Авіаквитки - Ташкент

Путівник - Ташкент

Дешеві авіаквитки до Ташкента– на сайті Avio.ua! Ташкент – найбільший за кількістю населення мегаполіс Середньої Азії, важливий політичний, культурний та діловий центр регіону. Переконатись у цьому вам допоможе Avio.ua! Бронюйте квитки на Avio.ua і вирушайте в захоплюючу подорож. Ласкаво просимо у Ташкент!

Історія Ташкента

Назва "Ташкент" походить від узбецького "tosh" - камінь та означає "Кам’яне місто". У ранніх китайських джерелах Ташкент фігурує як Ши, Чжемі та Юен. У XIV-XV ст. Ташкент входив до складу імперії Тимура.

 

У 1586 році місто було приєднане до Казахського ханства ( входило до його складу впродовж 200 років). Наприкінці ХІХ ст. Ташкент входить до складу Російської імперії і стає головним містом Туркестанського генерал-губернаторства. На початку ХХ ст. у Ташкенті проживало близько 200 тисяч жителів. Під час Другої світової війни Ташкент стає одним із центрів евакуації, сюди переїжджають фабрики, заводи, театри, кіностудії. З 1930 до 1991 року Ташкент – столиця Узбецької ССР, з 1991 - столиця незалежного Узбекистану.

У 2009 році місто відсвяткувало свій 2200-літній ювілей.

 

Що варто побачити в Ташкенті

 

В Ташкенті збереглися й відреставровані (в окремих випадках відновлені повністю, тобто є реліквіями) ціла низка історико-культурних пам'яток, що є взірцями ісламської архітектури XIV—XIX століть:

  • медресе Баракхана,
  • Абдулкасима та Кукельдаш (всі три — XVI ст.),
  • мавзолеї Зайнутдіна-бобо (XIV—XVI ст.),
  • Зангі-ата (XV–XVI ст.ст.).

    Улюбленим місцем променадів містян і гостей Ташкента є набережна Анхору.

 

Транспорт у Ташкенті

В Ташкенті діє 7 трамвайних маршрутів, 117 автобусних і 36 - маршрутних таксі, а також 3 лінії метрополітену з 29 станціями. На автобусні маршрути припадає 65 % всіх пасажирських перевезень.

 

Коли летіти до Ташкента

Клімат Ташкента — субтропічно-континентальний, але кількість опадів, у порівнянні з низовинним напівпустельними та пустельними областями, внаслідок близькості гір, є достатньо значною. Морози, зазвичай, не бувають тривалими, але за ясної зимової погоди температура подеколи знижується до − 20 °C і нижче, влітку температура нерідко досягає + 35...+ 40 °C у затінку.

Бронюйте авіапереліт до Ташкента за допомогою Avio.ua!

 

Як потрапити у Ташкент

Аеропорт "Ташкент" (Tashkent International Airport – TAS) – найбільший аеропорт Узбекистану; є головним хабом авіакомпанії O’zbekiston Havo Yo’llari.

Рейси до Ташкента з України здійснюють наступні авіакомпанії:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних перевізників.
До Ташкента можна потрапити з таких українських міст:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.

Дешеві рейси - Ташкент

Подорож - Ташкент

Ташке́нт (узб. Toshkent, Тошкент) — столиця Узбекистану, адміністративний центр Ташкентської області.

Найбільше за чисельністю населення місто Узбекистану і Центральної Азії, центр Ташкентської міської агломерації, найважливіший авіаційний, залізничний і автомобільний вузол, а також політичний, економічний, культурний і науковий центр країни.

Вирушайте в подорож до Ташкенту з Avio.ua!

Читати далі >>

Готелі - Ташкент

Готелі - Ташкент Бронювати

Оренда авто - Ташкент

Оренда авто - Ташкент Перевірити

Гарантія
найнижчої ціниМи гарантиємо найнижчу ціну.

Знайшли дешевшу пропозицію - повернемо різницю!
+ 125 UAH в подарунок на наступні покупки!

Читати далі

Чому саме AVIO.UA?

  • Порівняйте рейси всіх авіакомпаній

На AVIO.UA ви маєте змогу перевірити та порівняти найкращі пропозиції перельоту всіх авіакомпаній, в тому числі бюджетних перевізників. Ми пропонуємо рейси від понад 600 регулярних авіакомпаній та 130 перевізників лоу-кост.

  • Зручні способи оплати: картка, переказ, готівка

Здійснюючи пошук авіаквитка, вибирайте найзручнішу для вас форму оплати. Бронюйте зараз - заплатите пізніше! Бронювання дозволить зафіксувати вартість перельоту, і згодом зручно оплатити квиток: платіжною карткою, традиційним банківським переказом, переказом онлайн, або ж готівкою в нашому офісі чи в одному з відділень наших банків: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль,ОТП Банк.

  • Відмінне обслуговування клієнтів

Фахівці Центру Бронювання AVIO.UA супроводжують та надають підтримку клієнту на кожному етапі планування подорожі. Всі наші Консультанти є експертами з планування подорожі і запропонують оптимальний варіант перельоту з усіх доступних на ринку. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними нашим відмінним сервісом. Переконайтесь!

Центр Бронювання працює 7 днів на тиждень.