Авіаквитки - Тель-Авів

Путівник - Тель-Авів

Тель-Авів – динамічний, яскравий, космополітичний. Тель-Авів – місто релаксу, культурного відпочинку і шопінгу. Пориньте в його особливу атмосферу разом з Avio.ua! Тель-Авів – місто, яке ніколи не спить, переконатись в цьому особисто вам допоможе Avio.ua! Бронюйте квитки на Avio.uа і відвідайте це колоритне місто! Здійснити подорож до Тель-Авіва дуже просто – бронюйте квитки за найкращими цінами на Avio.ua і насолоджуйтесь містом легенд. Ласкаво просимо в Тель-Авів! Тель-Авів дарує своїм гостям гармонійний відпочинок. Ваша подорож починається з перельоту – вибирайте комфорт разом з Avio.ua!

Історія Тель-Авіва

Тель-Авів в перекладі з івриту означає "пагорб весни", в Танахе (Старому Завіті) зустрічається , як назва невстановленого міста, і саме її запропонував Нахум Соколов для нового населеного пункту.

Спочатку Тель-Авів був лише північним передмістям древнього міста Яффо, про виникнення якого розповідає біблейська легенда: після Потопу син Ноя, - Іафет заснував місто-порт Яффо, що згодом став наймогутнішим торговим портом у Стародавньому Світі.

На початку ХХ ст. в єврейській общині Яффи виникла ідея будівництва нового прикордонного поселення. За переказами, літнього дня 1909 року на пляжі за Яффо зібралось 60 євреїв на чолі з Мейром Дізенгофом (майбутнім мером Тель-Авіва) і створили акціонерне товариство "Ахузат Байт", яке , власне, і зайнялося купівлею землі та будівництвом міста. Результат був вражаючим – за лічені місяці в пустелі постало передмістя Яффи – Тель-Авів. Нове місто так стрімко розвивалось, що вже незабаром потіснило Яффу, як центр торгівлі, і це спричинило зіткнення між арабами, що переважно населяли Яффу, і євреями – жителями Тель-Авіва.

У 1934 році Тель-Авів одержав статус міста. Після Другої Світової війни і поділу Палестинських територій, Тель-Авів увійшов до складу Ізраїлю, а Яффа залишилась в складі Палестини. У 1948 році Яффа перейшла в підпорядкування Ізраїлю, а у 1950 році Тель-Авів і Яффа були об'єднані в єдиний муніципальний округ. Поступово зростаючись з навколишніми містами, Тель-Авів перетворився на економічний центр країни.

 

Що варто побачити в Тель-Авіві

Тель-Авів був заснований у 1909 році, тому історичних пам'яток має не так уже й багато. Проте місто має чим зацікавити туристів. Тут представлені найрізноманітніші архітектурні стилі, серед яких є всесвітньо відомий баухаус (був розроблений в Німеччині, базується на чітких формах і асиметрії). У центрі Тель-Авіва, відомому як "Біле місто", знаходиться найбільша в світі група будівель (4000), побудованих в стилі баухаус. Саме тому Біле місто було включене до Списку світової спадщини ЮНЕСКО.

 • Яффо – історична частина Тель-Авіва, "Старе місто". В результаті археологічних розкопок встановлено, що Яффо існувало задовго до нової ери і в різні періоди належало єгиптянам, євреям, персам, фінікійцям, римлянам, грекам - і кожен народ залишив свій слід в історії міста.
 • Музей Землі Ізраїльської – найбільший науково-історичний центр Тель-Авіва, створений в 1953 році, музей організований як містечко – у 8-ми павільйонах, розташованих в парку, представлена експозиція, присвячена історії різних культур регіону, тут також працює планетарій.
 • Азріелі-центр - комплекс з 3-х хмарочосів в центрі міста. Кругла вежа - найвища будівля в Тель-Авіві, побудована в 1996-1999 рр., має 49 поверхів, висоту 187 м, 8 000 вікон, периметр вежі 141 м, діаметр - 44 м. Трикутна вежа - збудована в 1999 році, 46 поверхів, висота 169 м. Квадратна вежа – побудована у 1996-2007 рр., має 42 поверхи і 154 м.
 • Музей діамантів – виставкова вітрина усієї алмазної промисловості Ізраїлю, знайомить з унікальною інформацією про походження алмазів, їх видобування і усім виробничим процесом до одержання коштовності. Тут постійно проводяться виставки, присвячені культурі та традиціям алмазного світу.
 • Парк "Міні-Ізраїль" – найбільший парк мініатюр у світі, займає близько 5 га, налічує більше 350 моделей будівель і пам'яток Святої Землі - точних, зроблених вручну копій.
 • Сафарі – займає територію площею 100 га, найбагатше на Близькому Сході, його іменують "Африкою в серці Гуш-Дана". Сафарі складається з 2-х частин: відкритого парку, в якому вільно пасуться тварини, і конвенціонального зоопарку, де в спеціальних клітках тримають хижаків. "Населення" сафарі – це 1600 тварин, в тому числі ссавці 60 видів, 130 видів птахів, 25 видів плазунів.

Головна природна пам'ятка Тель-Авіва-Яффи – прекрасні пляжі на узбережжі Середземного моря, завдяки яким місто входить до десятки кращих світових курортів для пляжного відпочинку.

 

Транспорт в Тель-Авіві

Назвати систему громадського транспорту в Тель-Авіві розгалуженою не доводиться, та ті види, якими вона представлена, чітко виконують покладені на них функції.

 • Автобус – найпопулярніший вид громадського транспорту, ціни доступні, автобуси комфортабельні, як правило, обладнані кондиціонерами, ходять часто і регулярно. Більшість автобусних ліній не діють по суботах та в дні єврейських свят, поїздки припиняються в п'ятницю після обіду і поновлюються в суботу ввечері.
 • Туристичний автобус – одно або двоповерховий червоний автобус, маршрут якого включає 30 найважливіших пам'яток Тель-Авіва і Яффо, триває від 1,5 до 2-х годин, поїздка супроводжується аудіоекскурсією на восьми мовах.
 • Маршрутне таксі – маршрути співпадають з автобусними лініями, плата за проїзд трохи нижча, ніж в автобусі, зупиняються на вимогу пасажирів, а не лише на автобусних зупинках.
 • Таксі – поширений та безпечний вид транспорту, але ціни на нього досить високі, нічний тариф на 25% вищий від звичайного і діє з 21.00 до 5.30 та по суботніх і святкових днях, існують також спеціальні туристичні таксі, водії якого є професійними гідами.

 

Для міського транспорту і таксі виділена спеціальна смуга, що дозволяє уникати заторів

 

Коли летіти до Тель-Авіва

Клімат Тель-Авіва – середземноморський з теплою вологою зимою і тривалим спекотним літом. Зимові місяці доволі дощові, в цей час випадає майже вся річна норма опадів. Середня температура найхолоднішого місяця року – січня становить +13°C. У літню пору температура повітря утримується в межах +25...+30°C, опади практично відсутні. Середня температура в місті навесні складає від +17 °C до +19 °C, восени - від +20°C до +24°C. Температура води змінюється від +28 до +30°C в липні–серпні до +17-18°C – в січні – березні. Клімат та погодні умови Тель-Авіва дозволяють в повній мірі насолодитися природою та містом у будь-яку пору року.

Бронюйте квитки за найкращими цінами на Avio.ua та вирушайте в Тель-Авів – “місто без перерви”.

 

Як потрапити в Тель-Авів


Аеропорт імені Давида Бен-Гуріона (Ben Gurion Airport – TLV) – головний ізраїльський аеропорт, визнаний найбезпечнішим аеропортом у світі з точки зору захисту від тероризму, тричі підряд був визнаний кращим на Близькому Сході за параметром "задоволеність пасажирів", знаходиться за 12 км від центру Тель-Авіва.

Рейси до Тель-Авіва з України здійснюють наступні авіакомпанії:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних перевізників.
До Тель-Авіва можна потрапити з таких українських міст:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.

Дешеві рейси - Тель-Авів

Подорож - Тель-Авів

Тель-Авів – це перше єврейське місто Ізраїлю, засноване в новий час, яке стало економічним і культурним центром країни і яке часто називають "містом, де життя ніколи не зупиняється". Тель-Авів – дуже молоде місто, воно уособлює сьогодення країни та водночас є центром ізраїльської культури, моди, розваг і торгівлі. Еклектична архітектура, золоті пляжі, ультрасучасні нічні клуби та елітні бутики в поєднані з розміреністю та національним колоритом формують неповторний облік сучасного міста.Тель-Авів є безперечною культурною столицею Ізраїлю і може похвалитися кількома десятками концертних і театральних залів, численними музеями і галереями.

Оскільки Єрусалим не визнаний столицею Ізраїлю, в Тель-Авіві знаходяться посольства практично усіх держав, що мають дипломатичні відносини з Ізраїлем, а також офіси багатьох міністерств і державних установ. Тут часто проходять міжнародні конференції, симпозіуми і виставки. З Тель-Авіва легко дістатися до будь-якого місця в Ізраїлі або впродовж дня вирушити на будь-яку екскурсію, саме тому безліч туристів і ділових людей воліють відпочивати саме тут.

Забронюйте квитки на Avio.ua та насолодіться чудовим відпочинком в Тель-Авіві.

Читати далі >>

Готелі - Тель-Авів

Готелі - Тель-Авів Бронювати

Оренда авто - Тель-Авів

Оренда авто - Тель-Авів Перевірити

Гарантія
найнижчої ціниМи гарантиємо найнижчу ціну.

Знайшли дешевшу пропозицію - повернемо різницю!
+ 125 UAH в подарунок на наступні покупки!

Читати далі

Чому саме AVIO.UA?

 • Порівняйте рейси всіх авіакомпаній

На AVIO.UA ви маєте змогу перевірити та порівняти найкращі пропозиції перельоту всіх авіакомпаній, в тому числі бюджетних перевізників. Ми пропонуємо рейси від понад 600 регулярних авіакомпаній та 130 перевізників лоу-кост.

 • Зручні способи оплати: картка, переказ, готівка

Здійснюючи пошук авіаквитка, вибирайте найзручнішу для вас форму оплати. Бронюйте зараз - заплатите пізніше! Бронювання дозволить зафіксувати вартість перельоту, і згодом зручно оплатити квиток: платіжною карткою, традиційним банківським переказом, переказом онлайн, або ж готівкою в нашому офісі чи в одному з відділень наших банків: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль,ОТП Банк.

 • Відмінне обслуговування клієнтів

Фахівці Центру Бронювання AVIO.UA супроводжують та надають підтримку клієнту на кожному етапі планування подорожі. Всі наші Консультанти є експертами з планування подорожі і запропонують оптимальний варіант перельоту з усіх доступних на ринку. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними нашим відмінним сервісом. Переконайтесь!

Центр Бронювання працює 7 днів на тиждень.