Авіаквитки - Прага

Путівник - Прага

Дешеві авіаквитки до Праги – на сайті Avio.ua! Відвідайте столицю Чехії, яка протягом століть захоплює своєю красою та історичними пам’ятками. Відпочиньте у місті "ста веж", пориньте в історію "празького замку" – найбільшого давнього замку у світі і не забудьте посмакувати відоме чеське пиво! У цьому вам допоможе Avio.ua! Бронюйте квитки на Avio.ua і вирушайте в захоплюючу подорож. Ласкаво просимо в Прагу!

Історія Праги

Назва міста походить від чеського слова práh, що означає поріг. Згідно з легендою його засновником був князь Крок. Перші поселення слов'ян на території сучасної Праги відносяться до VI ст., однак найперші поселення на територій сучасного міста датуються палеолітом. Найдавніший замок на території міста - Празький град - був збудований на лівому березі ріки Влтави у IX ст. З того часу Прага стала столицею Чеського князівства, наприкінці цього ж століття в місті була споруджена ринкова площа.

У першій половині XIII ст. у районі майдану почали зводити перші фортечні мури. Початок 15 ст. у Празі позначився діяльністю проповідника і реформатора Яна Гуса, викладача Карлового університету. У 1784 році чотири муніципалітети: Нове Місто, Мала Страна, Старе Місто і Градчани об'єдналися в одне місто. З початком промислової революції Прага стала стрімко розвиватися. Змінився і національний склад населення міста. До1848 року більшість пражан були німцями, а вже у 1880-му німці становили лише 14 %,а у 1910 – 6,7 %. У 1930 році населення міста досягло 850 тис.

Друга світова війна закінчилася для Праги 9 травня 1945 року. У 1968 році відбулось вторгнення радянських військ в Чехію, цей період відомий, як "Празька Весна" . У 1989 році Прага стає центром "Оксамитової революції" , що призвела до падіння комуністичного режиму. У 1993 році, після розпаду Чехословаччини, Прага стала столицею Чехії.

 

Що варто побачити в Празі

 • Найвидатнішою пам'яткою та домінантою Праги є Празький град - фортеця IX ст., яка складається із комплексу палаців та церковних споруд, культурна пам'ятка занесена до списку ЮНЕСКО.
 • Одним із наймасштабніших замків у Чехії є Вальдштейнський палац в стилі раннього бароко, який у 1620–х рр. дозволив збудувати Альбрехт Валленштейн.
 • Видатною пам'яткою є також Штернберзький палац на Малостранській площі, який виник в результаті сполучення двох давніх будинків у стилі класицизму у 1703 році.
 • Карлів міст (чеськ. Karlův most) є найстарішим мостом через річку Влтаву в столиці Чехії місті Празі і другим за віком мостом у Чехії. 
 • Собор святого Віта – шедевр готичної та неоготичної архітектури, з яким тісно пов'язана історія міста та країни, усипальниця королів Богемії, сховище коронаційних регалій.

 

Транспорт у Празі

Прага – вузловий транспортний центр країни та важливе перехрестя центральної Європи. Транспортне підприємство столичного міста Праги (чеськ. Dopravni podnik hl. m. Prahy, a. s.) забезпечує перевезення пасажирів по місту та близьких околицях компактною мережею ліній метрополітену, трамваїв, автобусів та фунікулера на Петршин.

 • Празький метрополітен – єдиний метрополітен Чехії, один із основних засобів транспорту в Празі і 6-ий за річним пасажиропотоком серед метрополітенів Європи, з щорічним пасажиропотоком понад 500 мільйонів пасажирів.
 • Празький фунікулер або канатна дорога на Петршин – завдовжки в 0,5 км, прокладена у формі дуги схилом Петршинського пагорбу.
 • Празький Петршинський фунікулер має три станції (зупинки): "Уєзд" (чеськ. Ujezd), "Небозізек" (чеськ. Nebozizek), "Петршин" (чеськ. Petřín).

 

Коли летіти до Праги

Клімат у Празі помірно континентальний, зими відносно м'які, малосніжні. Середня температура січня становить 0 °C, в липні цей показник дорівнює + 19 °C.

Отож, вибирайте оптимальну погоду та забронюйте авіапереліт до Праги за допомогою Avio.ua

 

Як потрапити у Прагу

Міжнародний аеропорт імені Вацлава Гавела (Prague Václav Havel Airport – PRG) – знаходиться на північно-західній околиці Праги, в місцевості з назвою Рузіне в 20 км. від центру міста. Аеропорт є найбільш завантаженим серед країн - нових членів ЄС. Окрім таксі і автобусів міського транспорту для поїздок в аеропорт служать також маршрутні таксі і мікроавтобуси.

Рейси до Праги з України здійснюють наступні авіакомпанії:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних перевізників.
До Праги можна потрапити з таких українських міст:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.

Дешеві рейси - Прага

Подорож - Прага

Прага (чеськ. Praha) – столиця та найбільше місто Чеської Республіки. Прага відома поетичними назвами: місто ста веж, матір міст, Злата Прага.

Прага – одне з найпопулярніших міст у Центральній Європі. Щороку вулицями чеської столиці проходять мільйони туристів. Прага - особливе місто, багато людей, котрі приїздять сюди, залишаються тут на тривалий період і насолоджуються справжнім "богемним життям".

Якнайшвидше сплануйте подорож до Праги разом зі Avio.ua!

Читати далі >>

Готелі - Прага

Готелі - Прага Бронювати

Оренда авто - Прага

Оренда авто - Прага Перевірити

Гарантія
найнижчої ціниМи гарантиємо найнижчу ціну.

Знайшли дешевшу пропозицію - повернемо різницю!
+ 125 UAH в подарунок на наступні покупки!

Читати далі

Чому саме AVIO.UA?

 • Порівняйте рейси всіх авіакомпаній

На AVIO.UA ви маєте змогу перевірити та порівняти найкращі пропозиції перельоту всіх авіакомпаній, в тому числі бюджетних перевізників. Ми пропонуємо рейси від понад 600 регулярних авіакомпаній та 130 перевізників лоу-кост.

 • Зручні способи оплати: картка, переказ, готівка

Здійснюючи пошук авіаквитка, вибирайте найзручнішу для вас форму оплати. Бронюйте зараз - заплатите пізніше! Бронювання дозволить зафіксувати вартість перельоту, і згодом зручно оплатити квиток: платіжною карткою, традиційним банківським переказом, переказом онлайн, або ж готівкою в нашому офісі чи в одному з відділень наших банків: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль,ОТП Банк.

 • Відмінне обслуговування клієнтів

Фахівці Центру Бронювання AVIO.UA супроводжують та надають підтримку клієнту на кожному етапі планування подорожі. Всі наші Консультанти є експертами з планування подорожі і запропонують оптимальний варіант перельоту з усіх доступних на ринку. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними нашим відмінним сервісом. Переконайтесь!

Центр Бронювання працює 7 днів на тиждень.