Авіаквитки - Сінгапур

Путівник - Сінгапур

Авіаквитки до Сінгапура Дешеві авіаквитки до Сінгапура на Avio.ua! Сінгапур – це острів, ріка, місто і держава, – це гармонійне поєднання трьох культур – індійської, китайської та арабської, – це місце, яке гарантовано подарує неймовірні враження. Бронюйте квитки на Avio.uа і вирушайте у подорож, яка залишиться у вашій пам’яті назавжди. Колорит Сінгапура – у дивовижному переплетенні суперсучасних хмарочосів і самобутніх етнічних кварталів, європейської вишуканості і азіатських звичаїв. Здійснити подорож до Сінгапура вам допоможе Avio.ua! Забронюйте квитки на Avio.uа і пориньте в незрівнянну атмосферу диво-міста. Здійснити подорож до Сінгапура дуже просто – бронюйте квитки за найкращими цінами на Avio.ua і насолоджуйтесь містом садом. Ласкаво просимо до Сінгапур!

В Сінгапурі мирно співіснують арабська, китайська та індійська культури із своїми звичаями, традиціями і віросповіданнями. Загалом, Сінгапур – це дивовижний і контрастний світ, де панує мікс релігій, мов, звичаїв та культур. Дбайливо збережені старі колоніальні квартали і найсучасніші хмарочоси, величні храми і розкішні парки, гамірні торгові вулиці та один із найбільших портів у світі – все це багатство зосереджено на дуже невеликій території. Площа Сінгапуру становить лише 714,3 км² (на 2011 рік), та вона поступово збільшується! завдяки втіленню програми намивання території, котра діє з 1960-х років.

 

Історія Сінгапура

Назва "Сінгапур" походить від санскриту – давньоіндійської мови, і складається з двох слів: " Синги" і " Пура"(місто лева). Цю назву пов'язують з індонезійським принцом Темасека, який, за переказами, відвідав Сінгапур у VII ст. н.е.

Першим, кого він тут зустрів, була тварина, яку він прийняв за лева. Сприйнявши це за добрий знак, принц наказав закласти тут нове місто і назвав його левовим. І сьогодні символом Сінгапура є Мерліон – міфічна тварина у вигляді лева з хвостом, як у русалки, а зображення лева і прикрашає герб Республіки Сінгапур. Перші згадки про місто відносяться до III ст., коли до берегів невеличкого поселення дістались кораблі китайських мореплавців. Містечко сподобалось мандрівникам і вони нанесли його на карту, а згодом ним зацікавились і європейці.

Сучасний Сінгапур був заснований у 1819 році сером Томасом Стемфордом Рефлзом. У 1824 році султан Джохора подарував його британській Іст-індській Компанії. Під час Другої світової війни Сінгапур був окупований Японією і в ході воєнних дій місто було знищене майже вщент. У 1959 році Сінгапур отримав право самоврядування в рамках Британської Співдружності, а у 1965-му була проголошена незалежність, встановлена республіканська влада та одноіменне місто стало столицею незалежної Республіки Сінгапур.

За рекордно короткий термін Сінгапур зумів пройти такий шлях розвитку, на який багатьом державам ідуть століття. Та місто не стоїть на місці і продовжує розвиватися не тільки як фінансовий і транспортний центр, але і як один з найпривабливіших туристичних центрів Південно-Східної Азії.

 

Що варто побачити в Сінгапурі

Сінгапур – великий туристичний центр. Неповторна східна екзотика, чудовий клімат та вражаюча архітектура приваблюють сюди мільйони туристів з усіх країн світу.

 • CBD (Central Business District) – центр Сінгапуру, включає колоніальний, китайський і діловий райони, головну торгову вулицю Orchard Road, гамірні веселі квартали з сотнями кафе, барів та ресторанів, найпопулярніші і фешенебельніші готелі.
 • Театр Еспланада – символ сучасного Сінгапура, споруда збудована за останнім словом науки і сучасних технологій, а за акустикою та технічним оснащенням їй нема рівних у світі. Виконана у формі двох напівсфер, будівля символізує мікрофон. Театр приймає найкращі музичні, драматичні і танцювальні колективи світу і є одним із найбільших культурних центрів регіону.
 • Готель "Раффлз" – збудований у 1886 році, улюблене місце усамітнення знаменитих письменників і кіноакторів, модернізація готелю вартувала 160 млн. сінгапурських доларів.
 • Фонтан багатства – внесений до Книги рекордів Гіннеса в 1998 році як найбільший фонтан у світі. Має вигляд гігантської долоні, що притягує гармонію і добробут. Чотири 45-ти поверхові будівлі формують пальці і одна 18-ти поверхова вежа - великий палець цієї долоні. Існує повір’я, що, тричі обійшовши фонтан за годинниковою стрілкою і торкаючись рукою води, можна сподіватись на удачу, щастя і багатство.
 • Урядовий квартал – місце, яке дає уявлення про колоніальний стиль життя Сінгапура. Будівлі кварталу представляють різноманітну і багату архітектуру міста і мають велику історичну цінність.
 • Ботанічний Сад – один із найстаріших парків міста, де була започаткована каучукова промисловість всього регіону. В саду знаходиться Національний Парк Орхідей, у якому представлені фантастичні колекції цих диво-квітів, Китайський і Японський сади.
 • Зоопарк – один із небагатьох зоопарків, де тварин не тримають в клітках. Прекрасні умови стали запорукою збереження рідкісних видів тварин, в т.ч. орангутангів з островів Борнео і Суматра. Експозиція "Невинний Ліс" дає повну уяву про екосистеми і природу тропічного лісу.
 • Парк "Bukit-Timah" – природній парк площею 81 га, знаходиться в межах міста, недалеко від центру. У парку можна спостерігати за тисячами видів тварин і рослин, серед яких мавпи, лемури, коали, зебри, білки, метелики, птахи з фантастичним опіренням.

 

Транспорт у Сінгапурі

Ця крихітна країна володіє такою розвиненою та розгалуженою структурою громадського транспорту, що їй можуть позаздрити значно більші країни.

 • Метро – найшвидший і недорогий спосіб переміщення по місту, працює 4 лінії, станції метро є у всіх районах Сінгапура.
 • Швидкісні поїзди (MRT) – всі потяги обладнані системою кондиціонування, діє 3 лінії.
 • Автобуси – мережа охоплює місто та околиці, курсують з 5.30 до 24.00.
 • Тролейбуси – з'явились нещодавно, тому маршрутів небагато,
 • Таксі – доступний і найбільш зручний спосіб пересування по місту, працює 18000 кондиціонованих авто від 4-х компаній, які відрізняються кольором, а не ціною.
 • Велорикші – швидше азіатська екзотика, ніж вид транспорту, значно дорожчі, ніж таксі,
 • Канатна дорога (Cable Car) – прокладена високо над протокою між Сінгапуром і островом Сентоза, з неї відкривається неймовірної краси краєвид - на бухту, порт і хмарочоси Сінгапура.

 

Коли летіти до Сінгапура

Сінгапур – справжній погодній рай, теплий тропічний клімат з цілорічним сонцем робить його надзвичайно привабливим для туристів. Середньомісячна температура повітря тут становить +26°C у грудні та +27°C у травні, при цьому вдень повітря нагрівається до +30°C … 32°C, а вночі охолоджується до +20°C …23°C. Найнижча температура, яка була тут зареєстрована, +20,5°C. Проте, у Сінгапурі немає посушливого періоду, за рік тут випадає близько 2500 мм опадів. Максимальна їх кількість – близько 300 мм, припадає на грудень, мінімальна – 140 мм – на червень. Сезон дощів триває з грудня по січень, та дощі тут не рідкість і впродовж року. Літні зливи та грози припадають на червень, вони у цей період доволі часті, але не тривалі. Клімат Сінгапура відрізняється високою вологістю, у ранковий час вона може сягати до 90%, а до середини дня зменшується до 70-75%.

Сінгапур – своєрідний коктейль вірувань, традицій та звичаїв, тому у його календарі – свята багатьох релігій. На початку року відзначають день народження Мавп’ячого Бога – персонажа китайської міфології, йому на зміну приходить мусульманський Рамадан, фестивалі індійського мистецтва займають цілий весняно-літній період, осінь – час свята Вогню, зима – християнського Різдва.

Прагнете нових і незабутніх вражень? Здійсніть подорож у Сінгапур за найкращими цінами від Avio.ua і отримайте фантастичне задоволення від міста-свята!

 

Як потрапити в Сінгапур

Аеропорт Сінгапура Чангі (Singapore Changi Airport – SIN) – один із кращих у світі, займає площу у 13 кв. км, щорічно обслуговує більше 70 мільйонів пасажирів., знаходиться за 17 км від центру Сінгапура

Рейси до Сінгапура з України здійснюють наступні авіакомпанії:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних перевізників.
До Сінгапура можна потрапити з таких українських міст:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.

Дешеві рейси - Сінгапур

Подорож - Сінгапур

Сінгапур – одне із найоригінальніших міст, місто-держава у Південно-Східній Азії, одна з провідних столиць світу. Сінгапур –це цілком нова Азія, це місто із ультрасучасною інфраструктурою та найвищим у світі рівнем життя

Лагідний тропічний клімат, багата рослинність і вражаюча чистота довкілля, безліч дивовижних пам'яток і готелі екстра-класу, відмінна кухня і доброзичливість місцевих мешканців – все це робить Сінгапур настільки привабливим для туристів, що їх щорічно тут буває більше 7-ми мільйонів.

Приєднатись до них та скласти своє враження про Сінгапур вас запрошує Avio.ua.

На Avio.ua – найнижчі ціни та найкращі пропозиції перельотів впродовж цілого року!

Читати далі >>

Готелі - Сінгапур

Готелі - Сінгапур Бронювати

Оренда авто - Сінгапур

Оренда авто - Сінгапур Перевірити

Гарантія
найнижчої ціниМи гарантиємо найнижчу ціну.

Знайшли дешевшу пропозицію - повернемо різницю!
+ 125 UAH в подарунок на наступні покупки!

Читати далі

Чому саме AVIO.UA?

 • Порівняйте рейси всіх авіакомпаній

На AVIO.UA ви маєте змогу перевірити та порівняти найкращі пропозиції перельоту всіх авіакомпаній, в тому числі бюджетних перевізників. Ми пропонуємо рейси від понад 600 регулярних авіакомпаній та 130 перевізників лоу-кост.

 • Зручні способи оплати: картка, переказ, готівка

Здійснюючи пошук авіаквитка, вибирайте найзручнішу для вас форму оплати. Бронюйте зараз - заплатите пізніше! Бронювання дозволить зафіксувати вартість перельоту, і згодом зручно оплатити квиток: платіжною карткою, традиційним банківським переказом, переказом онлайн, або ж готівкою в нашому офісі чи в одному з відділень наших банків: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль,ОТП Банк.

 • Відмінне обслуговування клієнтів

Фахівці Центру Бронювання AVIO.UA супроводжують та надають підтримку клієнту на кожному етапі планування подорожі. Всі наші Консультанти є експертами з планування подорожі і запропонують оптимальний варіант перельоту з усіх доступних на ринку. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними нашим відмінним сервісом. Переконайтесь!

Центр Бронювання працює 7 днів на тиждень.