Авіаквитки - Перм

Путівник - Перм

Дешеві авіаквитки до Перм – на сайті Avio.ua! Перм – місто на сході європейської частини Росії, у передгір’ях Уралу, адміністративний центр Пермського краю. Важливий промисловий, науковий, логістичний центр Уралу. Ласкаво просимо в Перм! Здійснити подорож в Перм дуже просто – бронюйте квитки за найкращими цінами на Avio.ua і насолоджуйтесь цим унікальним містом. Ласкаво просимо в Перм!

Історія міста Перм

Територія сучасного міста Перм була заселена людьми спрадавна. У місті вивчено більше 130 археологічних пам'яток (від кам'яноі доби до пізнього середньовіччя). Територія, на якій тепер стоїть Перм, в XVII столітті належала Строгановим

Перші документальні згадки про поселення на території Пермі зустрічаються в переписних книгах воєводи Прокопія Єлізарова в 1647 році. Днем заснування міста Перм вважається дата початку будівництва Єгошихінського (Ягошихінського) мідеплавильного заводу — 4 (15) травня 1723 року. 17 липня 1783 року збув атверджений герб міста.

 

Що варто побачити в Пермі

  • Дім Мешкова – чудовий приклад російського класицизму, збудований у 1820-х роках.
  • Дім Грибушина – одна із найкрасивіших будівель у місті, був будований у 1895 році.

    У Пермі є 13 музеїв та багато інсталяцій.

 

Транспорт у Пермі

Міські перевезення забезпечують автобуси, трамваї, тролейбуси, маршрутні таксі та електропоїзди.

У Пермі існує 121 автобусний, 15 трамвайних та 13 тролейбусних маршрутів.

 

Коли летіти в Перм

Клімат Пермі – помірно-континентальний. Близькість Камського водосховища впливає на рівень вологості. Річна кількість опадів складає тут 638 мм, максимальна кількість опадів припадає на червень-серпень, мінімальна – на лютий-березень.

Забронюйте авіапереліт до Пермі за допомогою Avio.ua!

 

Як потрапити у Перм

Аеропорт "Велике Савіно" (Bolshoye Savino Airport – PEE) – розташований за 17 км від центру Пермі.

Рейси в Перм з України здійснюють наступні авіакомпанії:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних перевізників.
До Пермі можна потрапити з таких українських міст:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.

Дешеві рейси - Перм

Подорож - Перм

Перм — місто в європейській частині Росії, адміністративний центр Пермського краю, річковий порт на Камі.  Територія сучасного міста Перм заселена людьми спрадавна. У місті вивчено більш як 130 археологічних пам'яток (від кам'яноі доби до пізнього середньовіччя).

Пермский край становить п'яте місце серед регіонів Приволжского Федерального округу за кількістю туристів. Додаткові послуги для туристів особливо розвинені у його готелях, які перебувають у історичному центрі міста та мають стабільний потік гостей або корпоративних клієнтів. Найповніше представлений спектр основних та додаткових послуг для ділових туристів.

Пермский край з права вважається однією з спортивних центрів Росії. Тут успішно розвиваються найрізноманітніші види спорту. Підприємства комунального харчування. До них належать: ресторани, кафе, бари, закусочні тощо. Кількість даних закладів, і якість послуг впливають на туристичну привабливість того чи іншого регіону. 

Здійсніть подорож в Перм разом із Avio.ua! 

Читати далі >>

Готелі - Перм

Готелі - Перм Бронювати

Оренда авто - Перм

Оренда авто - Перм Перевірити

Гарантія
найнижчої ціниМи гарантиємо найнижчу ціну.

Знайшли дешевшу пропозицію - повернемо різницю!
+ 125 UAH в подарунок на наступні покупки!

Читати далі

Чому саме AVIO.UA?

  • Порівняйте рейси всіх авіакомпаній

На AVIO.UA ви маєте змогу перевірити та порівняти найкращі пропозиції перельоту всіх авіакомпаній, в тому числі бюджетних перевізників. Ми пропонуємо рейси від понад 600 регулярних авіакомпаній та 130 перевізників лоу-кост.

  • Зручні способи оплати: картка, переказ, готівка

Здійснюючи пошук авіаквитка, вибирайте найзручнішу для вас форму оплати. Бронюйте зараз - заплатите пізніше! Бронювання дозволить зафіксувати вартість перельоту, і згодом зручно оплатити квиток: платіжною карткою, традиційним банківським переказом, переказом онлайн, або ж готівкою в нашому офісі чи в одному з відділень наших банків: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль,ОТП Банк.

  • Відмінне обслуговування клієнтів

Фахівці Центру Бронювання AVIO.UA супроводжують та надають підтримку клієнту на кожному етапі планування подорожі. Всі наші Консультанти є експертами з планування подорожі і запропонують оптимальний варіант перельоту з усіх доступних на ринку. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними нашим відмінним сервісом. Переконайтесь!

Центр Бронювання працює 7 днів на тиждень.