Авіаквитки - Москва

Путівник - Москва

Дешеві авіаквитки до Москви   найбільшого міста Європи та столиці Росії – на сайті Avio.ua.
Москва   це жива історія, унікальні архітектурні пам'ятки, 100 театрів, 60 музеїв, більше 400 храмів та багато іншого, що обов'язково потрібно побачити.  Вирушайте на зустріч з містом багатого минулого і яскравого сьогодення з Avio.ua! Здійснити подорож до Москви дуже просто – бронюйте квитки за найкращими цінами на Avio.ua і знайомтесь з містом – музеєм під відкритим небом. Ласкаво просимо до Москви!
Москва – грандіозне місто з віковими традиціями і спадщиною, що йде в глибину віків та водночас культурний і діловий центр Росії та одна з найдорожчих і респектабельних столиць світу.  Відвідайте унікальне місто разом з Avio.ua!


Москва столиця Російської Федерації, величезне місто, що очолює список найбільших міст Росії та Європи за кількістю населення (майже 12 мільйонів чоловік) і входить до десятки найбільших мегаполісів світу. Москва є найважливішим політичним, промисловим, науковим і культурним центром Росії.

Сучасна Москва налічує більше 60 музеїв та понад 100 театрів, найвідоміші з них – Великий та Малий театри, МХТ імені Чехова, Сучасник, Театр Ленком, Театр на Таганці – здобули світову відомість та славу.

 

Історія Москви

Перша письмова згадка про Москву датована 1147 роком і з того часу ведеться літочислення історії міста, а його засновником офіційно визнаний суздальський князь Юрій Долгорукий. Саме він наказав у 1156 році зміцнити перше поселення дерев'яними стінами і ровом. Згодом, у 1367 році, уже за князя Дмитрія Донського частокіл замінили кам'яною стіною, а нинішні цегляні стіни Московського Кремля були зведені в 1485-1495 рр.

Розвитку міста сприяло вигідне положення в центрі руських земель на березі Москви-ріки, яке забезпечувало вихід до Волги, Оки, Дніпра і Дону, і у XIV-XV ст. Москва стала центром об'єднання Русі. Економічний розквіт міста зміцнився за Івана Калити. На долю Москви випало немало випробувань: у XIV ст. воно витримало три облоги, було дощенту спалене, а згодом його часто розоряли монголо-татари; у XVI ст. місто неодноразово полонили кримські хани, у 1610 році захопили польсько-литовські війська. Все це ослабило місто, його вплив ослаб і у 1712 році столиця з Москви була перенесена в Санкт-Петербург. Нове випробування чекало на місто у 1812 році, коли армії Наполеона вдалося утримувати Москву впродовж п'яти тижнів, а велика пожежа знищила три чверті усіх міських будівель. Та все ж місто повставало з попелу та руїн та повертало собі славу головного релігійного, політичного, економічного центру країни, а з 1918 року – і столичний статус.

Сьогодні Москва – столиця Російської Федерації, найбільше місто Росії і Європи, саме тут знаходяться федеральні органи державної влади РФ, посольства іноземних держав, а також штаб-квартири і офіси найбільших російських, зарубіжних і транснаціональних компаній.

 

Що варто побачити у Москві

Москва – місто з багатою історією, причому як древньою, так і новітньою. Саме тому тут, окрім класичних архітектурних пам'яток, садиб і храмів, є безліч сучасних архітектурних і культурних пам'яток.

 • Кремль – прадавній центр міста, символ не лише Москви, але й усієї Росії, один із найбільших архітектурних ансамблів світу, скарбниця історичних та мистецьких реліквій. Ця кам'яна фортеця площею 27,5 га - одна з найбільших на території Європи, що збереглася, сьогодні тут знаходиться офіційна резиденція Президента країни.
 • Покровський собор (храм Василя Блаженного) – візитка Москви, найкрасивіший собор міста, одна з найяскравіших пам'яток древньоруської архітектури, побудований в 1561 році на честь перемоги Івана Грозного над Казанським ханством. Собор складається з 8 церков (кожна присвячена своєму святому) під одним куполом, та вражає ефектною сумішшю архітектурних елементів і барв.
 • Красна Площа – символ Москви, центральна площа міста була закладена в XV ст., як Торгова площа, згодом у XVI-му називалась Троїцькою, а з XVII ст. – Красною, на ній розташований Мавзолей Леніна, в якому досі лежить його забальзамоване тіло. Площа служить місцем проведення військових парадів і значимих громадських заходів.
 • Храм Христа Спасителя – одна з головних святинь Москви, найбільший собор Російської Православної Церкви, здатний вмістити до 10 000 чоловік. В 1931 році за наказом Сталіна був зруйнований, відновлений у 2010-му. Собор величезний і прекрасно оздоблений, стіни вінчають мармурові горельєфи, вхідні двері відлиті з бронзи - будівля відтворена дуже близько до оригіналу.
 • Ботанічний сад – біосферне московське диво, найбільший в Європі! В його колекціях представлені більше 10 000 видів рослин, найвідоміші експозиції: дендрарій – колекція дерев і кущів, розарій - троянд усіх сортів і різновидів, рокарій - скельний сад, а також "Тіньовий сад", "Сад безперервного цвітіння" і "Японський сад".
 • "Большой театр" – найбільший в Росії і один з найвизначніших у світі театр опери і балету. Відкрився у 1856 році, п'ятиярусний зал театру славиться прекрасною акустикою і вміщує до 2150 осіб, оздоблений позолоченою ліпниною і червоним оксамитом, що надає йому особливої урочистості. Оркестр театру належить до кращих симфонічних оркестрів світу.
 • Тверський бульвар – найзнаменитіший та найстаріший (розбитий в 1796 році) бульвар Москви і зараз тут стоїть величезний 200-літній дуб, в тіні якого, за переказами, любив відпочивати великий російський поет А.С. Пушкін.

 

Транспорт у Москві

У Москві існує добре розвинена мережа міського транспорту:

 • Метрополітен – найшвидший, надійний, зручний і недорогий спосіб дістатися до будь-якого куточка Москви, працює з 1935 року, діє 12 ліній загальною протяжністю 307 км, 185 станцій. Московський метрополiтен був визнаний одним з найефективніших у свiтi, а його центральнi станцiї визнані архiтектурними пам'ятками світового рівня.
 • Легке метро – наземний вид рейкового транспорту, перше (єдине станом на 2011 рік) в Росії, Бутовська лінія працює з 2003 року, має 5 станцій, добудова запланована на 2012 рік.
 • Монорейкова дорога – у 2004 році розпочалась робота в режимі екскурсій, з 2008 року лінія перейшла в транспортний режим роботи, діє 6 станцій, управління лінією може здійснюватися в повністю автоматичному режимі. Проте, перспектив у монорейки в найближчому майбутньому в Москві немає, через збитковість та невеликий пасажиропотік вже найближчим часом вона може бути закрита та демонтована.
 • Автобус – основний вид наземного муніципального громадського транспорту міста, перший автобусний маршрут в Москві з'явився в 1924 році, на сьогодні 19 автопарків обслуговують 5700 автобусів, 827 маршрутів.
 • Тролейбус – тролейбусна мережа Москви є найбільшою у світі, працює з 1933 року, 8 тролейбусних депо обслуговують 600 км ліній та майже 1700 тролейбусів, діє 108 маршрутів.
 • Трамвай – система працює з 1899 року, 5 трамвайних депо обслуговують 920 трамваїв, діє 50 маршрутів ( раніше було 104).
 • Маршрутні таксі – перші маршрутки з’явились в місті в 30-х роках XX ст., мережа маршрутних таксі багато в чому повторює мережу автобусних (рідше за тролейбусних) ліній.

 

Коли летіти у Москву

Клімат Москви помірно-континентальний. Загалом, у місті близько 190 діб із плюсовою температурою повітря та біля 100 діб – з мінусовою, середня річна температура становить +4…+5°С.

Зима в Москві рання та тривала – починається у другій половині жовтня і закінчується наприкінці березня, та досить сувора - в середньому буває до 10 днів з мінімальною температурою нижче -25°С. Сніговий покрив тримається з кінця листопада до кінця березня. Весна коротка – у квітні-травні різко збільшується тривалість дня, денна температура піднімається вище +10°С. На початку травня можливе явище "білого снігу на зеленому листі", та воно носить тимчасовий і короткотривалий характер і вже до кінця місяця настає по-літньому тепло. Літня погода найчастіше утримується в межах від +19°С до +25°С, проте з тиждень стовпчик термометра перевищує +30°С. Осінь рання – "бабине літо" найчастіше буває в другій половині вересня, а вже до кінця місяця починаються нічні заморозки, волога – кількість дощових днів сягає 50, і коротка – вже на початку листопада температура переходить через нульову відмітку.

Найкращий час для відвідування Москви – період з квітня по вересень, а найкращі пропозиції перельотів за найвигіднішими цінами – на Avio.ua!

 

Як потрапити у Москву

Аеропорт Шереметьєво (Sheremetyevo International Airport: SVO) – найбільший російський аеропорт по забезпеченню регулярних міжнародних перевезень, знаходиться за 28 км від центру Москви. За підсумками 2011 року аеропорт увійшов до десятки кращих європейських аеропортів, а за результатами IV кварталу 2011 року посів 4 місце за якістю обслуговування пасажирів у Європі.

Аеропорт Домодєдово (Domodedovo International Airport: DME) – найбільший за пасажирообігом російський аеропорт, входить до двадцятки найзавантаженіших аеропортів Європи, розташований за 45 км від центру Москви.

Аеропорт Внуково (Vnukovo International Airport: VKO) – один з найбільших авіатранспортних комплексів Росії, займає 3-е місце в країні за кількістю пасажирів, знаходиться за 27 км від центру Москви.

Рейси до Москви з України здійснюють наступні авіакомпанії:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних перевізників.
До Москви можна потрапити з таких українських міст:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.

Дешеві рейси - Москва

Подорож - Москва

Москва – місто яскравих контрастів і великих можливостей. Тихі історичні дворики та короткі вулички знаходяться поряд з широкими бульварами і ультрасучасними бізнес-центрами, щільно забудовані спальні житлові масиви граничать з розкішними садибами та величними храмами. Минуле і майбутнє злиті в цьому місті воєдино, і вони однаково привабливі.

Москва – головне місто та один із найважливіших туристичних центрів Росії. Кремль, Красна площа, Новодівочий монастир і Церква Вознесіння внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Щорічно місто відвідує понад 4 млн. туристів з усього світу, з 10 іноземців, що прибувають до Росії з туристичною метою, 7 - приїздять до Москви.

Читати далі >>

Готелі - Москва

Готелі - Москва Бронювати

Оренда авто - Москва

Оренда авто - Москва Перевірити

Гарантія
найнижчої ціниМи гарантиємо найнижчу ціну.

Знайшли дешевшу пропозицію - повернемо різницю!
+ 125 UAH в подарунок на наступні покупки!

Читати далі

Чому саме AVIO.UA?

 • Порівняйте рейси всіх авіакомпаній

На AVIO.UA ви маєте змогу перевірити та порівняти найкращі пропозиції перельоту всіх авіакомпаній, в тому числі бюджетних перевізників. Ми пропонуємо рейси від понад 600 регулярних авіакомпаній та 130 перевізників лоу-кост.

 • Зручні способи оплати: картка, переказ, готівка

Здійснюючи пошук авіаквитка, вибирайте найзручнішу для вас форму оплати. Бронюйте зараз - заплатите пізніше! Бронювання дозволить зафіксувати вартість перельоту, і згодом зручно оплатити квиток: платіжною карткою, традиційним банківським переказом, переказом онлайн, або ж готівкою в нашому офісі чи в одному з відділень наших банків: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль,ОТП Банк.

 • Відмінне обслуговування клієнтів

Фахівці Центру Бронювання AVIO.UA супроводжують та надають підтримку клієнту на кожному етапі планування подорожі. Всі наші Консультанти є експертами з планування подорожі і запропонують оптимальний варіант перельоту з усіх доступних на ринку. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними нашим відмінним сервісом. Переконайтесь!

Центр Бронювання працює 7 днів на тиждень.