Авіаквитки - Санкт-Петербург

Путівник - Санкт-Петербург

Найзручніші сполучення та найдешевші авіаквитки до Санкт-Петербурга у будь-яку пору року на сайті Avio.ua. Санкт-Петербург – дивовижне місто на Неві, місто розвідних мостів та білих ночей. Здійсніть романтичну подорож до Санкт-Петербурга за допомогою Avio.ua! Санкт-Петербург – одне з найкрасивіших міст світу і настільки багате на визначні пам'ятки, що його повністю внесли до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Відвідайте Санкт-Петербург, пориньте у його неповторну атмосферу разом з Avio.ua! Здійснити подорож до Санкт-Петербурга дуже просто – бронюйте квитки за найкращими цінами на Avio.ua та вирушайте в місто-пам'ятку світової культури. Ласкаво просимо до Санкт-Петербурга!

Санкт-Петербург – друге (після Москви) за величиною місто Російської Федерації, знаходиться в центрі перетину водних і наземних магістралей, європейські ворота Росії та її стратегічний центр. Тут знаходяться представництва міжнародних організацій, консульства зарубіжних держав, територіальні органи федеральних міністерств і відомств.

Неповторність Санкт-Петербурга багато в чому пов'язана з тим, що місто розташоване на 42 островах і має у своїх межах понад 40 річок та близько 20 штучних каналів, тому його нерідко називають Північною Венецією.

 

Історія Санкт-Петербурга

Історія земель, на яких був заснований Санкт-Петербург, бере початок з тих часів, коли по Неві ходили "із варяг у греки". Ця територія завдяки своєму вдалому географічному розташуванню часто ставала об’єктом завоювань. Північна війна 1700-1721 рр. Велась між Росією та Швецією саме за землі "на Неві" та вихід до Балтійського моря.

У 1703 році російський цар Петро I на відвойованих у шведів землях заклав фортецю Санкт-Пітер-Бурх, щоб закріпитися на берегах Неви. Назва фортеці була вибрана Петром I на честь святого апостола Петра, так згодом назвали і місто, у яке вже у 1712 році були переведені всі органи влади. Санкт-Петербург став столицею держави і зберігав цей статус до 1918 року.

З самого початку будівництва Санкт-Петербурга Петро I прагнув створити місто згідно чіткого плану, схоже до Амстердама чи Венеції, і для цього залучав найіменитіших архітекторів. За царювання Петра II (1727-1730) двір повернувся в Москву і будівництво Петербурга було призупинене, та з приходом цариці Анни місто знову стає столицею Російської імперії.

Переживши періоди розквіту та занепаду, до початку XX ст. Санкт-Петербург стає справді європейським містом. Та під час Великої Вітчизняної війни місто опинилось під загрозою повного знищення - в 900-денну блокаду 1941-1944 рр. від голоду і бомбардувань загинуло близько 1 мільйона жителів. Та місто вистояло і, попри значні руйнування, було повністю відновлене вже до 1950-1960 рр. Сьогодні Санкт-Петербург – один з головних економічних, політичних і культурних центрів Європи та вважається Північною Столицею Росії.

 

Що варто побачити у Санкт-Петербурзі

До списку Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО Санкт-Петербург включений, як територія з 36 комплексними об'єктами, що об'єднують близько 4-х тисяч видатних пам'яток архітектури, історії та культури.

 • Ермітаж – один із найбільших, найбагатших та найвідоміших музеїв у світі. Колекція музею бере початок з 1764 року, до середини XVIII ст. відвідувати його могли лише обрані. Сьогодні це палац-музей з розкішними інтер'єрами та колекцією з понад 3 000 000 експонатів, що знайомлять з культурою та мистецтвом різних країн і народів від найдавніших часів до наших днів. Це також один із найвідвідуваніших музеїв світу, щорічно його відвідують більше 3-х мільйонів чоловік.
 • Зимовий палац – одна з найграндіозніших споруд в стилі російського барокко, був збудований в 1754-1762 рр. архітектором Растреллі. Довжина будівлі 200 м, ширина 160 м, висота 22 м, у палаці 1057 приміщень, 117 сходів, 1786 дверей, 1945 вікон, багато інтер'єрів палацу належать до світових шедеврів. Щоб підкреслити велич царської резиденції, Микола I у 1844 році видав указ (діяв до 1905 року), що забороняв будувати приватні будинки вищі або навіть врівень із палацом.
 • Ісаакіївський собор – один із символів міста, шедевр світової архітектури, одна з найвизначніших купольних споруд у світі. Будівництво храму тривало у 1818-1858 рр., його висота - 101, 5 м, площа - 4000 кв м, він може вмістити до 12000 чоловік. Діаметр зовнішнього куполу - 25 м, на його позолоту і куполів п'яти дзвіниць пішло 100 кг червоного золота. До 1917 року був головним кафедральним собором Санкт-Петербурга, після 1937 року став історико-художнім музеєм, у 1991 році було прийняте рішення про використання храму вірянами, 4 рази на рік тут здійснюються церковні служби.
 • Собор Воскресіння Христового (Спаса-на-крові) – одна з найкращих споруд Санкт-Петербурга, музей і пам'ятник російської архітектури. Був зведений за вказівкою Олександра III на місці, де 1 березня 1881 року народоволець Гриневицький смертельно поранив Олександра II, якого в народі називали Царем-визволителем за відміну кріпосного права. Висота храму - 81 м – символічна, це рік загибелі царя, з 1997 року музей-пам'ятник відкритий для відвідувачів.
 • Анічков міст – один із найкрасивіших в місті, трьох пролітний міст через Фонтанку був зведений в 1839-1850 рр. І названий на честь інженера Анічкова. Міст прикрашений 4-ма скульптурними групами приборкувачів коней, що послідовно відображають моменти боротьби людини з конем. У роки війни статуї були зняті з п'єдесталів і зариті в саду палацу (що зберегло їх від знищення) та повернені на місце у 1945 році.
 • Петергоф – один із найвідоміших та найвишуканіших палацово-паркових ансамблів світу. У 1714 році Петро I задумав збудувати заміську резиденцію, яка по своїй розкоші перевершила б французький Версаль, а вже у 1723 році відбулось її відкриття. Прекрасні парки, сотні різних по виду і оформленню фонтанів, позолочені і мармурові статуї, пишне убрання палаців Петергофа – все повинно було демонструвати багатство і славу Росії, що прорубала "вікно в Європу" і міцно закріпилась на Балтійському морі.

 

Транспорт у Санкт-Петербурзі

Міська транспортна мережа Санкт-Петербурга надзвичайно розвинена і представлена практично усіма видами транспорту:

 • Метро – працює з 1955 року, на даний час на метро припадає найбільша частка внутрішньоміських перевезень в Санкт-Петербурзі, діє 5 ліній протяжністю 120 км, є 65 станцій. В 2011 році була прийнята програма розвитку метрополітену до 2025 року, яка передбачає його розширення, адже з 18 районів міста у 6 метро відсутнє.
 • Трамвай – рух бере початок з 1863 року, перша лінія електричного трамваю стала до ладу в 1907 році, до кінця 1980-х років трамвайна мережа міста стала найбільшою у світі і була внесена до книги рекордів Гінесса. Останнім часом мережа значно скоротилась, довжина трамвайних колій складає 500 км, діє 38 маршрутів.
 • Тролейбус – перші лінії з’явились у 1936 році, зараз помітне зниження популярності цього виду транспорту, 700 тролейбусів здійснюють перевезення пасажирів на 42 маршрутах.
 • Автобус – автобусний рух був відкритий в 1907 році, після перерви відновлений в 1926-му. На сьогодні діє більше 300 соціальних міських маршрутів (понад 2500 машин) та 300 комерційних (більше 350 автобусів).
 • Аквабус – особливий вид міського водного транспорту, працює з 2010 року в період літньої навігації, станом на 2011 рік діє 5 маршрутів.
 • Маршрутне таксі – комерційні мікроавтобуси із зупинками на вимогу служать доповненням до основних видів транспорту Санкт-Петербурга.
 • Таксі – перші приватні таксомотори з'явилися на вулицях Санкт-Петербурга в 1908 році поряд з візниками, а перші державні таксі почали курсувати в 1929 році, сьогодні в місті послуги таксі надають 52 компанії.

 

Коли летіти у Санкт-Петербург

Для міста характерний помірний морський клімат з теплим вологим літом і доволі тривалою прохолодною зимою. Середня літня температура становить +18°C, проте бувають сухі спекотні дні з +25°C...+30°C. Середня температура взимку складає –8С та значні похолодання до -25°C...-30°C - теж не рідкість. В середині вересня в Пітер приходить осінь, починає холоднішати, небо затягується хмарами. В основному для Петербурга характерна хмарна погода, в середньому кількість сонячних днів у році не перевищує 70.

Найкращим часом для відвідування Санкт-Петербурга є період білих ночей, які наступають 25-26 травня і продовжуються до середини липня. У цей час, який триває трохи більше 50 днів, вечірні сутінки зливаються з вранішньою зорею і, як писав Пушкін "одна заря спешит сменить другую, дав ночи полчаса". Білі ночі – візитка та своєрідний символ Санкт-Петербурга, в цей період у місті проходять народні гуляння, свята, фестивалі і місто заповнюють туристи з усього світу.

Проте, не надто привітний клімат в жодному разі не може применшити дивовижної краси та історичної цінності Санкт-Петербурга, який по-своєму красивий будь-якої пори року.

Відкрити для себе місто на Неві вам допоможе Avio.ua.

Найкращі варіанти сполучень та авіаквитки за найвигіднішими цінами ви знайдете лише на сайті Avio.ua!

 

Як потрапити у Санкт-Петербург

Аеропорт Пулково (Pulkovo Airport: LED) – єдиний аеропорт Санкт-Петербурга, третій в Росії за пасажиропотоком, має 2 термінали: Пулково-1 (для перевезення пасажирів в межах країн колишнього СРСР), який розташований за 20 км від центру міста і Пулково-2 (для міжнародних перевезень), який розташований за 17 км від центру Санкт-Петербурга.

Рейси до Санкт-Петербургу з України здійснюють наступні авіакомпанії:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних перевізників.
До Санкт-Петербургу можна потрапити з таких українських міст:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.

Дешеві рейси - Санкт-Петербург

Подорож - Санкт-Петербург

Санкт-Петербург – місто культурних традицій та живої історії Російської держави. Тут знаходяться всесвітньо відомі палацово-паркові ансамблі Петергоф і Царське село, Павловськ і Гатчина, величний Ермітаж та Ісакіївський собор, Маріїнський і Зимовий палац, дивовижні мости, прекрасний Невский проспект – Північна столиця Росії цілком справедливо заслужила звання музею просто неба. У Санкт-Петербурзі працює понад 220 музеїв, 2000 бібліотек, більше 80 театрів, майже 50 галерей, 62 кінотеатри, щорічно проводиться близько 100 найрізноманітніших фестивалів та конкурсів, з яких більше половини мають міжнародний статус.

За даними ООН, Санкт-Петербург входить до числа восьми найпривабливіших для туристів міст світу. Здійснити подорож до міста-музею вам допоможе Avio.ua!

Читати далі >>

Готелі - Санкт-Петербург

Готелі - Санкт-Петербург Бронювати

Оренда авто - Санкт-Петербург

Оренда авто - Санкт-Петербург Перевірити

Гарантія
найнижчої ціниМи гарантиємо найнижчу ціну.

Знайшли дешевшу пропозицію - повернемо різницю!
+ 125 UAH в подарунок на наступні покупки!

Читати далі

Чому саме AVIO.UA?

 • Порівняйте рейси всіх авіакомпаній

На AVIO.UA ви маєте змогу перевірити та порівняти найкращі пропозиції перельоту всіх авіакомпаній, в тому числі бюджетних перевізників. Ми пропонуємо рейси від понад 600 регулярних авіакомпаній та 130 перевізників лоу-кост.

 • Зручні способи оплати: картка, переказ, готівка

Здійснюючи пошук авіаквитка, вибирайте найзручнішу для вас форму оплати. Бронюйте зараз - заплатите пізніше! Бронювання дозволить зафіксувати вартість перельоту, і згодом зручно оплатити квиток: платіжною карткою, традиційним банківським переказом, переказом онлайн, або ж готівкою в нашому офісі чи в одному з відділень наших банків: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль,ОТП Банк.

 • Відмінне обслуговування клієнтів

Фахівці Центру Бронювання AVIO.UA супроводжують та надають підтримку клієнту на кожному етапі планування подорожі. Всі наші Консультанти є експертами з планування подорожі і запропонують оптимальний варіант перельоту з усіх доступних на ринку. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними нашим відмінним сервісом. Переконайтесь!

Центр Бронювання працює 7 днів на тиждень.