Авіаквитки - Чернівці

Путівник - Чернівці

Дешеві квитки до Чернівців на Avio.ua! Пропонуємо Вам відкрити для себе дивовижне місто, історія якого нараховує більше 600 років. Чернівці – одне з небагатьох міст України, яке по праву вважається перлиною архітектури. Переконатись у цьому вам допоможе Avio.ua! Бронюйте квитки на Avio.ua і вирушайте в захоплюючу подорож. Ласкаво просимо в Чернівці!

 

Історія Чернівців

Поселення на території Чернівців існували вже за неоліту, у передмістях виявлено поселення трипільської культури, доби бронзи й заліза. Оборонне поселення на місці Чернівців заснував у другій половині XII ст. галицький князь Ярослав Осмомисл на лівому березі Прута (збереглися руїни фортеці, яка існувала до середини XIII ст., доки її не зруйнували татари).

Нове місто було побудоване на високому правому березі ріки Прут. У 1488 році Чернівці стали центром Чернівецького повіту. За молдавського періоду місто користувалося самоуправою на маґдебурзькому праві і, як "вільне місто", підпорядковувалось безпосередньо воєводі. Внаслідок чергової російсько-турецької війни 1768–1774 рр. Чернівці були захоплені російським військом та перейшли під владу союзної Австрії (1774–1918 рр). За румунської влади Чернівці залишалися адміністративним осередком Буковини. Після визволення Чернівців радянськими війсьами (29.03.1944 р.) Чернівці стали обласним центром.

 

Що варто побачити в Чернівцях

Площа Філармонії – один із найстаріших майданів середмістя, розквіт якого припадає а період австрійської доби. Центр Чернівців уособлює Центральна площа, у минулому майдан Ринок або Рінґпляц, що є серцем міста ось уже майже два століття. Промінцем від Центральної площі тягнеться вулиця Ольги Кобилянської – єдина у Чернівцях пішохідна вулиця. Серед визначних пам’яток Чернівців особливе місце посідає архітектурний ансамбль колишньої Резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації, включений до всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО.

 

Транспорт в Чернівцях

Транспорт Чернівці мають давні традиції громадського транспорту. Сьогодні перевезення пасажирів у Чернівцях здійснюють кілька видів громадського транспорту:

  • тролейбуси,
  • маршрутні автобуси,
  • маршрутне таксі й таксі.

    Маршрутна сітка складається з 42 автобусних та 6 тролейбусних маршрутів. Крім того, послуги по перевезенню пасажирів надають близько 20 служб радіо-таксі.

 

Коли летіти до Чернівців

Місто розташоване у помірному поясі. Клімат – помірно-континентальний з м’якою зимою та теплим літом.

 

Як потрапити в Чернівці

Аеропорт "Чернівці" (Chernivtsi International Airport – CWC) – аеропорт в південно-західній частині України, в 30 км від кордону з Румунією, в межах міста Чернівці.

Рейси до Чернівців з України здійснюють наступні авіакомпанії:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних перевізників.
До Чернівців можна потрапити з таких українських міст:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.

Дешеві рейси - Чернівці

Подорож - Чернівці

Чернівці – політичний, культурний і релігійний центр Буковини, адміністративний центр Чернівецької області. Місто розташоване на південному заході України за 40 км від румунського кордону. Чернівці затишне і старовинне місто, що можна обдивитись всього за день. Чернівці славиться гарною стародавньою архітектурою та природою. А ще Чернівці називають “містом площ”.

Вирушайте в Чернівці разом із Avio.ua!

Читати далі >>

Готелі - Чернівці

Готелі - Чернівці Бронювати

Оренда авто - Чернівці

Оренда авто - Чернівці Перевірити

Гарантія
найнижчої ціниМи гарантиємо найнижчу ціну.

Знайшли дешевшу пропозицію - повернемо різницю!
+ 125 UAH в подарунок на наступні покупки!

Читати далі

Чому саме AVIO.UA?

  • Порівняйте рейси всіх авіакомпаній

На AVIO.UA ви маєте змогу перевірити та порівняти найкращі пропозиції перельоту всіх авіакомпаній, в тому числі бюджетних перевізників. Ми пропонуємо рейси від понад 600 регулярних авіакомпаній та 130 перевізників лоу-кост.

  • Зручні способи оплати: картка, переказ, готівка

Здійснюючи пошук авіаквитка, вибирайте найзручнішу для вас форму оплати. Бронюйте зараз - заплатите пізніше! Бронювання дозволить зафіксувати вартість перельоту, і згодом зручно оплатити квиток: платіжною карткою, традиційним банківським переказом, переказом онлайн, або ж готівкою в нашому офісі чи в одному з відділень наших банків: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль,ОТП Банк.

  • Відмінне обслуговування клієнтів

Фахівці Центру Бронювання AVIO.UA супроводжують та надають підтримку клієнту на кожному етапі планування подорожі. Всі наші Консультанти є експертами з планування подорожі і запропонують оптимальний варіант перельоту з усіх доступних на ринку. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними нашим відмінним сервісом. Переконайтесь!

Центр Бронювання працює 7 днів на тиждень.