Авіаквитки - Київ

Путівник - Київ

Дешеві авіаквитки до Києва на Avio.ua! Київ – древнє за віком та молоде за духом місто. Переконатись у цьому вам допоможе Avio.ua! Бронюйте квитки на Avio.uа та вирушайте на зустріч з містом, у яке ви захочете повертатись знову і знову… Київ вражає багатством історичних пам’яток, зачаровує мальовничими краєвидами, полонить особливою атмосферою. Відвідайте Київ – одне із найкрасивіших європейських міст разом з Avio.ua! Здійснити подорож до Києва дуже просто – бронюйте квитки за найкращими цінами на Avio.ua і насолоджуйтесь гостинним та привітним містом. Ласкаво просимо до Києва!

Київ – місто-музей під відкритим небом: архітектурні шедеври минулого і зразки міської забудови новітнього часу доповнюють один одного, численні меморіали і пам’ятники ілюструють сторінки історії міста, мости, музеї та галереї розповідають про технічні та культурні надбання.

Особливої уваги заслуговують ресторани Києва, які здатні вразити навіть найвибагливіших гурманів не лише багатством традиційної української кухні, а також популярних європейських, екзотичних східних та оригінальних авторських кухонь.

 

Історія Києва

Київ був заснований трьома братами – Києм, Щеком, Хоривом та їх сестрою Либідь на березі Дніпра і названий на честь старшого брата – Києвом. Місцина для нього була вибрана невипадково, високі схили Дніпра повинні були стати надійним захистом від постійних набігів кочових племен. Сюжет та імена засновників Києва звучать дещо казково, та це історична легенда, яку в "Повісті врємєнних літ" описав Нестор Літописець. Вигідне географічне положення Києва сприяло його розвитку та перетворенню на важливий торговий, культурний і ремісничий центр Східної Європи. У 882 році Київ стає столицею Древньоруської держави і на рівних змагається з Візантійським Константинополем.

Після розквіту X-XI ст. настає занепад XII- XІV ст., що був зумовлений князівськими міжусобицями та призвів до втрати Києвом значення політичного центру Київської Русі. Цим скористались монголо-татари, які у 1240 році до щенту спалили і зруйнували Київ. За ними прийшли литовські та польські завойовники і їх панування надовго загальмувало розвиток Києва. Аж до 1494 року, доки місто не одержало Магдебурзького права, яке зумовило пожвавлення економічного і політичного життя Києва.

За свою історію місто неодноразово переходило з рук у руки, будучи принадним для багатьох поневолювачів, та все ж зуміло зберегти свою ідентичність. В добу визвольних змагань Київ завжди був центром боротьби за українську державність. Так було і у 1917 році, коли місто стало столицею УНР, і у 1919-му, коли тут базувалась Директорія УНР, і у 1991-му, коли Київ став столицею незалежної України, і у 2004-2005 рр., коли в країні відбувалась Помаранчева революція.

 

Що варто побачити в Києві

У Києві безліч цікавих місць і пам'яток, які вражають різноманітністю та зачаровують своєю красою.

 • Софійський собор – унікальна архітектурна пам’ятка, головна церковна споруда Київської Русі. Будівництво тривало у 1037-1039 рр., собор пережив пограбування і пожежі, але добре зберігся до наших днів. Зовнішній вигляд собору зазнав певних змін, а розписи та унікальна мозаїка залишились майже незмінними. На території знаходяться сотні поховань, серед яких є могили Ярослава Мудрого і Владимира Мономаха.
 • Золоті ворота – символ епохи Київської Русі, пам'ятка оборонної архітектури Києва. Були зведені у 1164 році, за часів Ярослава Мудрого, і називались "Південними", з часом стали головним в'їздом до міста. Після того, як над воротами була збудована церква Благовіщення, стали називатись Золотими. У ХVIII ст. були засипані землею і це зберегло їх. Після реконструкції відкрились у 1982 році.
 • Маріїнський палац – одна з головних пам'яток Києва, збудований за наказом Єлизавети у 1744 році в парку, на березі Дніпра за проектом Растреллі. Комплекс палацу складається з 3-х будівель, які відрізняються багатим декором та оригінальними колористичними рішеннями.
 • Києво-Печерська Лавра – комплекс монастирських споруд, який включений до списку пам'яток світового значення ЮНЕСКО. Площа Лаври становить 30 га і складається з 2-х частин: комплексу надземних релігійних споруд з 15 церков, та підземної частини, що сформована з печер. Образ нинішньої Лаври був сформований у XVIII ст., а перші згадки про неї відносяться до ХI ст.
 • Пам'ятник Кию, Щеку, Хориву і сестрі Либідь – найпопулярніший пам'ятник Києва, який споруджено на честь засновників міста у 1982 році на Дніпровській набережній. Скульптурна композиція виконана з кованої міді.
 • Будинок з химерами – одна з візитних карток Києва, унікальна архітектурна споруда у стилі модерн. Був збудований у 1902-1903 рр. за проектом Городецького з використанням унікальних технологій і такого нововведення, як цемент. Унікальна споруда з дивовижними фігурами тварин і людей вже більше 100 років вражає кожного, хто її бачить.

 

Транспорт у Києві

В Києві функціонують усі традиційні і нетрадиційні види громадського транспорту:

 • Трамвай – вперше у Російській імперії, в Києві у 1892 році був введений в експлуатацію трамвай на електричній тязі, сьогодні діє 20 маршрутів.
 • Тролейбус – тролейбусна мережа Києва є найбільшою в Україні, працює з 1935 року, сьогодні функціонує 40 маршрутів, 500 км мережі.
 • Метрополітен – відкритий у 1960 році, на сьогодні має 3 лінії, протяжністю понад 65 км, 50 станцій, 6 із яких – наземні.
 • Автобус – система працює з 1925 року, сьогодні 8 автобусних парків обслуговують 86 маршрутів.
 • Маршрутні таксі – вперше з'явились в Києві в 1960-х роках, сьогодні їм належить найбільший об'єм наземних пасажирських перевезень, діє 221 маршрут.
 • Фунікулер – екзотичний та рідкісний вид транспорту, відкритий у 1905 році, зв'язує Поділ з Володимирською гіркою, працює у будні з 7.00 до 22.00, у вихідні дні та свята - з 8.00 до 23.00.
 • "Річковий трамвай" – у 2009 році був відновлений рух вже забутого виду громадського транспорту – "річкового трамваю" для сполучення між правим і лівим берегами Дніпра. Трамвай курсує тільки в теплу пору року.ень. В транспорті їх купити неможливо, виключно в автоматах на зупинках.

 

Коли летіти до Києва

Крім вигідного місцерозташування, Київ характеризується ще й доволі сприятливим помірно-континентальним кліматом. Кількість опадів становить 550-630 мм на рік. Найкоротшою порою року є весна, осінь не завжди прогнозована, може прийти з ранніми холодами, а іноді заслуговує на епітет “золота”.

Найтеплішими місяцями в Києві є, як правило, липень і серпень з середньою температурою повітря в межах +20°C, у найспекотніші літні дні термометр може підніматися до +30°C. Найхолоднішими місяцями у році є грудень і січень із середніми температурами повітря від – 3…- 4°C, і лише в окремих випадках зниження сягає -25°C.

Середня температура води у Дніпрі біля Києва становить: у травні +16,5°C, червні +20,5°C, липні +22°C, серпні +21°C, вересні +17°С. В окремі дні температура води може сягати +25…+26°С.

Київ – надзвичайно красиве місто будь-якої пору року, та, оточене парками і садами, воно потопає у зелені від весни до пізньої осені, а тому у цей час особливо привабливе для знайомства та відвідування.

Здійсніть подорож до древнього та вічно молодого Києва разом з Avio.ua!

 

Як потрапити до Києва

Місто обслуговують два міжнародні аеропорти:

Аеропорт “Бориспіль” (Boryspil International Airport – KBP) – обслуговує переважно міжнародні авіасполучення, зв'язує Київ з більш, ніж 40 столицями країн світу, розташований за 30 км від центру міста.

Аеропорт "Київ" (Жуляни) (Kyiv Zhuliany International Airport – IEV) – аеропорт розташований в Києві за 8 км від центру міста. Внаслідок знаходження в міській смузі аеропорт, як правило, приймає рейси до 22:00. Аеропорт має статус міжнародного, проте використовується, в основному, для внутрішніх рейсів.

Рейси до Києва з України здійснюють наступні авіакомпанії:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних перевізників.
До Києва можна потрапити з таких українських міст:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.

Дешеві рейси - Київ

Подорож - Київ

Київ – столиця і найбільше місто України, політичний, економічний, науковий і культурний центр держави та одне із найкрасивіших міст Європи. Місто з багатою історичною спадщиною розташувалося на обох берегах Дніпра, який є його головною водною артерією.

Київ   є одним із найзеленіших міст світу, плекаючи на своїй території більше 70 парків та 200 скверів. Головні парки міста - Ботанічний сад, Гідропарк, Парк Слави, Труханів Острів і Володимирська Гірка потопають у зелені та милують дивовижним різноцвіттям від весни до осені, а тому є улюбленими місцями відпочинку киян і гостей столиці.

Хрещатик і київські каштани, Андріївський узвіз та київське море, Золоті ворота і київський торт – далеко не повний перелік символів Києва, які заслуговують на те, щоб їх побачити і оцінити.

А для цього потрібно приїхати до Києва, тож бронюйте квитки на Avio.ua і вирушайте в подорож, яка принесе вам море задоволення!

Читати далі >>

Готелі - Київ

Готелі - Київ Бронювати

Оренда авто - Київ

Оренда авто - Київ Перевірити

Гарантія
найнижчої ціниМи гарантиємо найнижчу ціну.

Знайшли дешевшу пропозицію - повернемо різницю!
+ 125 UAH в подарунок на наступні покупки!

Читати далі

Чому саме AVIO.UA?

 • Порівняйте рейси всіх авіакомпаній

На AVIO.UA ви маєте змогу перевірити та порівняти найкращі пропозиції перельоту всіх авіакомпаній, в тому числі бюджетних перевізників. Ми пропонуємо рейси від понад 600 регулярних авіакомпаній та 130 перевізників лоу-кост.

 • Зручні способи оплати: картка, переказ, готівка

Здійснюючи пошук авіаквитка, вибирайте найзручнішу для вас форму оплати. Бронюйте зараз - заплатите пізніше! Бронювання дозволить зафіксувати вартість перельоту, і згодом зручно оплатити квиток: платіжною карткою, традиційним банківським переказом, переказом онлайн, або ж готівкою в нашому офісі чи в одному з відділень наших банків: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль,ОТП Банк.

 • Відмінне обслуговування клієнтів

Фахівці Центру Бронювання AVIO.UA супроводжують та надають підтримку клієнту на кожному етапі планування подорожі. Всі наші Консультанти є експертами з планування подорожі і запропонують оптимальний варіант перельоту з усіх доступних на ринку. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними нашим відмінним сервісом. Переконайтесь!

Центр Бронювання працює 7 днів на тиждень.