Авіаквитки - Токіо

Путівник - Токіо

Дешеві авіаквитки до Токіо – на Avio.ua. Токіо – "місто квітучої сакури". Вирушайте на зустріч з неповторним містом разом з Avio.ua! Токіо – місто-міст між минулим та сучасним, місто контрастів, де гармонійно поєднались східна культура з європейською, прекрасні старовинні замки з фантастичними хмарочосами. Поринути в неповторну атмосферу Токіо вам допоможе Avio.ua! Мрієте навчитись мистецтву ікебани та поласувати стравами японської кухні у самому Токіо? Разом з Avio.ua ваша мрія стане реальністю. Бронюйте квитки за найкращими цінами на Avio.ua та здійсніть подорож у Токіо!

Характерною особливістю міста є те, що через катастрофічний брак та неймовірну дорожнечу землі, воно не лише піднімається вгору, а й досить динамічно опускається вниз, про що свідчить потужне підземне будівництво. Багаторівневий підземний центр Токіо – це місто в місті, де активне життя триває до глибокої ночі. Особливої уваги заслуговує Гіндза – величезний торгово-розважальний центр, що простягнувся на 1,2 км та вражає своїм дивовижним дизайнерським оформленням з використанням найновітніших технічних досягнень. Гіндза є вітриною не лише Токіо, а й усієї Японії, а прогулянка нею вважається справжнім ритуалом.

 

Історія Токіо

Історія міста Токіо не сягає глибокої давнини, під іменем Едо воно з’явилось на карті світу у 1457 році, а тому, за світовими мірками, вважається молодим.

Токіо лише 555 років, та за цей час місто встигло пережити руйнівні землетруси та пожежі, війну і розруху, дати назву цілій історичній епосі, докорінно поміняти свій вигляд і навіть змінити ім’я. Сьогодні Токіо – столиця та головне місто країни, проте так було не завжди. В Японії неодноразово змінювались місця імператорських резиденцій, столичний статус передавався від одного міста іншому. В черговий раз це сталося у 1867 році, коли до влади прийшов новий Імператор і вирішив перенести столицю в Едо, яке у 1896 році було перейменоване на Токьйо – "Східна столиця".

До кінця XX ст. Токіо перетворився на найбільший фінансово-інвестиційний та інформаційний центр постіндустріального світу, визнаною економічною столицею нової Азії. Цей статус японська столиця здобула цілком заслужено і в жодному випадку не збирається поступатися ним у майбутньому.

 

Що варто побачити в Токіо

Відмінною рисою та справді національною особливістю токійців є дбайливо збережене довкілля. Найменший клаптик землі засаджується мешканцями міста та перетворюється на чудовий міні-газон чи маленький ставок, напрочуд подібний до природного. За галявинками, гірками і квітниками доглядають майже всі жителі, що живуть поряд. Завдяки цій національній рисі в Токіо збережено більшість історичних пам’яток, будинків і храмів:

 • Імператорський палац – головна пам’ятка Токіо, імператорська резиденція, був побудований в 1888 році, під час 2-ої Світової війни був зруйнований і в нинішньому вигляді існує з 1968 року. Двічі на рік - 2 січня, під час святкування Нового Року, і 23 грудня, на день народження Імператора, відвідувачі можуть зайти всередину палацу, коли Імператор вітає своїх підданих з балкону, захищеного товстим склом.
 • Храм Канон – один із найпопулярніших храмів в Токіо, присвячений Канон – буддистській богині співчуття. За легендою, храм був заснований в 645 році трьома рибалками, які знайшли у своїх сітях статуетку богині, на честь якої і побудували храм. Біля головних воріт висить традиційний японський ліхтар з червоного паперу заввишки 3, 3 м і вагою 100 кг. Тут проходить найбільший щорічний фестиваль Сандзі Матсурі (19 і 20 травня).
 • Телевежа – символ Токіо, міський орієнтир, найвища будівля Японії, побудована у 1958 році за зразком Ейфелевої Вежі (має 333 м, що на 10 м перевищує оригінал), обслуговує більшість телекомпаній, має 2 оглядові майданчики ( на висоті 150 і 250 м), кілька музеїв мистецтва, музей воскових фігур, акваріум, магазини ресторани, кафе.
 • Національний Музей – гордість Токіо, найповніше зібрання колекції японського мистецтва, в експозиції з 90000 предметів представлені стародавнє японське мистецтво, археологічні знахідки, кращі зразки східного мистецтва, цінності, привезені з Буддійського храму Хорюдзи.
 • Токійський Муніципалітет – 48-поверховий хмарочос заввишки 243 м був збудований у 1991 році відомим японським архітектором Кензо Танге. Тут засідає міський уряд, а на 45-му поверсі знаходиться оглядовий майданчик, з якого відкривається вид на Токіо і гору Фудзі (ясного дня).
 • Токіо "Опера-Cіті" – 54-поверховий комплекс, що був відкритий у 1996 році, складається з Нового Національного Театру та вежі Токіо Опера Сіті Тауер.
 • Токіо Діснейленд – один із найбільших розважальних комплексів у світі, створений у 1983 році в стилі американських парків за ліцензією компанії Уолта Діснея. В парку знаходиться величезна кількість атракціонів, які практично неможливо відвідати за один день, а також ресторани, сувенірні магазини, спеціалізовані бутики та Дісней Отель.
 • Національна арена Йойогі – спортивна гордість Токіо, стадіон-басейн, відомий оригінальною дизайнерською архітектурою даху, був збудований до літніх Олімпійських ігор в Токіо у 1964 році, арена стадіону може вмістити одночасно до 10500 глядачів.

 

Транспорт в Токіо

Токіо має найкраще розвинуту систему громадського транспорту в світі, яка працює бездоганно та представлена

 

 • Метро – третя за величиною у світі система метрополітену, перша лінія метро відкрилась у 1925 році, сьогодні діє 13 ліній загальною протяжністю 287 км, є 290 станцій, працює з 5:00 до 1:00. В токійському метро працюють осія – фахівці по заштовхуванню пасажирів в переповнені вагони.
 • Сінкансен( в перекладі – "нова колія", частіше "потяг-куля") – суперекспреси, що рухаються з швидкістю 200 км/год. естакадами, або по поверхні (за метровими загорожами). Мережа ліній складається з 6-и маршрутів і 4-х радіальних ліній, працює з 5.00 до 24.00.
 • Трамвай – в місті залишилась єдина трамвайна лінія довжиною 12 км з 15-хвилинним інтервалом руху.
 • Автобус – система міських автобусних маршрутів надзвичайно розвинена і повністю охоплює місто, але може бути складною для непідготовленої людини.
 • Велосипед – найпоширеніша форма місцевого транспорту, користується великою популярністю у всіх, без винятку, верствах та вікових групах населення.
 • Таксі – одне з найдорожчих у світі, проте високі ціни компенсуються відмінним сервісом: таксі чисті і зручні, двері відкриваються автоматично. Варто знати, що у токійському таксі зелений вогник за лобовим склом означає - авто зайняте, червоний – вільне; в таксі саджають максимально 3 особи; якщо ви забули щось у машині, вам належить компенсація майже 100% вартості загубленого.

 

Містом цікаво прогулюватись пішки і навіть вночі Токіо є настільки безпечним, що нічні піші мандрівки є найкращим способом відчути його атмосферу і відкрити для себе його привабливість та красу.

 

Коли летіти до Токіо

Клімат Токіо субтропічний, мусонний з двома доволі тривалими сезонами дощів. Зима суха і м’яка з середньою температурою повітря +7°С, сніг в Токіо буває не частіше одного разу за сезон, зате помилуватися прекрасними видами гір, які оточують місто, можна завжди. Весна, відома як сезон Ханамі, досить тепла і надзвичайно красива пора завдяки пишному цвітінню садів та водночас є піком проведення різноманітних фестивалів. Любителям тепла буде до вподоби токійське літо з середньою температурою +28°С, проте слід пам’ятати про дощовий сезон, який зачіпає червень-липень. Осінь зачаровує різнобарв’ям дерев та комфортною середньою температурою +19°С, тому навіть сезон дощів у вересні-жовтні, не може зіпсувати цього враження.

Здійснити подорож до Токіо у будь-яку пору року за найкращими цінами вам допоможе Avio.ua!

 

Як потрапити у Токіо


Аеропорт Токіо-Наріта (Narita International Airport – NRT) – також відомий, як Новий Токійський Міжнародний Аеропорт, посідає друге місце в Японії за пасажирообігом, розташований за 70 км від центральної частини Токіо.

Рейси до Токіо з України здійснюють наступні авіакомпанії:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних перевізників.
До Токіо можна потрапити з таких українських міст:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.

Дешеві рейси - Токіо

Подорож - Токіо

То́кіо – столиця Японії, її адміністративний, фінансовий, культурний, промисловий і політичний центр.Токіо не лише найбільше місто Японії, а й одне з найбільших за чисельністю населення і темпами росту міст світу. В останні роки місто увійшло до числа найбільших світових фінансових центрів, за об'ємом фінансових операцій Токійська фондова біржа конкурує зі знаменитими фондовими біржами Нью-Йорка і Лондона.

У Токіо дивовижним чином поєднуються минуле і майбутнє, футуристичні хмарочоси торгових центрів з тихими вуличками старого міста, традиції минулих сторіч з елементами сучасної урбаністичної культури, а неповторна краса історичних будівель та храмів надають місту особливої чарівності.

Сьогодні Токіо – найбільший світовий мегаполіс, а його екскурсійні можливості практично безмежні. Відвідайте Токіо – ультрасучасне диво-місто за найкращими цінами від Avio.ua!

Читати далі >>

Готелі - Токіо

Готелі - Токіо Бронювати

Оренда авто - Токіо

Оренда авто - Токіо Перевірити

Гарантія
найнижчої ціниМи гарантиємо найнижчу ціну.

Знайшли дешевшу пропозицію - повернемо різницю!
+ 125 UAH в подарунок на наступні покупки!

Читати далі

Чому саме AVIO.UA?

 • Порівняйте рейси всіх авіакомпаній

На AVIO.UA ви маєте змогу перевірити та порівняти найкращі пропозиції перельоту всіх авіакомпаній, в тому числі бюджетних перевізників. Ми пропонуємо рейси від понад 600 регулярних авіакомпаній та 130 перевізників лоу-кост.

 • Зручні способи оплати: картка, переказ, готівка

Здійснюючи пошук авіаквитка, вибирайте найзручнішу для вас форму оплати. Бронюйте зараз - заплатите пізніше! Бронювання дозволить зафіксувати вартість перельоту, і згодом зручно оплатити квиток: платіжною карткою, традиційним банківським переказом, переказом онлайн, або ж готівкою в нашому офісі чи в одному з відділень наших банків: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль,ОТП Банк.

 • Відмінне обслуговування клієнтів

Фахівці Центру Бронювання AVIO.UA супроводжують та надають підтримку клієнту на кожному етапі планування подорожі. Всі наші Консультанти є експертами з планування подорожі і запропонують оптимальний варіант перельоту з усіх доступних на ринку. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними нашим відмінним сервісом. Переконайтесь!

Центр Бронювання працює 7 днів на тиждень.