Авіаквитки - Крилатка

Путівник - Крилатка

Дешеві авіаквитки до Самари на Avio.ua! Самара – шосте за кількістю населення місто Росії. Потужний економічний, промисловий, фінансовий центр на березі Волги. Відвідати Самару вам допоможе Avio.ua.  Ласкаво просимо в Самару разом з Avio.ua!

 

Історія Самари

Перша згадка про поселення поблизу Самарської Луки знайдена у літописах від 1361 року, позначене воно також було на венеційській карті Волги від 1367 та на італійській мапі від 1459 року. За наказом царя Федора І в 1586 році на пагорбі, на лівому березі Волги було засновано форт, який також служив митницею, за назвою Самарське містечко. У 1688 році межі міста, яке стало великим центром торгівлі зі Сходом, почали розширюватися.

У 17 і 18 сторіччях Самара двічі зазнала спустошень через громадянські війни. У 1851 році Самара - центр губернії з 15 000 мешканців. В той час Самарська губернія була одним із найбільших постачальників зерна в Російської імперії. 1930-ті роки - місто переживає перід розвитку та розквіту металообробки і машинобудування. Після війни Самара продовжує розвиватись і згодом стає одним із найважливіших промислових, наукових і культурних центрів Росії.

 

Що варто побачити в Самарі

"Давнє місто", "Земляний вал" - перші будови на території міста (XVI-XVIII ст ). В Самарі налічується велика кількість площ із масштабними розмірами. Цікавою є архітектура початку ХХ ст., яка представлена, головно, еклектичним стилем.

 

Транспорт в Самарі

Самара розташована на перетині залізничних, водних, автомобільних шляхів.

  • Трамвай – основний вид транспорту, який перевозить 40 % пасажирів.
  • Автобус – у місті діє 66 маршрутів.
  • Тролейбус – у Самарі функціонує 250 пасажирських тролейбусів.
  • Метрополітен – 9 станцій, одна із яких наземна.
  • Маршрутне таксі – існує 73 внутрішньоміських маршрути.

 

Коли летіти до Самари

Клімат – помірно-континентальний, різниця середньомісячних літніх та зимових температур складає 34 °C, абсолютних екстремумів 83 °C. Максимум опадів припадає на червень, липень та вересень.

Бронюйте авіапереліт до Самари за допомогою Avio.ua!

 

Як потрапити до Самари

Аеропорт "Курумоч" (Kurumoch International Airport – KUF) – розташований за 35 км на північ від Самари та за 45 км на схід від Тольятті.

Рейси до Самари з України здійснюють наступні авіакомпанії:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних перевізників.
До Самари можна потрапити з таких українських міст:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.

Дешеві рейси - Крилатка

Подорож - Крилатка

Самара — велике місто у Росії на лівому піднесеному березі ріки Волги в закруті Самарської Луки, між гирлами ріки Самара й ріки Сок, адміністративний центр Самарської області. Місто простягнулося вздовж Волги (з півночі на південь) на 50 км і на схід від Волги на 20 км.

Відвідайте Самару з Avio.ua!

Читати далі >>

Готелі - Крилатка

Готелі - Крилатка Бронювати

Оренда авто - Крилатка

Оренда авто - Крилатка Перевірити

Гарантія
найнижчої ціни



Ми гарантиємо найнижчу ціну.

Знайшли дешевшу пропозицію - повернемо різницю!
+ 125 UAH в подарунок на наступні покупки!

Читати далі

Чому саме AVIO.UA?

  • Порівняйте рейси всіх авіакомпаній

На AVIO.UA ви маєте змогу перевірити та порівняти найкращі пропозиції перельоту всіх авіакомпаній, в тому числі бюджетних перевізників. Ми пропонуємо рейси від понад 600 регулярних авіакомпаній та 130 перевізників лоу-кост.

  • Зручні способи оплати: картка, переказ, готівка

Здійснюючи пошук авіаквитка, вибирайте найзручнішу для вас форму оплати. Бронюйте зараз - заплатите пізніше! Бронювання дозволить зафіксувати вартість перельоту, і згодом зручно оплатити квиток: платіжною карткою, традиційним банківським переказом, переказом онлайн, або ж готівкою в нашому офісі чи в одному з відділень наших банків: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль,ОТП Банк.

  • Відмінне обслуговування клієнтів

Фахівці Центру Бронювання AVIO.UA супроводжують та надають підтримку клієнту на кожному етапі планування подорожі. Всі наші Консультанти є експертами з планування подорожі і запропонують оптимальний варіант перельоту з усіх доступних на ринку. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними нашим відмінним сервісом. Переконайтесь!

Центр Бронювання працює 7 днів на тиждень.