Авіаквитки - Калінінград

Путівник - Калінінград

Дешеві квитки до Калінінграду на Avio.ua! Калінінград – найбільш західний обласний центр Росії, батьківщина Іманнуїла Канта. Відчуйте унікальну культурну атмосферу міста, яке знаходилось не перетині цивілізацій. Здійснити подорож до Калінінграду вам допоможе Avio.uа. Ласкаво просимо в Калінінград!

 

Історія Калінінграда

Ядром міста був замок, який при заснуванні у 1255 році отримав назву "Королівська гора" (нім. Königsberg). До 1255 року місто мало назву Тувангсте. У 1255-1946 рр. — Кенігсберг (Königsberg) — ця назва нерідко використовується в Німеччині і дотепер. Із 1773-го до 1945 року Кеніґсберґ був центром Східної Прусії. З 1991 місто відкрите для міжнародного співробітництва е у сфері бізнесу, культури й освіти, — в першу чергу з Німеччиною і Польщею. Сьогодні в місті функціонує безліч іноземних установ, що забезпечують місту необхідну інформаційну, адміністративну і візову підтримку.

 

Що варто побачити в Калінінграді

  • Кафедральний собор (Калінінград) - шедевр цегляної німецької готики.
  • Ляльковий театр (Калінінград) - колишня кірха, зведена на пам'ять про пруську королеву Луїзу.
  • Музей бурштину (Калінінград) - відкритий у приміщенні колишньої оборонної вежі Дона у 1979 році.
  • Королівські ворота фортеці Фрідріхсбург (філія Музею Світового океану).

 

Транспорт у Калінінграді

Міський громадський транспорт представлений трамваями, тролейбусами, автобусами і маршрутними таксі.

  • Трамвай - калінінградська трамвайна мережа є найстарішою на території сучасної Росії (відкрита як конка в 1881 році, а як електричний трамвай — в 1895). Має вузьку колію (ширина 1000 мм), яка в Росії, крім Калінінграда, є тільки у П'ятигорську. 
  • Тролейбус - тролейбуси вперше з'явилися в Кенігсберзі в 1943 році, але після війни тролейбусне господарство не відновилося. Сучасна тролейбусна система міста діє з 1975 року.

 

Коли летіти до Калінінграда

Клімат міста – перехідний від морського до континентального. Завдяки впливу Гольфстріма зима тут тепліша, ніж у материкових районах Євразії. Як правило, зима приходить раніше, а осінь – повільніше, ніж у тих самих широтах. Через близькість до Атлантичного океану, літо в Калінінграді – помірно-прохолодне, і приходить приблизно в середині червня.

Бронюйте авіаквитки до Калінінграда за допомогою Avio.ua!

 

Як потрапити до Калінінграда

Аеропорт "Храброво" (Khrabrovo Airport – KGD) – розташований за 20 км від центру Калінінграду.

Рейси до Калінінграда з України здійснюють наступні авіакомпанії:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних перевізників.
До Калінінграда можна потрапити з таких українських міст:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.

Дешеві рейси - Калінінград

Подорож - Калінінград

Калінінгра́д (рос. Калининград, історично — нім. Königsberg,) — місто в Російській Федерації, адміністративний центр Калінінградської області. Місто розташоване при впадінні річки Преголі в Балтійське море. Калінінград — єдиний незамерзаючий порт Росії на Балтиці звідки відкриті маршрути до Польщі, Німеччини, Скандинавії, Балтійських держав.

Калінінград — економічний і культурний центр біля берегів Балтійського моря з постійно зростаючим потоком туристів. З того часу, як місто стало відкритим, більш перспективною стала галузь туризму. Не можуть не привертати уваги унікальні пам'ятки минувшини, що збереглися на цій землі.

Сплануйте подорож до Калінінграду разом із Avio.ua!

Читати далі >>

Готелі - Калінінград

Готелі - Калінінград Бронювати

Оренда авто - Калінінград

Оренда авто - Калінінград Перевірити

Гарантія
найнижчої ціниМи гарантиємо найнижчу ціну.

Знайшли дешевшу пропозицію - повернемо різницю!
+ 125 UAH в подарунок на наступні покупки!

Читати далі

Чому саме AVIO.UA?

  • Порівняйте рейси всіх авіакомпаній

На AVIO.UA ви маєте змогу перевірити та порівняти найкращі пропозиції перельоту всіх авіакомпаній, в тому числі бюджетних перевізників. Ми пропонуємо рейси від понад 600 регулярних авіакомпаній та 130 перевізників лоу-кост.

  • Зручні способи оплати: картка, переказ, готівка

Здійснюючи пошук авіаквитка, вибирайте найзручнішу для вас форму оплати. Бронюйте зараз - заплатите пізніше! Бронювання дозволить зафіксувати вартість перельоту, і згодом зручно оплатити квиток: платіжною карткою, традиційним банківським переказом, переказом онлайн, або ж готівкою в нашому офісі чи в одному з відділень наших банків: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль,ОТП Банк.

  • Відмінне обслуговування клієнтів

Фахівці Центру Бронювання AVIO.UA супроводжують та надають підтримку клієнту на кожному етапі планування подорожі. Всі наші Консультанти є експертами з планування подорожі і запропонують оптимальний варіант перельоту з усіх доступних на ринку. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними нашим відмінним сервісом. Переконайтесь!

Центр Бронювання працює 7 днів на тиждень.