Авіаквитки - Франкфурт-На

Путівник - Франкфурт-На

Дешеві авіаквитки до Франкфурта-на-Майні на Avio.ua! Франкфурт-на-Майні – місто контрастів і в цьому полягає його особливість та неповторна привабливість. Переконатись у цьому вам допоможе Avio.ua! Бронюйте квитки на Avio.uа і вирушайте в захоплюючу подорож. Франкфурт-на-Майні відкриє вам таємниці історичних пам'яток різних епох та зачарує цілісністю свого сучасного обліку. Пориньте в загадкову атмосферу міста на Майні разом з Avio.ua! Здійснити подорож до Франкфурта-на-Майні дуже просто – бронюйте квитки за найкращими цінами на Avio.ua і насолоджуйтесь цікавим фестивальним містом. Ласкаво просимо у Франкфурт-на-Майні!

Франкфурт-на-Майні є офіційною фінансовою столицею Європейського Союзу, тут знаходиться Центральний Європейський банк - оплот єдиної європейської валюти – євро. Франкфурт-на-Майні надзвичайно цікаве місто ще і з огляду на те, що, будучи економічною столицею Німеччини з дуже жорсткою конкуренцією, воно в той же час є гуманітарним центром, де щорічно на культурні події і художні твори витрачається стільки часу і засобів, що йому немає рівних в усій Європі.

 

Історія Франкфурта-на-Майні

Перша письмова згадка про метрополію на Майні зустрічається в 794 році у грамоті Карла Великого. Проте, існують докази, що заселення пагорба, на якому сьогодні стоїть місто, почалося ще близько 3000 років до Різдва Христового. На цьому ж місці у 83 році римляни розбили свій військовий табір, а в часи Меровінгів знаходився франкський королівський двір. У 843 році Франкфурт став королівським палацом східних франків і місцем засідання рейхстагів, а з 1220 року — вільним імперським містом. У Золотій Буллі 1356 року Франкфурт був оголошений постійним містом, що вибирає римських імператорів, а з 1562-го і впродовж 230 років тут відбувались церемонії коронації імператорів.

У 1815 році у статусі вільного міста Франкфурт увійшов до складу новоутвореного Німецького союзу і став його столицею. В період Революції 1848-1849 рр. у місті засідав загальнонімецький національний уряд, був сформований парламент і Франкфурт став першим у Німеччині містом демократії.

В період Другої світової війни повітряні нальоти майже повністю зруйнували Альтштадт (старе місто) і центр Франкфурта. У післявоєнний час місто було повністю відбудоване і при виборі столиці Німеччини Франкфурт лише трохи відстав від Бонна, фаворита тодішнього канцлера Аденауера.

 

Що варто побачити у Франкфурті-на-Майні

Франкфурт-на-Майні – місто з давньою історією та сьогодні його не можна назвати пам'яткою старовини – під час Другої світової війни він був зруйнований на 95%. Проте все, що можна було реставрувати, було відбудоване в короткі терміни і з великою любов'ю

 • Ремерберг (Roemerberg) – історичний центр міста, був відновлений за ескізами у 1986 році, до нього входять Площа Ремерберг, комплекс середньовічних будинків Ремер, міська ратуша XIV ст., де до нині засідає бургомістр Франкфурта.
 • Кафедральний собор св. Варфоломея – символ національного єднання Німеччини (з XIX ст.), пізньоготичний собор, був закладений у IX ст. Тут обирали німецьких імператорів та відбувалася їх коронація в 1562-1792 рр., зберігаються мистецькі шедеври готичного періоду, лави XIV ст. і фрески середини XV ст.
 • Будинок-музей Гете – будинок, в якому народився літератор Йоганн Вольфганг фон Гете (1749-1832 рр.) був ретельно відновлений і зараз є однією з пам'яток Франкфурта-на-Майні, відображає побут і життєвий уклад заможних городян XVIII ст.
 • Церква Св. Павла (1789-1833) – національний символ свободи і демократії. У 1848 році церква була місцем проведення перших в історії Німеччини національних зборів, в роки Другої Світової війни була зруйнована, а у повоєнний час відновлена. Сьогодні церква недіюча, носить статус "колиски німецької демократії". Тут відбуваються важливі політичні та культурні заходи, присуджуються престижні премії. * Майн Тауер – єдина висотна будівля в місті, хмарочос був збудований у 1999 році, має повністю скляний фасад та оглядовий майданчик з рестораном на рівні 54 поверху (на висоті 200 м).
 • Фонтан правосуддя – визначна пам'ятка міста, скульптурний фонтан з фігурою римської богині Юстиції без пов'язки на очах (на відміну від більшості її зображень). На честь коронації імператорів Священної Римської імперії у фонтан за кошти коронованого подавалось біле або червоне вино.
 • Архітектурний музей – один з кращих музеїв архітектури, на постійній виставці " у залах з прозорим дахом представлені 24 моделі "Від хатини до хмарочоса", крім того, в колекції музею зібрані близько 180 тисяч планів і креслень і 600 моделей.
 • Франкфуртський зоопарк – заснований у в 1858 році і входить до числа найстаріших зоопарків світу. На відкритих майданчиках і в павільйонах утримуються до 4500 тварин 500 видів.

 

Транспорт у Франкфурті-на-Майні

Система громадського транспорту у Франкфурті – одна з найефективніших у Європі, для перевезення пасажирів тут використовуються:

 • Метро ("U-bahn") – 7 ліній обслуговують міський центр і найбільші передмістя.
 • Електропоїзд ("S-bahn") – 9 ліній, поїздами системи S-Bahn можна дістатися до Франкфуртської виставки, аеропорту, стадіону і довколишніх міст.
 • Автобус – розгалужена мережа, в нічний час автобуси ходять з 1.30 до 3.30 ранку і доповнюють роботу трамваїв і метро,
 • Трамвай – 9 ліній обслуговують більше зупинок, ніж метро та приміські електрички,
 • Таксі – поширений вид транспорту, у місті працює служба "російського таксі" з російськомовними водіями.
 • Велосипед – створені всі умови для велосипедного руху – спеціальні доріжки, велика кількість пунктів прокату велосипедів.

 

В місті діють єдині транспортні квитки на всі види транспорту, а для любителів піших прогулянок створені спеціальні навігаційні системи CityGuide Mobile, що підключаються до мобільного телефону через GPRS.

 

Коли летіти до Франкфурта-на-Майні

Франкфурт-на-Майні розташований в північній частині Верхньої долини Рейну і для нього характерний найтепліший клімат з усіх регіонів Німеччини. Середньорічна температура тут становить +10°С. Зимова середня максимальна денна температура складає близько +4°C, а середня нічна мінімальна температура -1°С . Взимку сніг тримається не більше 7-ми днів і висота сніжного покрову рідко перевищує 10 см. Літо доволі тепле з максимумом біля +25°С, рідко трапляються зливи та грози, з червня по серпень температура в середньому тримається в межах +18 С… 22°C.

Франкфурт – місто ярмарків і фестивалів: у лютому тут проводяться колоритні карнавали на честь Масляної, в березні традиційно проходить музичний ярмарок і джазовий фестиваль за участю світових знаменитостей, кілька літніх свят присвячені яблучному вину. Франкфурт-на-Майні – місто, яке цікаве для відвідування у будь-яку пору року.

Обирайте сезон, який вам підходить, а про дешеві авіаквитки подбає AVIO.UA.

 

Як потрапити у Франкфурт на Майні

Міжнародний аеропорт Франкфурт-на-Майні (Frankfurt Airport – FRA) – міжнародний аеропорт Німеччини, найбільший в країні, третій за величиною пасажиропотоку в Європі і дев'ятий у світі, знаходиться за 12 км від центру міста.

Рейси до Франкфурту з України здійснюють наступні авіакомпанії:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних перевізників.
До Франкфурту можна потрапити з таких українських міст:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.

Дешеві рейси - Франкфурт-На

Подорож - Франкфурт-На

Франкфурт-на-Майні – місто контрастів, де гармонійно об'єдналися старовина і сучасність, мистецтво і торгівля, бурхлива діяльність і статечна розміреність. Тут зводиться найвища будівля Європи, вирує торгова зона на вулиці Цайль, у всесвітньо відомому виставковому центрі проходять найважливіші виставки, а навколо площі Ремерплац вишикувались старовинні будинки. Символом нової, процвітаючої Німеччини стали сучасні хмарочоси Франкфурта, а саме місто часто називають "німецьким Чикаго".

Франкфурт-на-Майні найбільше місто землі Гессен і п'яте за величиною в Німеччині, розташувалось по обох берегах річки Майн, чиє ім'я гармонійно влилося в назву міста. Зручне розташування, присутність значимих фінансових інституцій, різноманітні ярмарки і численні культурні заходи, які тут проводяться, сприяли тому, що місто здобуло міжнародну славу.

Читати далі >>

Готелі - Франкфурт-На

Готелі - Франкфурт-На Бронювати

Оренда авто - Франкфурт-На

Оренда авто - Франкфурт-На Перевірити

Гарантія
найнижчої ціниМи гарантиємо найнижчу ціну.

Знайшли дешевшу пропозицію - повернемо різницю!
+ 125 UAH в подарунок на наступні покупки!

Читати далі

Чому саме AVIO.UA?

 • Порівняйте рейси всіх авіакомпаній

На AVIO.UA ви маєте змогу перевірити та порівняти найкращі пропозиції перельоту всіх авіакомпаній, в тому числі бюджетних перевізників. Ми пропонуємо рейси від понад 600 регулярних авіакомпаній та 130 перевізників лоу-кост.

 • Зручні способи оплати: картка, переказ, готівка

Здійснюючи пошук авіаквитка, вибирайте найзручнішу для вас форму оплати. Бронюйте зараз - заплатите пізніше! Бронювання дозволить зафіксувати вартість перельоту, і згодом зручно оплатити квиток: платіжною карткою, традиційним банківським переказом, переказом онлайн, або ж готівкою в нашому офісі чи в одному з відділень наших банків: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль,ОТП Банк.

 • Відмінне обслуговування клієнтів

Фахівці Центру Бронювання AVIO.UA супроводжують та надають підтримку клієнту на кожному етапі планування подорожі. Всі наші Консультанти є експертами з планування подорожі і запропонують оптимальний варіант перельоту з усіх доступних на ринку. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними нашим відмінним сервісом. Переконайтесь!

Центр Бронювання працює 7 днів на тиждень.