртемберг:

  • Старий замок,
  • "Фрухткастен",
  • "Новий замок".
  • Музей Ліндена – один із найвідоміших етнографічних музеїв Європи.

 

Транспорт у Штутгарті

У Штутгарті є автобуси, наземні електрички, трамваї, які в центрі міста ходять під землею. Також є гірський трамвай та фунікулер.

 

Коли летіти до Штутгарта

Клімат Штутгарта – континентальний. У літні місяці гірські масиви Шварцвальда захищають місто від непогоди. У центрі міста, який називають "Kessel", влітку завжди пекотніше, а взимку менше снігу, ніж у приміській зоні.

Заплануйте свій авіапереліт до Штутгарта за допомогою Avio.ua!

 

Як потрапити у Штутгарт

Аеропорт "Штутгарт" (Stuttgart Airport – STR) – розташований за 12 км від міста.

Рейси до Штутгарта з України здійснюють наступні авіакомпанії:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних перевізників.
До Штутгарта можна потрапити з таких українських міст:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.

Дешеві рейси - Штутгарт

Подорож - Штутгарт

Штутгарт – місто у Німеччині, столиця землі Баден-Вюртемберґ. За кількістю населення - шосте місто країни. У місті розміщено численні державні установи: парламент (Landtag), уряд землі (Landesregierung), головне митне управління (Hauptzollamt (HZA) Stuttgart).

Після побудови у місті заводів Mercedes Benz, Штутгарт називають німецькою "колискою автомобілебудуваня".

Здійсніть подорож до Штутгарта разом із Avio.ua!

Читати далі >>

Готелі - Штутгарт

Готелі - Штутгарт Бронювати

Оренда авто - Штутгарт

Оренда авто - Штутгарт Перевірити

Гарантія
найнижчої ціниМи гарантиємо найнижчу ціну.

Знайшли дешевшу пропозицію - повернемо різницю!
+ 125 UAH в подарунок на наступні покупки!

Читати далі

Чому саме AVIO.UA?

  • Порівняйте рейси всіх авіакомпаній

На AVIO.UA ви маєте змогу перевірити та порівняти найкращі пропозиції перельоту всіх авіакомпаній, в тому числі бюджетних перевізників. Ми пропонуємо рейси від понад 600 регулярних авіакомпаній та 130 перевізників лоу-кост.

  • Зручні способи оплати: картка, переказ, готівка

Здійснюючи пошук авіаквитка, вибирайте найзручнішу для вас форму оплати. Бронюйте зараз - заплатите пізніше! Бронювання дозволить зафіксувати вартість перельоту, і згодом зручно оплатити квиток: платіжною карткою, традиційним банківським переказом, переказом онлайн, або ж готівкою в нашому офісі чи в одному з відділень наших банків: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль,ОТП Банк.

  • Відмінне обслуговування клієнтів

Фахівці Центру Бронювання AVIO.UA супроводжують та надають підтримку клієнту на кожному етапі планування подорожі. Всі наші Консультанти є експертами з планування подорожі і запропонують оптимальний варіант перельоту з усіх доступних на ринку. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними нашим відмінним сервісом. Переконайтесь!

Центр Бронювання працює 7 днів на тиждень.