Авіаквитки - Лондон

Путівник - Лондон

Знайдіть дешеві авіарейси до Лондона на Avio.uа. Лондон – визнана світова столиця моди, музики і мистецтва. Відвідайте місто бездоганного стилю разом з Avio.uа! "Для мене Лондон – найцікавіше, найкрасивіше, найдивовижніше місто у світі" – писав свого часу Герберт Уеллс і з ним погоджуються мільйони туристів, котрі щорічно відвідують столицю "туманного Альбіону"! Здійснити подорож до Лондона вам допоможе Avio.uа! Лондон – унікальне місто, яке не залишило байдужим нікого, це місто, яке захочеться відвідувати знову і знову… Настав час вашої мандрівки до Лондона? Avio.uа допоможе спланувати її якнайкраще.

Лондон – політичний, економічний та культурний центр Об’єднаного Королівства Великобританії та Північної Ірландії, столиця Англії, найбільше місто на Британських островах.

Історія Лондона налічує майже 2000 років, проте свідчень його поважного віку збереглось не так уже й багато, античними руїнами, середньовічними замками та вуличками, розкішними палацами епохи Відродження місто похвалитись не може. Та все ж історія та національний характер відчуваються в кожній будівлі, кожній вулиці і кожному куточку Лондона, як у жодному іншому мегаполісі світу, тому британська столиця є бажаною метою для мандрівників з усього світу.

 

Історія Лондона

У I ст. н. е. імператор Клавдій вирушив у похід на Британію, яка давно приваблювала римлян. На березі ріки Темзи у 43 році вони звели міст, фортецю та заснували місто, яке назвали Лондініумом. Вигідне географічне розташування міста сприяло розвитку ремесла та торгівлі, будівництву доріг та будівель.

Впродовж своєї історії місто переживало злети і падіння, неодноразово було знищене пожежами та відбудоване заново, страждало від епідемій та переходило з рук у руки – у різні часи належало римлянам, бріттам, вікінгам, французам.

В період середніх віків Лондон був досить великим містом і важливим торговим центром, а вже у XVII ст. місто здобуло статус фінансової столиці світу.

В 1707 році Лондон став столицею Великобританії – держави, утвореної в результаті об’єднання Англії та Шотландії.

XIX ст. було для Лондона періодом стрімкого розвитку, були збудовані численні фабрики і заводи, значно зросла кількість населення, що дозволило місту стати найбільшим у світі.

XX ст. почалось впровадженням радіо, телебачення, автомобілів, електропоїздів та інших винаходів, проте наступні події були не такими позитивними. Наслідки Першої та Другої світових воєн, повоєнної депресії, екологічної трагедії, названої "Великим смогом" призвели до того, що Лондон почав втрачати свої позиції. Вивести Лондон на новий рівень покликаний план розвитку міста, що був прийнятий у 2004 році. Успішність втілення цього плану підтверджується рішенням про проведення тут Літніх Олімпійських ігор 2012 року, адже вперше в історії місто втретє прийматиме Олімпіаду.

 

Що варто побачити у Лондоні

Лондон приваблює своєю історією, найбагатшими колекціями музеїв, королівськими палацами і парками. Кожен зможе знайти тут те, що запам'ятається на все життя, або відкриватиме нові об’єкти, повертаючись сюди знову і знову.

 • Тауер – одна з найстаріших споруд Великобританії, будувалася у 1100-1377 рр., служила королівським палацом, монетним двором, фортецею, в'язницею, обсерваторією, зоопарком, внесена до списку об'єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Сьогодні тут знаходиться музей.
 • Тауерський міст – символ міста, розвідний міст через ріку Темзу, відкритий у 1894 році.
 • Вестмінстерський палац – колишня столична резиденція англійських королів, будівля має 1100 приміщень, 100 сходів та 5 км коридорів.
 • Найвідоміша палацова вежа –Біг Бен – візитка та голос Лондона, показує точний час з 1859 року.
 • Вестмінстерське Аббатство – найкрасивіший собор Лондона, будівництво якого тривало близько 500 років, з 1066 року – традиційне місце коронації монархів Великобританії та їх поховань.
 • Церква св. Маргарити – архітектурна пам’ятка готів, тут вінчалися багато поколінь англійської аристократії, в тому числі Уїнстон Черчіль.
 • Британський музей – один із найбільших музеїв світу, в якому зберігаються історичні та культурні пам’ятки стародавнього світу, був заснований у 1763 році. Тут зібрані близько 7 мільйонів предметів, що ілюструють культурні надбання різних народів світу за останні 5 тисячоліть. Вхід до Музею безплатний.
 • Собор Святого Павла – архітектурний шедевр, англіканський собор, у якому знаходиться резиденція єпископа Лондона, тут брали шлюб принц Чарльз і принцеса Діана.
 • Букінгемський палац – офіційна лондонська резиденція британських монархів, найбільший за розмірами діючий королівський палац у світі. Більше 50 тис. осіб одночасно відвідують його на королівських банкетах, ланчах, обідах та прийомах в саду.
 • узей Мадам Тюссо (Madame Tussauds) – найзнаменитіший музей воскових фігур у світі, що містить більше 400 фігур зірок, знаменитих політиків, спортсменів, членів королівських сімей, а також відомих злочинців.
 • Лондонский Акваріум – знаменитий колекцією з 350 видів представників підводного світу з усіх куточків світу, представленій в 2-х експозиціях – Тихоокеанській і Атлантичній в резервуарах об’ємом по 1 млн. л води кожен.

 

Транспорт у Лондоні

Лондон має одну з найзручніших, найрозвинутіших і найраціональніших транспортних систем у світі. Місто розділене на 10 концентричних зон: центр, околиці, найдальші зони і вартість поїздки залежить від того, по яких зонах вона проходить.

 • Метро (Tube)– найстаріше та одне із найбільших у світі, працює з 1863 року, 12 ліній, 275 станцій, 410 км шляхів.
 • Легка залізниця DLR – наземне метро, функціонує з 1987 року, система включає 40 станцій на 32 км ліній, управління рухом повністю комп'ютеризоване.
 • Трамвай (Tramlink) – легкий трамвай, працює з 2000 року, є 3 маршрути, система протяжністю 28 км має 39 станцій, 7 з яких з’єднані з метро і залізницею, рух потягів відбувається в автоматичному режимі.
 • Автобус – працюють цілодобово, 700 маршрутів, передбачені зупинки 2-х типів – обов'язкові та на вимогу. Двоповерхові червоні автобуси "Рутмастер"(Routemaster) – візитка Лондона – з 2005 року використовуються в якості туристичного транспорту.
 • Таксі – є 2 типи : знамениті чорні кеби – традиційні ліцензовані таксі, які можна зупинити на вимогу на вулиці, та міні-кеби, які замовляють по телефону. Вартість поїздки визначається за лічильником, що включає плату за посадку, та зростає, якщо їдуть кілька пасажирів, якщо багаж ставиться на переднє сидіння і за поїздки в нічний час. Чайові складають до 10%.

 

Коли летіти до Лондона

Найперше, варто зауважити, що поширене уявлення про Лондон, як місто постійних дощів і туманів, хибне. У переліку міст, що вирізняються високим рівнем вологості, Лондон посідає лише шосте місце, а за кількістю річних опадів навіть не увійшов до десятки. Погода британської столиці характеризується стабільністю, а число днів із грозовими дощами тут не перевищує 14 на рік. Клімат Лондона – помірно-морський. Зими у місті прохолодні, проте температура рідко падає до нуля, дощовий період припадає на період з вересня по січень. Влітку температура коливається в межах від +11°C до +24°C, хоча в окремі дні може сягати і +30°C.Лондон – найзеленіша столиця Європи, а тому найкращою порою для знайомства з містом буде весна, коли у міських парках і садах починають розцвітати дерева та квіти, а температура повітря стає комфортною для прогулянок. Гарним часом для подорожі є також період з початку травня до кінця липня, коли у королівському дворі влаштовуються художні виставки і найрізноманітніші культурні заходи.

 

Як потрапити до Лондона

Аеропорт Лондона “Хітроу” (London Heathrow Airport – LHR) – найбільший міжнародний аеропорт Лондона, четвертий за пропускною спроможністю аеропорт у світі, розташований за 25 км від центру міста.

Аеропорт Гетвік (Gatwick Airport – LGW) – другий за величиною аеропорт Лондона та другий за завантаженістю та найбільш перспективний аеропорт у Великобританії, знаходиться за 45 км від Лондона.

Аеропорт Лутон (London Luton Airport – LTN) – третій за завантаженістю аеропорт Лондона, знаходиться за 48 км від центру міста.

Аеропорт Станстед (London Stansted Airport – STN) – великий пасажирський аеропорт, служить базою європейських лоу-кост авіакомпаній, третій за розмірами аеропорт Лондона, знаходиться за 46 км від столиці Великобританії.

З усіх аеропортів існує зручне транспортне сполучення з центром Лондона.

Рейси до Лондона з України здійснюють наступні авіакомпанії:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних перевізників.
До Лондона можна потрапити з таких українських міст:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.

Дешеві рейси - Лондон

Подорож - Лондон

Лондон – одна з найцікавіших європейських столиць з багатою історичною спадщиною і активним культурним життям. Більше 300 музеїв і галерей та майже 6000 ресторанів дозволять вам поринути в особливу атмосферу міста. Історія міста знайшла своє відображення в численних пам'ятках: архітектурних, релігійних, наукових а також історичних. Лондон – одне з найбільших та найдавніших міст Європи.

Лондон – найбільший фінансово-політичний центр не лише Великобританії, але і усієї Європи, саме тут знаходяться лондонська фондова біржа, штаб-квартири всесвітньовідомих корпорацій, найвідоміші ЗМІ.

Здійснити подорож до Лондона  вам допоможе Avio.uа!.

Найбільший вибір пропозицій за найкращими цінами ви знайдете на сайті Avio.uа!

Читати далі >>

Готелі - Лондон

Готелі - Лондон Бронювати

Оренда авто - Лондон

Оренда авто - Лондон Перевірити

Гарантія
найнижчої ціниМи гарантиємо найнижчу ціну.

Знайшли дешевшу пропозицію - повернемо різницю!
+ 125 UAH в подарунок на наступні покупки!

Читати далі

Чому саме AVIO.UA?

 • Порівняйте рейси всіх авіакомпаній

На AVIO.UA ви маєте змогу перевірити та порівняти найкращі пропозиції перельоту всіх авіакомпаній, в тому числі бюджетних перевізників. Ми пропонуємо рейси від понад 600 регулярних авіакомпаній та 130 перевізників лоу-кост.

 • Зручні способи оплати: картка, переказ, готівка

Здійснюючи пошук авіаквитка, вибирайте найзручнішу для вас форму оплати. Бронюйте зараз - заплатите пізніше! Бронювання дозволить зафіксувати вартість перельоту, і згодом зручно оплатити квиток: платіжною карткою, традиційним банківським переказом, переказом онлайн, або ж готівкою в нашому офісі чи в одному з відділень наших банків: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль,ОТП Банк.

 • Відмінне обслуговування клієнтів

Фахівці Центру Бронювання AVIO.UA супроводжують та надають підтримку клієнту на кожному етапі планування подорожі. Всі наші Консультанти є експертами з планування подорожі і запропонують оптимальний варіант перельоту з усіх доступних на ринку. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними нашим відмінним сервісом. Переконайтесь!

Центр Бронювання працює 7 днів на тиждень.