Авіаквитки - Сімферополь

Путівник - Сімферополь

Дешеві авіаквитки до Сімферополя на Avio.ua! Сімферополь – це чудовий старт мандрівок у Крим! Переконатись у цьому вам допоможе Avio.ua! Сімферополь – адміністративна столиця АР Крим, розташована на північних схилах Кримських гір, вражає незабутнім місцевим колоритом. Відвідайте Сімферополь – кримську столицю разом з Avio.ua! Здійснити подорож до Сімферополя дуже просто - бронюйте квитки за найкращими цінами на Avio.ua і насолоджуйтесь гостинним та привітним містом. Ласкаво просимо до Сімферополя!

 

Історія Сімферополя

"Сімферополь", у перекладі з давньогрецької, означає "Місто загального блага", а кримсько-татарську назву міста можна перекласти, як "Біла мечеть". Офіційною датою заснування Сімферополя вважають 1784 рік. хоча перші поселення на території міста зявились ще в ІІІ ст. до н.е. (Неаполь-Скіфський).

У період Середньовіччя на території Сімферополя існувало невелике місто "Керменчик" (у переклад із кримсько-татарської мови – "невелика фортеця"). У період Кримського ханства виникло місто "Акмесджіт" ("біла мечеть"), що було резиденцією "калги" - другої особи після хана. Палац калги знаходився на території парку "Салгирка". Після входження Криму до складу Російської імперії, Акмесджіт був перейменований у Сімферополь і став центром Таврійської губернії (23 травня 1783 року). З тих часів Сімферополь залишався незмінним адміністративним центром Криму.

У 1954 році Кримська область була включена до складу УРСР. А з 1991 року Автономна Республіка Крим стала частиною незалежної України.

 

Що варто побачити в Сімферополі

Сімферополь – місто, багате на культурні та історичні пам’ятки:

 • Городище "Неаполя Скіфського" - столиці пізньоскіфського царства.
 • Мечеть "Кебір-Джамі" - найстаріша будівля міста. Збудована у 1508 році, перебудовувалась на початку ХVІІІ ст. 
 • Торгівельні ряди кінця XVIII – початку XIX ст. – вулиця Одеська, 12.
 • "Дім Мільгаузена" - єдиний на Кримському півострові будинок у стилі "сільський ампір", характерний для початку ХІХ ст.
 • Заміський будинок графа Воронцова. Дім у стилі "ампір" з оригінальним розписом інтер’єру. Поруч – кухня, стилізована під Бахчисарайський палац. Обидві будівлі було споруджено у 1827 році.

   

Транспорт у Сімферополь

Сімферополь – найважливіший транспортний вузол Криму.

 • Тролейбус – Сімферополь, Алушту та Ялту поєднує одна із найдовших тролейбусних ліній у світі. Тролейбуси – основний міський вид транспорту.
 • Автобус – у місті розгалужена мережа автобусних рейсів. Таксі – популярний та досить дешевий вид транспорту в Сімферополі.

 

Коли летіти до Сімферополя

Клімат Сімферополя – передгірський, сухостеповий, з м’якою зимою та жарким тривалим літом. Середня температура січня становить 0°C, липня - + 22°C. Найбільша кількість опадів припадає на літо. Зима у Сімферополі – дуже м’яка та мінлива.

Погода нестабільна: похолодання та морози змінюються різкими потепліннями. Весна приходить досить рано. У випадку м’якої зими весна перетікає прямо із осені. В середньому весна наступає в середині березня. Літо у Сімферополі – тривале та жарке. Пора літа – це, зазвичай, 4,5 місяці - від початку травня до кінця вересня. Домінує ясна погода, опади бувають переважно під час гроз. Осінь у Сімферополі довга та тепла, триває з жовтня по грудень, інколи навіть перетікає у весну.

Пік туристичного сезону в Сімферополі – це період від кінця червня до середини серпня. Проте найбільш економним та спокійним є "оксамитовий період" - з кінця серпня – до кінця вересня.

Тож, не гайте часу, забронюйте авіапереліт до Криму за допомогою Avio.ua та вирушайте на відпочинок!

 

Як потрапити у Сімферополь

Місто обслуговує один Аеропорт – "Сімферополь" (Simferopol International Airport – SIP). До міста можна добратися тролейбусом № 9.

Рейси до Сімферополя з України здійснюють наступні авіакомпанії:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних перевізників.
До Сімферополя можна потрапити з таких українських міст:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.

Дешеві рейси - Сімферополь

Подорож - Сімферополь

Сімферополь – адміністративний, науковий та культурний центр Автономної Республіки Крим. Місто розташоване в центрі Кримського півострова. Із міста дуже легко та швидко можна добратись до узбережжя Чорного моря та відомих кримських курортів – Ялти, Алупки, Масандри, Судака.


Сімферополь є одним із 11 міст республіканського підпорядкування в Україні. Сімферополь – місто, де літо триває 4,5 місяці!


Якнайшвидше сплануйте подорож до Сімферополя разом зі Avio.ua!

Читати далі >>

Готелі - Сімферополь

Готелі - Сімферополь Бронювати

Оренда авто - Сімферополь

Оренда авто - Сімферополь Перевірити

Гарантія
найнижчої ціниМи гарантиємо найнижчу ціну.

Знайшли дешевшу пропозицію - повернемо різницю!
+ 125 UAH в подарунок на наступні покупки!

Читати далі

Чому саме AVIO.UA?

 • Порівняйте рейси всіх авіакомпаній

На AVIO.UA ви маєте змогу перевірити та порівняти найкращі пропозиції перельоту всіх авіакомпаній, в тому числі бюджетних перевізників. Ми пропонуємо рейси від понад 600 регулярних авіакомпаній та 130 перевізників лоу-кост.

 • Зручні способи оплати: картка, переказ, готівка

Здійснюючи пошук авіаквитка, вибирайте найзручнішу для вас форму оплати. Бронюйте зараз - заплатите пізніше! Бронювання дозволить зафіксувати вартість перельоту, і згодом зручно оплатити квиток: платіжною карткою, традиційним банківським переказом, переказом онлайн, або ж готівкою в нашому офісі чи в одному з відділень наших банків: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль,ОТП Банк.

 • Відмінне обслуговування клієнтів

Фахівці Центру Бронювання AVIO.UA супроводжують та надають підтримку клієнту на кожному етапі планування подорожі. Всі наші Консультанти є експертами з планування подорожі і запропонують оптимальний варіант перельоту з усіх доступних на ринку. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними нашим відмінним сервісом. Переконайтесь!

Центр Бронювання працює 7 днів на тиждень.