Авіаквитки - Салоніки

Путівник - Салоніки

Дешеві авіаквитки до Салоніки – на сайті Avio.ua! Завітайте у Салоніки – одну із культурних столиць Європи. Сучасне грецьке місто із надзвичайно багатою історією та знаменитими пам’ятками із списку спадщини ЮНЕСКО. Ласкаво просимо в Салоніки!

Історія Салоніки

У Місто засноване в 315 р. до н. е. македонським царем Кассандром шляхом об'єднання 26 поселень уздовж затоки Термаїкос. Саме він назвав місто на честь своєї дружини — Фессалоніки, сестри Олександра Великого. З 148 до н. е. Фессалоніки перебували під владою римлян. За візантійської доби Фессалоніки — друге за значенням місто імперії після Константинополя.

У 1387 році Фессалоніки були захоплені турками, які називали місто на свій лад — Селянік тур. В 1881 році в Салоніках народився Мустафа Кемаль. Місто було одним з центрів Молодотурецької революції.

На сучасному етапі Салоніки - сучасне європейське місто із багатою візантійською спадщиною.

 

Що варто побачити в Салоніках

Головний архітектурний символ міста:

  • Біла Вежа, побудована на березі затоки в XVI столітті на фундаменті давніших споруд.
  • Фортеця і башти, що височіють над історичною частиною міста, відносяться до XIV ст.
  • Базиліка Святого Дімітрія, побудована між 313-323 роками і перебудована після пожежі в 629 -634 роках.
  • Тріумфальна арка імператора Галерія і пізньоримська церква святого Георгія — Ротонда Святого Георгія, ведена в гусипальні цього імператора (Арка і усипальня Галерія).
  • Базиліка Святої Софії — найкраще та найбільшебільше збережений у світі храмовий комплекс іконоборницької доби, побудована в період між 690 і 730 роками.

     

Транспорт у Салоніках

Функціонування Метрополітену було частково призупинено через численні археологічні знахідки. Мережа велосипедних треків загальною протяжністю 12 км розвинена переважно у прибережній частині міста.

Більшість перевезень у місті здійснюють автобуси.

 

Коли летіти до Салоніки

Клімат в Салоніках середземноморський, що межує з областями континентального клімату. В цілому для нього характерна велика кількість сонячних днів у році. Сніг може випадати в період від початку грудня до середини березня, хоча висота покриву невисока і він тане впродовж декількох годин.

Бронюйте авіапереліт в Салоніки за допомогою Avio.ua!

 

Як потрапити у Салоніки

Аеропорт "Македонія" (Thessaloniki International Airport "Macedonia" – SKG) – пов'язаний із центром міста спеціальним автобусним маршрутом № 78, який здійснює перевезення 24 години на добу.


Рейси до Салоніки з України здійснюють наступні авіакомпанії:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних перевізників.
До Салоніки  можна потрапити з таких українських міст:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.

Дешеві рейси - Салоніки

Подорож - Салоніки

Сало́ніки, також Фессалоні́ки (грец. Θεσσαλονίκη), або Солу́нь (болг. Солун) — друге за розмірами, після Афін, містоГреції і столиця грецької області Македонія, порт у  затоці Термаїкос Егейськго моря, в гирлі річки Вардар.

Вирушайте в Салоніки разом із Avio.ua!

Читати далі >>

Готелі - Салоніки

Готелі - Салоніки Бронювати

Оренда авто - Салоніки

Оренда авто - Салоніки Перевірити

Гарантія
найнижчої ціниМи гарантиємо найнижчу ціну.

Знайшли дешевшу пропозицію - повернемо різницю!
+ 125 UAH в подарунок на наступні покупки!

Читати далі

Чому саме AVIO.UA?

  • Порівняйте рейси всіх авіакомпаній

На AVIO.UA ви маєте змогу перевірити та порівняти найкращі пропозиції перельоту всіх авіакомпаній, в тому числі бюджетних перевізників. Ми пропонуємо рейси від понад 600 регулярних авіакомпаній та 130 перевізників лоу-кост.

  • Зручні способи оплати: картка, переказ, готівка

Здійснюючи пошук авіаквитка, вибирайте найзручнішу для вас форму оплати. Бронюйте зараз - заплатите пізніше! Бронювання дозволить зафіксувати вартість перельоту, і згодом зручно оплатити квиток: платіжною карткою, традиційним банківським переказом, переказом онлайн, або ж готівкою в нашому офісі чи в одному з відділень наших банків: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль,ОТП Банк.

  • Відмінне обслуговування клієнтів

Фахівці Центру Бронювання AVIO.UA супроводжують та надають підтримку клієнту на кожному етапі планування подорожі. Всі наші Консультанти є експертами з планування подорожі і запропонують оптимальний варіант перельоту з усіх доступних на ринку. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними нашим відмінним сервісом. Переконайтесь!

Центр Бронювання працює 7 днів на тиждень.