Авіаквитки - Нью-Делі

Путівник - Нью-Делі

Дешеві квитки до Нью-Делі на Avio.ua! Нью-Делі – справжні ворота в Індію! Цей мегаполіс є другим за чисельністю населення (приблизно 17 млн.) та найдорожчим містом країни. National Geographic Traveler Magazine описує Нью-Делі як одне із міст, яке обов’язково варто відвідати! Бронюйте квитки на Avio.ua і вирушайте в захоплюючу подорож. Ласкаво просимо в Нью-Делі!

 

Історія Нью-Делі

З 1577 по 1911 роки столицею Британської Індії була Калькутта. Але, водночас, політичним і фінансовим центром декількох імперій Стародавньої і Середньовічної Індії, зокрема Імперії Великих Моголів, служило Делі На початку 1900-х років в адміністрації Британської Індії виникла ідея про перенесення столиці з Калькутти в Делі. На відміну від Калькутти, розташованої на східному узбережжі Індії, Делі знаходиться у Північній Індії, звідки, на думку посадовців, управляти країною буде зручніше.

Нью-Делі було збудовано на південь від Старого міста, колишньої могольської столиці. На його території також опинилося досить багато історичних пам'яток. Центральна частина Нью-Делі була спланована Едвіном Лаченсом та Гербертом Бейкером - провідними британськими архітекторами ХХ ст. У 1956 році Делі стало однією з союзних територій, мер міста був замінений на Лейтенант-губернатора. За 69-тою поправкою до Конституції, ухваленою у 1991 році, офіційною назвою Союзної території Делі стала "Національний столичний округ Делі".

 

Що варто побачити в Нью-Делі

  • Індійські ворота – були збудовані у 1931 році є національним символом Індії. Архітектора надихнула Тріумфальна арка в Парижі.
  • Ґанді Смріті (Gandhi Smriti)– національний парк, місце, де провів останній період життя Махатма Ґанді. 
  • Кутуб Мінар (Qutub Minar) – найвищий (72,5 м) та один із найдавніших (збудований у 1193 році) мінаретів в Індії.  
  • Національний музей Нью-Делі – один із найбільших музеїв Індії

 

Транспорт в Нью-Делі

Транспорт у Нью-Делі представлений автобусами, авторікшами, системою метрополітену, таксі та приміською залізницею.

  • Автобус – найпопулярніший вид транспорту в Нью-Делі, на долю якого припадає до 60% перевезень.
  • Метро – поєднує центральні райони Делі з приміськими агломераціями. Перша ділянка метрополітену в Делі була відкрита у 2002 році.
  • Авторікша – триколісний мотоцикл чи моторолер, призначений для перевезення пасажирів чи грузу, один із найпопулярніших видів транспорту в Делі.

 

Коли летіти до Нью-Делі

Клімат Нью-Делі - субтропічний із різкими перепадами між зимою та літом. Температура повітря коливається від + 46 °C влітку до 0 °C взимку. Літо триває доволі довго: від квітня до жовтня. Середня кількість опадів протягом року становить 720 мм. На клімат Нью-Делі активно впливають мусони – сезонні вітри.

Не гайте часу, бронюйте авіапереліт за допомогою Avio.ua та вирушайте у Нью-Делі!


Як потрапити в Нью-Делі

Аеропорт "Делі" (Indira Gandhi International Airport – DEL) – найбільш завантажений аеропорт Індії, один із найважливіших транспортних вузлів Південної Азії, розташований за 16 км від центру Нью-Делі.

Рейси до Нью-Делі з України здійснюють наступні авіакомпанії:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних перевізників.
До Нью-Делі можна потрапити з таких українських міст:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.

Дешеві рейси - Нью-Делі

Подорож - Нью-Делі

Нью-Делі фактично є районом Делі та було запроектоване Едвіном Лаченсом - відомим британським архітектором ХХ-го століття.

Місто є місцем розташування уряду Індії та уряду Національної території Делі, що робить його центром індійської політики. Нью-Делі відоме своїми широкими, засадженими деревами бульварами, численними державними установами та культурними пам'ятками.

Здійсніть подорож до Делі з Avio.ua!

Читати далі >>

Готелі - Нью-Делі

Готелі - Нью-Делі Бронювати

Оренда авто - Нью-Делі

Оренда авто - Нью-Делі Перевірити

Гарантія
найнижчої ціниМи гарантиємо найнижчу ціну.

Знайшли дешевшу пропозицію - повернемо різницю!
+ 125 UAH в подарунок на наступні покупки!

Читати далі

Чому саме AVIO.UA?

  • Порівняйте рейси всіх авіакомпаній

На AVIO.UA ви маєте змогу перевірити та порівняти найкращі пропозиції перельоту всіх авіакомпаній, в тому числі бюджетних перевізників. Ми пропонуємо рейси від понад 600 регулярних авіакомпаній та 130 перевізників лоу-кост.

  • Зручні способи оплати: картка, переказ, готівка

Здійснюючи пошук авіаквитка, вибирайте найзручнішу для вас форму оплати. Бронюйте зараз - заплатите пізніше! Бронювання дозволить зафіксувати вартість перельоту, і згодом зручно оплатити квиток: платіжною карткою, традиційним банківським переказом, переказом онлайн, або ж готівкою в нашому офісі чи в одному з відділень наших банків: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль,ОТП Банк.

  • Відмінне обслуговування клієнтів

Фахівці Центру Бронювання AVIO.UA супроводжують та надають підтримку клієнту на кожному етапі планування подорожі. Всі наші Консультанти є експертами з планування подорожі і запропонують оптимальний варіант перельоту з усіх доступних на ринку. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними нашим відмінним сервісом. Переконайтесь!

Центр Бронювання працює 7 днів на тиждень.