Авіаквитки - Львів

Путівник - Львів

.... Бо де ще є людям так файно, як ту, Тілько ві Львові. Бо де ще зобачиш таку красоту, Тілько ві Львові..." – співає Віктор Морозов і у цих, здавалося б, жартівливих рядках, криється глибинний зміст – Львів насправді дивовижне місто і переконатися в цьому вам пропонує AVIO.UA! Львів зачаровує з першого побачення – багатством пам’яток, особливою атмосферою, брукованими вуличками, нетривіальними ресторанами, запашною кавою з вишуканим печивом. Якщо ви ще не були у Львові, або хочете побувати там знову – звертайтесь до AVIO.UA! Найзручніші сполучення до Львова за найнижчими цінами тільки на сайті AVIO.UA! Відвідайте Львів – справжній музей під відкритим небом разом з AVIO.UA! Здійснити подорож до Львова дуже просто – бронюйте квитки на AVIO.UA та вирушайте в романтичне місто Лева. Ласкаво просимо до Львова!

Львів – місто, яке будучи адміністративним центром Львівської області, заслужило право називатись столицею Галичини а Західної України. Львів – важливий економічний, науково-освітній та культурний центр країни. Місто справедливо називають культурним центром Європи, адже тут налічується більше 2500 історичних, архітектурних та культурних пам’яток.

 

Історія Львова

Історія Львова має глибоке коріння та налічує більше 7,5 століть, а перша письмова згадка про місто відноситься до 1256 року. Заснував місто Галицько-Волинський князь Данило, який трактував його, як уділ для свого сина і назвав на його честь – містом Лева. Місто розвивалось і у 1272 році вже новий король Лев Данилович переніс столицю Галицько-Волинської держави з Холма до Львова. Завдяки вигідному географічному розташуванню на перехресті головних шляхів між Заходом і Сходом Львів до XV ст. був найбільшим містом України і важливим торговим центром усієї Східної Європи. На долю міста випало багато потрясінь: пожежа 1527 року, яка випалила Львів дотла, і тривалі спустошливі війни призвели до його занепаду.

У період XVIII-XX ст. Львів перебував у складі Австро-Угорської імперії. Саме тоді відбулись наукові і технічні відкриття, до прикладу, було винайдено гас і гасову лампу, відкриті нафтові родовища та залізничне сполучення. Львів набуває європейського вигляду – була прокладена трамвайна колія, запроваджене гасове, а згодом і електричне освітлення, збудовані банки, нові будинки, театри, готелі, вимощені вулиці.

Новітня сторінка історії Львова бере початок з 17 вересня 1989 року – 100-тисячна демонстрація на підтримку української незалежності відбулася саме тут. А живий ланцюг, який з’єднав Київ та Львів 21 січня 1990 року, став важливим кроком на шляху відновлення української державності. З моменту проголошення незалежності України у 1991 році, Львів здобуває статус культурної і духовної столиці української держави. У 1998 році місто було внесене до списку світової спадщини ЮНЕСКО.

 

Що варто побачити у Львові

Визначні та історичні пам'ятки Львова не обов’язково шукати у музеях, саме місто є своєрідним музеєм під відкритим небом:

 • Площа Ринок – головна площа Львова, невелика за розмірами (142 м х 129 м) та надзвичайно важлива, як історична пам'ятка. Будинки на площі з’єднані між собою та кожен є архітектурним шедевром і має свою історію. Головна споруда - Будинок міського управління (магістрат), що зберігся з 1851 року, оточений фонтанами з фігурами грецьких богів – Нептуна, Адоніса, Амфітріти і Діани.
 • Театр Опери і Балету імені Соломії Крушельницької – візитка Львова, архітектурний шедевр, виконаний в класичних традиціях з елементами ренесансу, бароко та віденського неоренесансну. Будівництво велося на гроші міста і добровільних пожертв впродовж 3-х років, вартувало майже 2,5 млн. австрійських кроні завершилось у 1900 році. Фасад споруди оздоблений колонами, балюстрадами і бронзовими статуями, особливою вишуканістю відрізняється також інтер'єр театру, для якого були використані золото, рідкісний мармур, розписи і скульптури.
 • Проспект Свободи – вулиця, центр ділового та культурного життя Львова, Львівський Хрещатик, одна з найкрасивіших у місті. Нинішня назва існує з 1990 року, до того були: вулиця Легіонів, Гетьманський Вал, 1-го травня, Адольф Гітлер- плац, проспект Леніна і за ними можна відслідковувати історію міста. У 1800 році тут з'явилась пішохідна алея, через століття - театр Опери і Балету, з кінця XIX ст. триває забудова проспекту банками, готелями, магазинами.
 • Бернардинський монастир (греко-католицька церква Святого Андрія Первозванного) – історико-архітектурна пам'ятка XV ст., цілісний середньовічний монастирський комплекс з оборонними спорудами. У 1460 році монастир був збудований з дерева, пережив кілька пожеж, у 1600 – 1630 рр. тривало будівництво кам'яного костьолу. Храм розписаний фресками, має мармурову підлогу та 17 вівтарів. На вежі висотою 38 м у XVIII ст. було встановлено годинник, який у XX ст. реставрувати і запустили.
 • Аптека-музей – аптека була відкрита в 1735 році військовим аптекарем, музей історії фармації - у 1966-му. Експозиція налічує 8 тисяч експонатів, розміщена у 5 залах та галереї підвалів, в одному з яких знаходиться алхімічна лабораторія. Особливе місце в колекції займають рецептурна книга львівських аптекарів та гасова лампа(у Львові у 1852 році був винайдений гас). Сьогодні в аптеці також можна придбати сучасні медичні препарати.
 • Собор Святого Юра - один з найвидатніших архітектурних шедеврів, головна святиня Греко-католицької церкви, розташований на висоті 321 м, будівництво тривало з 1744 по 1764 роки. На головному фасаді встановлені скульптури роботи Пінзеля, внутрішнє оздоблення вражає пишністю та красою. У храмі знаходяться дві чудотворні ікони - ікона Теребовельської Богородиці ХVII ст. і ікона Києво-Печерської Божої Матері ХVII ст. У криптах-усипальнях поховані видатні діячі української церкви: митрополит Андрей Шептицький, кардинал УГКЦ Йосип Сліпий, а також останки Галицького князя Ярослава Осмомисла, що жив у ХII ст.
 • Високий Замок – пагорб, найвища точка Львова - 413 м над рівнем моря. Назва походить від древнього укріплення міста - Високого Замку, який існував з XIII ст. до 70-х рр. XIX ст. Замок має дві тераси: нижню і верхню, з якої відкривається чудова панорама міста, на території також знаходиться телевежа, телецентр, ресторан і бари. Це улюблене місце молодят, львів’ян та туристів.

 

Транспорт у Львові

Міський транспорт Львова представлений:

 • Трамвай – працюють у місті з 1894 року (раніше, ніж у європейських столицях), сьогодні довжина колії становить 80 км, парк – 160 вагонів, 10 маршрутів.
 • Тролейбус – функціонує з 1952 року, на сьогоднішній день у парку 82 машини, працює 24 маршрути.
 • Автобуси – поступаються за об’ємом перевезень маршруткам.
 • Маршрутне таксі – популярний вид транспорту з розгалуженою мережею, яка має 90 маршрутів.
 • Таксі – популярний і доступний вид транспорту

 

Коли летіти до Львова

Для Львова характерний помірно-континентальний клімат. Середня температура січня становить −4°C , липня +18°C, середня річна кількість опадів – 729 мм. Впродовж усього року в місті утримується висока відносна вологість повітря, і це не дивно, адже майже півроку, а точніше 175 днів, у Львові спостерігаються опади і тумани.

Зими у Львові доволі м'які, морозів нижче −20°C практично не буває, за виключенням кількох днів, та й то не кожної зими. Весна коротка та, зазвичай, дощова. Ранкові заморозки можливі до квітня, трапляється і "білий сніг на зеленому листі". Літо настає швидко, традиційні температури літнього полудня +20…+25 °C, проте і спека вище +30°C останнім часом трапляється нерідко. Осінь у Львові приємна пора – помірно тепла і відносно суха.

Попри не найкращі кліматичні умови, Львів завжди відкритий для туристів і готовий запропонувати своїм гостям таку цікаву та насичену програму, що вони забудуть про погоду.

А найкращі варіанти авіарейсів до Львова ви завжди знайдете на сайті AVIO.UA.

 

Як потрапити до Львова

Аеропорт "Львів" (Lviv International Airport – LWO) – розташований за 6 км від центру Львова.

Рейси до Львову з України здійснюють наступні авіакомпанії:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних перевізників.
До Львову можна потрапити з таких українських міст:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.

Дешеві рейси - Львів

Подорож - Львів

Львів – це місто, яке унікальним чином поєднує давнину та сучасність, лаконічну готику і розкішне бароко, романський стиль і французький ампір, еклектику і модерн. Впродовж століть Львів розбудовували визнані архітектори і талановиті майстри з усієї Європи і їм вдалося створити унікальну перлину архітектурного мистецтва. У Львові велика кількість цікавих музеїв, величних храмів, художніх галерей та театрів, парків і скверів, фешенебельних готелів та вишуканих ресторанів, затишних кав’ярень та оригінальних генделиків.

У Львові так багато цікавого, що сюди варто приїхати, щоб відчути неповторну атмосферу, національний колорит та надзвичайну доброзичливість і гостинність його мешканців. Львів настільки особливе місто, що, мов магніт, притягує до себе і спонукає повертатись сюди за новими враженнями.

Читати далі >>

Готелі - Львів

Готелі - Львів Бронювати

Оренда авто - Львів

Оренда авто - Львів Перевірити

Гарантія
найнижчої ціниМи гарантиємо найнижчу ціну.

Знайшли дешевшу пропозицію - повернемо різницю!
+ 125 UAH в подарунок на наступні покупки!

Читати далі

Чому саме AVIO.UA?

 • Порівняйте рейси всіх авіакомпаній

На AVIO.UA ви маєте змогу перевірити та порівняти найкращі пропозиції перельоту всіх авіакомпаній, в тому числі бюджетних перевізників. Ми пропонуємо рейси від понад 600 регулярних авіакомпаній та 130 перевізників лоу-кост.

 • Зручні способи оплати: картка, переказ, готівка

Здійснюючи пошук авіаквитка, вибирайте найзручнішу для вас форму оплати. Бронюйте зараз - заплатите пізніше! Бронювання дозволить зафіксувати вартість перельоту, і згодом зручно оплатити квиток: платіжною карткою, традиційним банківським переказом, переказом онлайн, або ж готівкою в нашому офісі чи в одному з відділень наших банків: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль,ОТП Банк.

 • Відмінне обслуговування клієнтів

Фахівці Центру Бронювання AVIO.UA супроводжують та надають підтримку клієнту на кожному етапі планування подорожі. Всі наші Консультанти є експертами з планування подорожі і запропонують оптимальний варіант перельоту з усіх доступних на ринку. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними нашим відмінним сервісом. Переконайтесь!

Центр Бронювання працює 7 днів на тиждень.