Авіаквитки - Сідней

Путівник - Сідней

Дешеві авіаквитки у Сідней та найкращі сполучення – лише на AVIO.UA! Сідней – візитна картка Австралії та одне з найкрасивіших міст світу, яке зачарує і цікавих до історії та архітектури, і любителів природи, і поціновувачів гастрономічних задоволень, і прихильників яскравого нічного життя. Відвідайте Сідней разом з AVIO.UA! Сідней – місто, що полонить різнобарвністю, яскравістю та красою і пропонує безліч можливостей для відпочинку та розваг. Забронюйте квитки на AVIO.UA та вирушайте у незабутню подорож! Знаменита на весь світ опера і вражаючий своєю конструкцією міст, 70 розкішних пляжів, торговий центр, що займає цілий квартал, музеї та галереї – все це Сідней. Здійснити мандрівку в одне з найкращих міст світу вам допоможе AVIO.UA!

Сідней – столиця штату Новий Південний Уельс, найбільше місто Австралії та її сучасна економічна столиця. Сідней розташувався в мальовничій затоці Порт Джексон над Тихим Океаном і є найбільшим у світі натуральним портом. Населення міста перейшло межу у 4 млн. чоловік, що становить 20% від загального числа населення країни.

 

Історія Сіднея

Перші поселення на території сучасного Сіднея з’явились ще 30 тисяч років тому. Сприятливі кліматичні умови приваблювали сюди людей і вже у той час ці землі були доволі густо заселені. У 1770 році в бухті Ботані Бей пришвартувалось судно Джеймса Кука, який здійснював кругосвітню подорож. Його позитивні враження про побачене спричинили спорядження цілого флоту з 11 суден для заселення цих територій та перетворення їх на колонії Британської імперії.

У 1788 році Артур Філліп заснував невелике селище каторжан, з якого, власне, і виріс Сідней. Щодо назви міста, то нову колонію мали намір назвати Альбіон, проте перемогла інша версія – Сідней – на честь Лорда Сіднея – секретаря Великобританії у справах колоній. Сідней впродовж тривалого часу служив місцем заслання в’язнів з Великобританії і до кінця XVIII ст. ситуація тут була доволі безрадісна через хаос і беззаконня, епідемії та банальну нестачу їжі та води. Позитивні зміни розпочались з початком XIX ст., саме тоді були прокладені перші дороги, відкрився перший банк, відновлена влада закону, зроблені кроки на шляху територіального розширення і розвитку колонії. Розпочалась серйозна забудова самого Сіднею – вулиці прокладались згідно плану, будинки зводились за архітектурними проектами.

У 1842 році Сідней одержав статус міста , а вже наступного року відбулися перші вибори до міської ради. ХХ ст. ознаменувалось утворенням Австралійського Союзу і столицею штату Новий Південний Уельс було проголошено Сідней – місто, яке досягло таких вершин, про які ще кілька століть тому годі було і мріяти…

 

Що варто побачити у Сіднеї

Сідней "обіймає" величезну гавань і настільки багатий на історичні та культурні пам’ятки, національні парки, пляжі, музеї, ресторани, торгово-розважальні центри, що для ознайомлення з ними знадобиться немало часу. Та все ж:

 • Оперний театр (Opera House) – символ не лише Сіднея, а й усієї Австралії. Проект данського архітектора Уотсона втілила у 1973 році команда австралійських архітекторів. Театр має 900 приміщень, в т.ч. Концертний Зал, Оперний Театр, Драматичний і Камерний Театри, Зал прийомів і 4 ресторани. Будівлю у формі чотирьох черепах накриває дах, викладений 4 млн. плиток, які при різному освітленні змінюють свою кольорову гамму.
 • Вежа (Centrepoint) – найвища споруда міста, тут розташувались величезний торговий центр, ресторани, кафе та різноманітні атракціони. На висоті 300 м знаходиться ресторан, що обертається. Повний оборот він здійснює за 70 хвилин, за цей час можна пообідати і помилуватися прекрасними видами Сіднея.
 • Міст Харбор Брідж (Harbour Bridge) – один із найдовших мостів у світі, протяжністю 503 м, його відкриття відбулось у 1932 році, вартість проекту - 20 млн. доларів. Проїзд через міст платний і становить $2, які йдуть на утримання моста. З оглядового майданчика відкривається кругова панорама Сіднея, тому це дуже популярне місце для прогулянок, фото і відео зйомок. 
 • Район Рокс (The Rocks) – найстаріший район Сіднея, де досі збереглися перші будинки, магазини, паби. Зараз це місце паломництва для допитливих туристів, адже тут знаходяться музеї, галереї, ресторани та затишні кав’ярні. Вихідними в районі розгортається гамірний та колоритний базар.
 • Акваріум – величезна споруда з трьома океанаріумами. Акваріум містить понад 6 млн. л води, 650 видів та 11 тис. австралійських морських тварин. Прозорі тунелі дають змогу оглянути експозицію, яка вражає свої розмаїттям.
 • Королівський Ботанічний Сад (The Royal Botanic Gardens) - оаза в центрі міста, чудове місце для прогулянок серед екзотичних дерев і квітів. Одна з цікавинок Саду - велика колонія летких лисиць – нічних тварин, які вдень сплять на деревах, висячи вниз головою.

До місць, яким варто приділити увагу в Сіднеї, можна віднести ще дві категорії, які, у певному сенсі, теж є визначними:

 • Ресторани Сіднея – багатонаціональне місто пропонує різноманітну кухню. Любетелів китайської кухні чекають в Chinatown, у Дарлінг Харбор вразить великим вибором морепродуктів, італійську романтику знайдете на вулиці Leichhardt's Norton, індійська кухня представлена на Парраматте, в мексиканську атмосферу зануритесь на вулиці Ліверпуль, в ресторанах району Рокс варто спробувати австралійського вина та місцевого пива.
 • Центральний діловий район Сіднея – мрія шопоголіка. Тут знаходиться більшість торгових центрів міста, серед яких будівля Королеви Вікторії , який займає увесь міський квартал, а також 400 спеціалізованих магазинів.
 •  

  Транспорт у Сіднеї

  У Сіднеї настільки добре розвинений громадський транспорт, що це дає підстави стверджувати: місто має найкращу мережу громадського транспорту з усіх австралійських міст:

   

  • Метро – наземне, високошвидкісне, зв'язує місто з численними передмістями, загальна протяжність ліній – більше 2000 км,
  • Автобус – мережа автобусних маршрутів в основному співпадає із скасованою у 1961 році трамвайною мережею, діє 300 маршрутів,
  • Туристичний автобус (Red Sydney Explorer Bus) – спеціальні яскраві двоповерхові автобуси для туристів, повний маршрут яких охоплює 27 пам'яток міста і займає 2,5 години,
  • Трамвай – легкорейковий транспорт (Metro Light Rail) обслуговує маршрут довжиною 7,5 км з 14-ма зупинками, ним щорічно користуються 3,5 млн. пасажирів,
  • Таксі – всі автомобілі білого кольору,
  • Пором – флот має 28 поромів, що сполучають у мережу протяжністю 40 км 38 пристаней, перевозять до 14 млн. пасажирів щорічно..

   

  Коли летіти до Сіднея

  Сідней знаходиться в зоні помірного субтропічного клімату з великою кількістю сонячних днів. Пори року тут прямо протилежні до наших.Найтеплішим місяцем року є січень, середня температура повітря якого знаходиться у межах від +17 до +26°C , кількість днів з температурою повітря вище +30°C , зазвичай становить не більше 15. Зимова температура у Сіднеї рідко опускається в прибережній зоні нижче +5°C . Найхолоднішим місяцем року є, відповідно, липень з середньоденною температурою від +8 до +16°C.

  Надзвичайно рідкісне для Сіднея явище – снігопад – був зафіксований востаннє у 1836 році, а тому, природно, його свідків уже не залишилось. У 2008 році в місті випали атмосферні опади у вигляді снігової крупи, які були нетривалими та відбувались при плюсовій температурі. Що, втім, викликало справжній фурор і паралелі із снігопадом 1836 року… Середньорічна кількість опадів у Сіднеї становить 1217 мм, а середня кількість дощових днів в році не перевищує 140. Середня температура води в океані влітку (листопад-квітень) +23°C, а взимку (червень-серпень) + 18°C . Найкращий час відвідування Сіднея - з жовтня по травень, а просто кращий – увесь рік..

  Підібрати найкращі сполучення до Сіднея за найнижчими цінами впродовж всього року вам допоможуть на AVIO.UA!

   

  Як потрапити у Сідней

  Аеропорт імені Кінгсфорда Сміта (Sydney (Kingsford Smith) Airport – SYD) – найбільший комерційний аеропорт Австралії, один із найстарших безперервно функціонуючих аеропортів у світі і найзавантаженіший в Австралії, розташований за 10 км від Сіднея

  Рейси до Сіднея з України здійснюють наступні авіакомпанії:
  На жаль, нам не вдалося знайти відповідних перевізників.
  До Сіднея можна потрапити з таких українських міст:
  На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.

  Дешеві рейси - Сідней

  Подорож - Сідней

  Сідней – визнаний одним із найкрасивіших міст світу і є переконливим доказом того, що дбайливо збережена неймовірна природна краса і приголомшлива енергія сучасного мегаполісу можуть гармонійно поєднуватись. Характерною ознакою сучасного Сіднея є його інтернаціональний дух, представники 140 національностей, які тут живуть, почувають себе, як вдома.

  Сьогодні Сідней – найбільший міжнародний торговий і культурний центр Австралії та водночас яскраве місто із сотнею облич. Гамірний Сіті з його вражаючими хмарочосами, понад 70 розкішних пляжів, архітектурні пам’ятки Рокс і Кінгс Крос, будинок Королеви Вікторії, азіатські квартали Чайна-Таун та знаменита сіднейська опера з білосніжними вітрилами – все це лише маленька часточка цього неймовірного міста. Зустріч Нового року у Сіднеї супроводжується святковим феєрверком над гаванню такого масштабу, краси і грандіозності, що це стало явищем національного значення. Видовище, на організацію якого витрачають кілька мільйонів доларів, приваблює неймовірну кількість мешканців та гостей міста. Сідней вартий того, щоб його хоч раз побачити.–

  Бронюйте квитки за найкращими цінами на AVIO.UA та вирушайте у подорож, яка залишиться у вашій пам’яті назавжди.

  Читати далі >>

  Готелі - Сідней

  Готелі - Сідней Бронювати

  Оренда авто - Сідней

  Оренда авто - Сідней Перевірити

  Гарантія
  найнижчої ціни  Ми гарантиємо найнижчу ціну.

  Знайшли дешевшу пропозицію - повернемо різницю!
  + 125 UAH в подарунок на наступні покупки!

  Читати далі

  Чому саме AVIO.UA?

  • Порівняйте рейси всіх авіакомпаній

  На AVIO.UA ви маєте змогу перевірити та порівняти найкращі пропозиції перельоту всіх авіакомпаній, в тому числі бюджетних перевізників. Ми пропонуємо рейси від понад 600 регулярних авіакомпаній та 130 перевізників лоу-кост.

  • Зручні способи оплати: картка, переказ, готівка

  Здійснюючи пошук авіаквитка, вибирайте найзручнішу для вас форму оплати. Бронюйте зараз - заплатите пізніше! Бронювання дозволить зафіксувати вартість перельоту, і згодом зручно оплатити квиток: платіжною карткою, традиційним банківським переказом, переказом онлайн, або ж готівкою в нашому офісі чи в одному з відділень наших банків: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль,ОТП Банк.

  • Відмінне обслуговування клієнтів

  Фахівці Центру Бронювання AVIO.UA супроводжують та надають підтримку клієнту на кожному етапі планування подорожі. Всі наші Консультанти є експертами з планування подорожі і запропонують оптимальний варіант перельоту з усіх доступних на ринку. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними нашим відмінним сервісом. Переконайтесь!

  Центр Бронювання працює 7 днів на тиждень.