Авіаквитки - Лісабон

Путівник - Лісабон

Місто-легенда Лісабон відкриє вам свої таємниці та полонить незвичною красою. Пориньте в особливу атмосферу столиці Португалії з Avio.ua! Система бронювання Avio.ua дозволить вибрати найзручніші рейси до Лісабона. Бронюйте квитки он-лайн на Avio.ua та вирушайте на зустріч з португальською столицею. Лісабон – дивовижне місто на семи пагорбах, місто мореплавців і неповторних пісень фаду. Здійснити подорож до Лісабона за найкращими цінами вам допоможе Avio.ua! Лісабон зачаровує старовинними церквами і замками, розкішними палацами та пам’ятниками, середньовічними вуличками і цікавими музеями. Відвідайте Лісабон разом з Avio.ua

Лісабон – столиця, найбільше місто та найбільший порт Португалії. Місто розташоване на Піренейському півострові за 15 км від Атлантичного океану. Вигідне розташування в гирлі річки Тежу на перетині торгових шляхів між Африкою і Європою сприяло тому, що Лісабон став важливим торговим і політичним центром держави.

 

Історія Лісабона

Історія Лісабона сягає глибокої давнини і налічує понад 20 століть. За переказами, місто було засноване античним героєм Уліссом, а історична наука приписує цю заслугу фінікійцям. Вони заснували своє поселення на берегах Тежу в 1200 р. до н.е., слідом за ними прийшли греки і карфагеняни, а в 138 році місто підкорили римляни. Впродовж 400 років (VIII-XII ст.)містом володіли маври, які і назвали його Лісабон, що в перекладі з арабської означає "хороша бухта". У 1147 р. перший король незалежної Португалії Афонсу Енрікеш відвоював Лісабон у арабів, та столицею Португалії місто стало лише в 1256 році. Нова столиця стрімко розвивається, стає великим портом і перетворюється на одне з найбагатших міст Європи. І, навіть коли Португалія втратила незалежність, опинившись під владою іспанських правителів, Лісабон залишався найбільшим торговим центром, підтримуючи зв'язки з усім світом.

Поступ Лісабона був зупинений 1 листопада 1755 року, коли в результаті потужного землетрусу і цунамі місто було майже стерте з лиця землі. Відбудова міста тривала до кінця XVIII ст. і в результаті був збудований абсолютно новий Лісабон, з великими прямокутними площами, широкими проспектами і будівлями в класичному стилі.

У 1988 році спустошлива пожежа знищила частину старого міського кварталу Шиаду. Фінансова і гуманітарна допомога ЄС, членом якого Португалія стала у 1986 році, дозволили провести відновлювальні роботи в найкоротші терміни. У 1994 році Лісабон був оголошений культурною столицею Європи.

Сьогодні Лісабон продовжує відігравати роль найбільшого економічного, наукового, політичного і туристичного центру Португалії, пропонуючи своїм гостям гідний прийом та безліч найрізноманітніших пам'яток.

 

Що варто побачити в Лісабоні

Лісабон – неймовірно красиве місто, пам'ятки тут зустрічаються майже на кожному кроці, тут гармонійно поєднуються древні традиції і сучасне життя.

 • Замок Святого Георгія – історичне ядро міста, розташований на найвищому пагорбі. Замок значно постраждав в результаті землетрусу, сьогодні він служить оглядовим майданчиком, в одній з веж є перископ, за допомогою якого на величезну тарілку, як на екран, проектується все місто в найдрібніших деталях.
 • Віфлеємська вежа – символ Лісабона, один з кращих зразків стилю мануеліно, була зведена у XVI ст. на місці, звідки португальці побачили перші кораблі експедиції Васко да Гама, що поверталися з Індії. Серед її оздоб – статуя Мадонни Мореплавців і скульптура носорога, вежа знаходиться під охороною ЮНЕСКО
 • Статуя Христа – особливий символ духовної культури Португалії, була зведена в 1959 році на знак вдячності богові за те, що країна уникла участі в Другій світовій війні. Це копія бразильської статуї, має 28 м та височить над містом на постаменті заввишки 84 м.
 • Церква Святого Вікентія – була зведена в 1582-1627 рр., оздоблена кахлями XVIII ст., на яких зображені герої байок Лафонтена і сцени завоювання Лісабона маврами, в колишній трапезній нині знаходиться усипальня династії Браганса.
 • Площа Россіо – одна з головних площ Лісабона, викладена світлим і темним каменем так, що утворюється візерунок у вигляді хвиль. Тут встановлений пам'ятник королю Педро IV, розташований Національний театр Дона Маріа II, на місці якого раніше був палац інквізиції.
 • Музей Калуста Гульбенкяна – один з найвідоміших музеїв Лісабона та Португалії, названий на честь Калуста Гульбенкяна (1869-1955) – вірменського нафтового магната, що зібрав одну з найбагатших у світі колекцій творів мистецтва усіх часів і народів – з III тис. до н. е. до XX ст. За політику, що суперечила інтересам Англії, він був оголошений одним з її ворогів. Португалія надала Гульбенкяну притулок і він провів тут останні роки життя, а свою знамениту колекцію заповів місту, що прихистило його.
 • Морський музей – один з найцікавіших музеїв Європи, був заснований в 1863 році королем Луісом. Тут зібрані більше 15000 експонатів, серед яких морські судна, риболовецькі човни, навігаційні інструменти, морська артилерія.
 • Міст Васко да Гама – найдовший міст у Європі та 5-й в світі, вантовий міст довжиною 17,3 км, по якому проходить 6-смугова автомагістраль, рух по ньому було відкрито у 1998 році.

 

Транспорт у Лісабоні

Лісабон має розгалужену і добре розвинуту інфраструктуру громадського транспорту.

 • Автобус – автобусна мережа має загальну довжину 662 км, 88 ліній, 8 спеціальних нічних маршрутів працюють з 23.45 до 5.30.
 • Трамвай – велика частина трамваїв експлуатується з початку XX ст. і тому розглядається, як одна з головних туристичних пам'яток. Невеликі чотириколісні жовті а червоні вагончики - невід'ємна частина Старого Лісабона.
 • Метро – з’явилось у 1959 році, сьогодні має 4 лінії, протяжність 39 км та 46 станцій, які є зразком чистоти і порядку, працює з 5.30 до 01.00.
 • Пором – мережа річкового транспорту, яка сполучає два береги Тежу, надає можливість здійснити цікаву і недорогу подорож, під час якої можна оглядати Лісабон.
 • Таксі – надійний і недорогий засіб пересування, таксі їздять по крайній правій смузі, призначеній для автобусів, і вважаються громадським транспортом, а тому рідко стоять в пробках, вночі та у вихідні тариф зростає на 20%, зелений вогник означає, що таксі зайняте.
 • Фунікулер – виконує функції громадського транспорту, зв'язує нижню і верхню частину Лісабона, працює з 7.00 до 23.00.

В Лісабоні варто придбати туристичний проїзний квиток, що дає право на необмежену кількість поїздок в трамваях і автобусах протягом одного дня, проїзні також дійсні для метро і фунікулерів.

 

Коли летіти до Лісабона

Клімат в Лісабоні середземноморський з м'якою зимою та дуже теплим літом. Зима в місті тепла і безсніжна з температурою +10...+15°C. Літо, яке триває приблизно 6 місяців - з травня по жовтень, характерне спекотною та сонячною погодою з середньою температурою повітря +28°C. Липень та серпень - найтепліші і водночас найсухіші місяці, листопад та лютий - найхолодніші та найвологіші. Характерною особливістю клімату є різкі перепади денної і вечірньої температури, які можуть досягати різниці до 10°C, що пояснюється близькістю океану. Завдяки відчутному впливу Гольфстріму місцевий клімат вважається найм’якішим в Євразії.

Якщо ви бажаєте відвідати одну з найтепліших європейських столиць, Лісабон – справді найкращий вибір. Бронюйте квитки до Лісабона за найкращими цінами на Avio.ua та вирушайте в захоплюючу подорож!

 

Як потрапити до Лісабона

Аеропорт Лісабон Порте́ла (Lisbon Portela Airport: LIS) – найбільший міжнародний аеропорт Португалії, знаходиться за 7 км від центру Лісабона.

Рейси до Лісабону з України здійснюють наступні авіакомпанії:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних перевізників.
До Лісабону можна потрапити з таких міст:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.

Дешеві рейси - Лісабон

Подорож - Лісабон

Лісабон  – одна з найпопулярніших столиць світу, сподобається і любителям розваг, і тим, хто віддає перевагу насиченій екскурсійній програмі, та, звичайно, тим, хто просто хоче побачити вражаюче і незабутнє місто Лісабон. Ті, кому пощастило тут побувати, назавжди збережуть спогади про дивовижний Лісабон, не схожий на жодну іншу столицю світу.

Краєвиди Лісабона вражають різноманіттям – сучасні висотки та розкішні палаци, величні храми та дивовижні мости, а також фунікулери, підйомники та безліч сходів, адже місто стоїть на семи пагорбах, що спускаються уступами в бік річки.

Родзинкою Лісабона є маленькі старі трамваї, що курсують вгору і вниз по похилих вулицях і крутих спусках історичної частини міста. Та все ж Лісабон – це сучасний мегаполіс з добре розвиненою інфраструктурою та розвагами на всі смаки, а також місто 68 парків і садів, 57 фонтанів та 92 палаців.

Читати далі >>

Готелі - Лісабон

Готелі - Лісабон Бронювати

Оренда авто - Лісабон

Оренда авто - Лісабон Перевірити

Гарантія
найнижчої ціниМи гарантиємо найнижчу ціну.

Знайшли дешевшу пропозицію - повернемо різницю!
+ 125 UAH в подарунок на наступні покупки!

Читати далі

Чому саме AVIO.UA?

 • Порівняйте рейси всіх авіакомпаній

На AVIO.UA ви маєте змогу перевірити та порівняти найкращі пропозиції перельоту всіх авіакомпаній, в тому числі бюджетних перевізників. Ми пропонуємо рейси від понад 600 регулярних авіакомпаній та 130 перевізників лоу-кост.

 • Зручні способи оплати: картка, переказ, готівка

Здійснюючи пошук авіаквитка, вибирайте найзручнішу для вас форму оплати. Бронюйте зараз - заплатите пізніше! Бронювання дозволить зафіксувати вартість перельоту, і згодом зручно оплатити квиток: платіжною карткою, традиційним банківським переказом, переказом онлайн, або ж готівкою в нашому офісі чи в одному з відділень наших банків: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль,ОТП Банк.

 • Відмінне обслуговування клієнтів

Фахівці Центру Бронювання AVIO.UA супроводжують та надають підтримку клієнту на кожному етапі планування подорожі. Всі наші Консультанти є експертами з планування подорожі і запропонують оптимальний варіант перельоту з усіх доступних на ринку. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними нашим відмінним сервісом. Переконайтесь!

Центр Бронювання працює 7 днів на тиждень.