Авіаквитки - Манізес

Путівник - Манізес

Дешеві квитки до Валенсії на Avio.ua! Валенсія – затишне іспанське місто на узбережжі Середземного моря. Мегаполіс поступається гігантам Мадриду та Барселоні за кількістю населення, туристичними напливами та "піаром". Проте, це не робить місто менш автентичним та привабливим для відвідування. Здійснити подорож до Валенсії– вам допоможе Avio.uа. Ласкаво просимо у Валенсію!

 

Історія Валенсії

Сучасна назва міста походить від його латинської назви Valĕntĭa, що в перекладі з латини означає "сила". Місто було назване на честь римського імператора Флавія Юлія Валента, за наказом якого місто збудував його наступник - римський імператор Феодосій І Великий. За часів арабського панування місто називалося Балансійя . Заснована римлянами в 137 до н. е. Валенсія, завдяки сприятливим кліматичним умовам, перетворилася на одне з найрозвинутіших сільськогосподарських міст Європи давніх часів.

Вестготи та маври (VI ст. – XIII ст.), які захопили регіон після римлян, вдосконалили систему зрошувальних каналів, вирощували апельсинові, гранатові та лимонні дерева. Саме в цей період була закладена основа текстильної промисловості та виробництва кераміки, якими славиться регіон.

У 1238 р. Валенсія була визволена від арабського панування, увійшовши до Арагонського королівства (XIII ст. - XVIII ст.). У XVI ст. місто набуло надзвичайного розквіту та закріпило за собою титул "фінансової столиці Середземномор'я". У період громадянської війни 1936 - 1939 рр. Валенсія стала місцем перебування республіканського уряду та, фактично, тимчасовою столицею Іспанії.

В адміністративному центрі Валенсійської автономної області розташовані парламент автономії "Корс валенсіанс" (або "Валенсійські кортеси"), автономний уряд "Жанаралітат Валенсії" (або "Женералітат Валенсьяна"), представництво уряду Іспанії, представництва іспанських міністерств та відомств.

 

Що варто побачити в Валенсії

 

  • Кафедральний Собор Валенсії (XII - XIII ст.) – побудований на місці стародавньої мусульманської мечеті, у ньому зберігається визнана Папою Римським чаша Святого Грааля.
  • Шовкова біржа "Лонха" (XV ст.).
  • Міський ринок – один із найбільших та найдавніших у Європі.
  • Місто мистецтв та наук – музейний комплекс, названий на честь Принца Філіпа, оригінальний витвір сучасної архітектури (архітектор Сантьяго Калатрава).

 

Транспорт у Валенсії

Муніципальний транспорт: метро, автобус.

Вартість проїзду в автобусі – 1.30 євро, в метро - 2,90 євро.

 

Коли летіти до Валенсії

Клімат у Валенсії є типовим субтропічним кліматом середземноморського типу. Середньорічна температура в місті становить + 18 °C.

Забронюйте авіапереліт до валенсії за допомогою Avio.ua!

 

Як потрапити у Валенсії

Аеропорт "Валенсія" (Valencia Airport – VLC) –  розташований за 9 км від центру міста. Аеропорт з'єднаний з центром Валенсії гілкою метро.

Рейси до Валенсії з України здійснюють наступні авіакомпанії:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних перевізників.
До Валенсії можна потрапити з таких українських міст:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.

Дешеві рейси - Манізес

Подорож - Манізес

Валенсія – столиця Автономної області Валенсія, Іспанія, третє за кількістю населення іспанське місто, після Мадрида та Барселони. Історично Валенсія є центром текстильної промисловості та торгівлі.

Місто також є відомим туристичним пунктом. Порт Валенсії – один із найбільших в Іспанії та Середземномор’ї.

Плануйте свою подорож до Валенсії разом із Avio.ua!

Читати далі >>

Готелі - Манізес

Готелі - Манізес Бронювати

Оренда авто - Манізес

Оренда авто - Манізес Перевірити

Гарантія
найнижчої ціни



Ми гарантиємо найнижчу ціну.

Знайшли дешевшу пропозицію - повернемо різницю!
+ 125 UAH в подарунок на наступні покупки!

Читати далі

Чому саме AVIO.UA?

  • Порівняйте рейси всіх авіакомпаній

На AVIO.UA ви маєте змогу перевірити та порівняти найкращі пропозиції перельоту всіх авіакомпаній, в тому числі бюджетних перевізників. Ми пропонуємо рейси від понад 600 регулярних авіакомпаній та 130 перевізників лоу-кост.

  • Зручні способи оплати: картка, переказ, готівка

Здійснюючи пошук авіаквитка, вибирайте найзручнішу для вас форму оплати. Бронюйте зараз - заплатите пізніше! Бронювання дозволить зафіксувати вартість перельоту, і згодом зручно оплатити квиток: платіжною карткою, традиційним банківським переказом, переказом онлайн, або ж готівкою в нашому офісі чи в одному з відділень наших банків: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль,ОТП Банк.

  • Відмінне обслуговування клієнтів

Фахівці Центру Бронювання AVIO.UA супроводжують та надають підтримку клієнту на кожному етапі планування подорожі. Всі наші Консультанти є експертами з планування подорожі і запропонують оптимальний варіант перельоту з усіх доступних на ринку. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними нашим відмінним сервісом. Переконайтесь!

Центр Бронювання працює 7 днів на тиждень.