Авіаквитки - Ріо-Де-Жанейро

Путівник - Ріо-Де-Жанейро

Найдешевші авіаквитки та найвигідніші сполучення до Ріо-де-Жанейро – лише на AVIO.UA! Ріо-де-Жанейро – колиска чоро, самби і босанова, місто-карнавал, яке дарує радість цілоріч. Забронюйте квитки на AVIO.UA та пориньте у вир веселощів та розваг у неперевершеному Ріо! Місто, що виростає з океану – Ріо-де-Жанейро – приваблює туристів кілометрами прекрасних пляжів, найблакитнішим у світі небом та яскравим сонцем. Вирушайте до Ріо з AVIO.UA та насолодіться розкішним відпочинком! Ріо-де-Жанейро – це сонце, океан, футбол, тропічний ліс серед міста, карнавал, пальми та екзотичні квіти, пам’ятки із списку нових Семи чудес світу та хмарочоси у такому органічному поєднані, що його недарма називають "Дивовижним містом". Мрієте відвідати Ріо-де-Жанейро? Здійснити мрію вам допоможе AVIO.UA!

Ріо-де-Жанейро – одне з найбільших і найкрасивіших міст Бразилії, розташувалось у мальовничій бухті Гуанараба. Місто з усіх боків оточене водою і горами, а тому стрімко росте вгору. Ріо розмаїтий у всьому – у своїй космополітичності, поєднані багатства та бідності, у фантастичній природі, багатій екзотичними рослинами і тваринами.

"Бог створив світ за шість днів, а на сьомий день створив Ріо-де-Жанейро" – переконані бразильці. Природна краса і неповторна атмосфера Ріо-де-Жанейро сприяли тому, що місто стало одним із найбажаніших туристичних напрямів на планеті.

 

Історія Ріо-де-Жанейро

Назва міста має португальське походження і перекладається як "січнева ріка". У 1502 році мореплавець Гаспар де Лемуш з Португалії відкрив затоку Гуанабара та прийняв її за гирло річки, а оскільки це сталося у січні, то місцевість була названа саме так. Згодом з'ясувалося, що річки там і близько не було, та назва вже встигла прижитися.

Ріо-де-Жанейро було засноване 1 березня 1565 року, а вже до початку XVII ст. місто зміцнило своє становище, а чисельність населення, основними заняттями якого було вирощування цукрової тростини та лісозаготівля, зросло до 5 тис. осіб. Подальший поступ міста сприяв тому, що у 1763 році столичний статус переходить від Салвадора до Ріо-де-Жанейро, яке залишалось столицею Бразилії впродовж майже 2-х століть.

Економічний розвиток Ріо сприяв постійному збільшенню числа населення, яке до 1875 року становило 250 тис. мешканців. Згодом до міста рушив потік емігрантів з європейських країн та колишніх рабів зі Сходу і процес цей був настільки продуктивним, що вже на початок ХХ ст. тут проживало 700 тисяч осіб. У цей час був збудований перший тунель, що з’єднав частини міста, міські квартали набувають висоти і Ріо перетворюється на одне з найбільших і найкрасивіших міст не лише Бразилії, а й усієї Латинської Америки.

У 1960 році статус столиці був переданий місту Бразіліа, спроектованому та побудованому спеціально з цією метою. Проте, Ріо-де-Жанейро і надалі залишається візиткою Бразилії – саме тут знаходиться перший аеропорт Латинської Америки, філії відомих компаній Royal Dutch Shell, Ессо, офіси міжнародних компаній IBM, Кока-Кола і Ель-Пасо, саме тут відбувається карнавал, що занесений до списку світових свят, саме сюди приїжджають мільйони туристів з усього світу за незабутніми враженнями.

 

Що варто побачити в Ріо-де-Жанейро

Ріо-де-Жанейро – один з головних центрів бразильської культури, яка відображена у великій кількості музеїв, художніх галерей, театрів, концертних залів, виставкових центрів, бібліотек та видатних пам’яток.

 • Статуя Христа Спасителя – візитка та головна пам'ятка міста, один з найвідоміших і найпопулярніших у світі монументів стоїть на вершині гори Корковаду. Статуя була зведена на честь 100-річчя незалежності Бразилії , будівництво тривало з 1922 по 1931 рр., її розміри: висота - 38 м, у т.ч. п'єдесталу - 8 м, вага - 1145 т, розмах рук – 30 м. У 2007 році статуя була названа одним із Нових семи чудес світу.
 • Пан-ду-Ассукар (Цукрова Голова) – природний символ Ріо, кам'яна скеля заввишки 395 м біля входу в бухту Гуанабара. Існує припущення, що скеля названа так через свою форму, схожу на давнє фасування "цукрових голів". Інша версія пояснює походження назви від індіанських слів "paunh-acuqua", що означає "високий пагорб".
 • Стадіон "Маракана" – один із найбільших стадіонів у світі, здатен помістити 200 000 глядачів, знаменитий тим, що саме тут забив свій тисячний гол великий Пеле.
 • Ботанічний сад – один із кращих у світі, був заснований у 1808 році, його площа займає 137 га, з яких 83 – дика природа, у ньому зібрані більше 7000 видів рослин з усього світу. В саду знаходиться знаменита алея пальм, колекція екзотичних звірів і птахів, колекція з сотні видів найкрасивіших орхідей.
 • Національний Парк Тіжука – найбільший у світі ліс, що знаходиться всередині міста, своєрідний заповідник, в якому можна спостерігати рідкісних тварин та рослини.Карнавал – щорічний, грандіозний, що прославив не лише місто, а й усю Бразилію. Перший карнавал був проведений у XIX ст. і з того часу свято стартує перед Великим постом і триває 5 днів. Головна подія карнавалу – парад шкіл самби, що проходить на Самбодромі, спорудженому у 1982 році. Число глядачів шоу перевищує 100 тис. осіб, які спостерігають за парадом з трибун, що розміщені вздовж шляху ходи танцюристів. Символом Ріо-де-Жанейро та своєрідним магнітом для туристів є:
 • Карнавал – щорічний, грандіозний, що прославив не лише місто, а й усю Бразилію. Перший карнавал був проведений у XIX ст. і з того часу свято стартує перед Великим постом і триває 5 днів. Головна подія карнавалу – парад шкіл самби, що проходить на Самбодромі, спорудженому у 1982 році. Число глядачів шоу перевищує 100 тис. осіб, які спостерігають за парадом з трибун, що розміщені вздовж шляху ходи танцюристів.

 

Транспорт в Ріо-де-Жанейро

Громадський транспорт Ріо-де-Жанейро представлений:

 • Метро – працює з 1979 року, протяжність ліній становить 37 км, на даний час діє 2 лінії, працює з 6.00 до 23.00, крім неділі,
 • Таксі – недорогий і зручний вид транспорту, є два види - жовтого кольору, обладнані лічильником і червоно-блакитного кольору - дорожчі, з лічильником та кондиціонером,
 • Автобуси – найпоширеніший вид транспорту, комфортабельні автобуси, обладнані кондиціонерами, їздять на дуже великій швидкості, тому під час подорожі варто пам'ятати про заходи безпеки,
 • Туристичні автобуси – спеціальні автобуси зеленого кольору, курсують вздовж усіх важливих пам'яток та пляжів і відрізняються нижчими розцінками на проїзд порівняно з міським транспортом.
 • Трамвай – почав працювати у 1896 році, сьогодні діє 2 лінії, що дублюють автобусні маршрути.
 • Фунікулер – має монопольне право доставляти людей на гору Цукрова Голова (на висоту 394 м), час роботи – з 8.00 до 22.00, відправлення вагончиків - по мірі заповнення.

У громадському транспорті і таксі існує два види тарифів – денний і нічний. Як правило, нічний тариф починає діяти після 23:00 і відрізняється від денного на 40%.

 

Коли летіти до Ріо-де-Жанейро

Для Ріо-де-Жанейро характерний типовий тропічний клімат з високою температурою і високим рівнем вологості. Середньорічна температура становить +27°С, а вологість повітря більшу частину року – 90%.

Варто знати, що пори року в Бразилії виглядають наступним чином:
зима – від 22 червня до 21 вересня
весна – від 22 вересня до 21 грудня
літо – від 22 грудня до 21 березня
осінь – від 22 березня до 21 червня

Загалом, у Ріо-де-Жанейро чітко виражені два сезони. Для зимової пори характерна приємна погода, але океан дещо прохолодний +21°С. Влітку в центрі міста досить душно, це сезон дощів, але зливи, зазвичай, бувають у другій половині дня, а вранці завжди сонячно. Температура води в океані у цей час тримається в межах +25°С.

Відвідувати Ріо можна впродовж усього року, адже температура повітря і води в океані тут рідко опускається нижче +21°С у будь-який з дванадцяти місяців року. Кращим часом вважається період з травня по серпень, коли температура повітря тримається в межах +22…+32°С, а з океану чути подих легкого бризу.

 

Як потрапити у Ріо-де-Жанейро

Аеропорт Ріо-де-Жанейро Галеан (Rio de Janeiro-Galeão International Airport – GIG) – головний аеропорт, що обслуговує Ріо-де-Жанейро, об'єм пасажиропотоку становить 15 млн. осіб на рік, знаходиться за 20 км від центру міста.

Рейси до Ріо-де_Жанейро з України здійснюють наступні авіакомпанії:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних перевізників.
До Ріо-де-Жанейро можна потрапити з таких українських міст:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.

Дешеві рейси - Ріо-Де-Жанейро

Подорож - Ріо-Де-Жанейро

Ріо-де-Жанейро – візитна картка Бразилії. Місто вражає і полонить своїм вибуховим характером, поєднанням непоєднуваного та вражаючими контрастами. Нескінченні пляжі і квартали сучасного мегаполісу, пам'ятки колоніального минулого і грандіозна будівля стадіону Маракана, велетенська статуя Христа Спасителя та диво природи Цукрова голова – все це обличчя одного міста.

Завдяки дивовижній природі, блакитному океану, білосніжним пляжам, запальному карнавалу та гостинності своїх мешканців,Ріо здобув всесвітню популярність, закріпивши за собою майже офіційну назву "дивовижне місто".

Подія, без якої неможливо уявити Ріо-де-Жанейро – найбільший у світі карнавал, який щорічно відвідують понад 500 тис. туристів з усього світу.

Читати далі >>

Готелі - Ріо-Де-Жанейро

Готелі - Ріо-Де-Жанейро Бронювати

Оренда авто - Ріо-Де-Жанейро

Оренда авто - Ріо-Де-Жанейро Перевірити

Гарантія
найнижчої ціниМи гарантиємо найнижчу ціну.

Знайшли дешевшу пропозицію - повернемо різницю!
+ 125 UAH в подарунок на наступні покупки!

Читати далі

Чому саме AVIO.UA?

 • Порівняйте рейси всіх авіакомпаній

На AVIO.UA ви маєте змогу перевірити та порівняти найкращі пропозиції перельоту всіх авіакомпаній, в тому числі бюджетних перевізників. Ми пропонуємо рейси від понад 600 регулярних авіакомпаній та 130 перевізників лоу-кост.

 • Зручні способи оплати: картка, переказ, готівка

Здійснюючи пошук авіаквитка, вибирайте найзручнішу для вас форму оплати. Бронюйте зараз - заплатите пізніше! Бронювання дозволить зафіксувати вартість перельоту, і згодом зручно оплатити квиток: платіжною карткою, традиційним банківським переказом, переказом онлайн, або ж готівкою в нашому офісі чи в одному з відділень наших банків: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль,ОТП Банк.

 • Відмінне обслуговування клієнтів

Фахівці Центру Бронювання AVIO.UA супроводжують та надають підтримку клієнту на кожному етапі планування подорожі. Всі наші Консультанти є експертами з планування подорожі і запропонують оптимальний варіант перельоту з усіх доступних на ринку. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними нашим відмінним сервісом. Переконайтесь!

Центр Бронювання працює 7 днів на тиждень.