Авіаквитки - Донецьк

Путівник - Донецьк

Дешеві авіаквитки до Донецька на Avio.ua! Донецьк – промисловий та діловий центр Донбасу, місто, яке варто відвідати і допоможе вам це зробити Avio.ua. Якщо ви ще не бували в Донецьку, забронюйте авіаквитки на Avio.ua і поспішіть відвідати цей яскравий мегаполіс на сході України.

 

Історія Донецька

Перші поселення на території Донецька датують початком мідно-бронзової ери. Згодом у долині ріки Кальміус проживали кіммерійці, скіфи, сармати, готи, слов’яни. Освоєння земель навколо Донецька розпочалось у XVII ст. Частина Донбасу перебувала під контролем Донських козаків. Кордон Війська Донського проходив по річці Кальміус. Також в районі Донецька існували поселення запорізьких козаків. Мешканці тих часів займались землеробством, скотарством, а також добуванням "каменю, який горить".


У 1820 році біля Олександрівки з’явились перші шахти. У 1869 англієць Джон Юз розпочав будівництво металургійного заводу із робочим поселенням "Юзівка" - ця подія є датою заснування Донецька. У Юзівці було два основних райони: Південний (промисловий) та Північний (торгівельний). У 1870 році населення містечка складало всього 170 людей, у 1884 – уже близько 5 тисяч, у 1897 – понад 30 тисяч. У 1917 році "Юзівка" отримала статус міста. У 1932 році Донецьк став центром однойменної області. На початку 90-х років населення зросло до 1160,7 тис осіб.

 

Що варто побачити в Донецьку

 • Готель "Великобританія" - одна із найстаріших будівель Донецька - 1891 рік. 
 • Дім Джона Юза – дім засновника Донецька - 1891 р.
 • Дім Гореліка – будинок у стилі модерн - 1905 р.
 • "Сад каміння" - найбільший у Східній Україні.
 • "Донбас-Арена" – один із найпотужніших футбольних стадіонів України.
 • Аквапарк "Aquasferra" - входить до десятки найкращих аквапарків Європи.

 

Транспорт в Донецьку

Основні види транспорту в Донецьку:

 • трамвай,
 • тролейбус,
 • автобус,
 • маршрутні таксі.

 

Коли летіти до Донецька

Клімат у Донецьку – помірно-континентальний. Середньорічна температура складає + 8,5 °C, середньомісячна температура повітря у січні- −10 C, у липні + 25 °C. Для Донецька характерне спекотне, посушливе літо та перемінна, холодна зима. Тепла погода у Донецьку починається із середини квітня та триває 170-180 днів. Влітку в Донецьку тримається висока температура повітря, інколи посуха та різкий, мінливий вітер.

Здійсніть подорож до Донецька разом із Avio.ua!


Як потрапити в Донецьк

Аеропорт "Донецьк" (Donetsk International Airport – DOK) – один із найбільших аеропортів Східної України.

Рейси до Донецька з України здійснюють наступні авіакомпанії:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних перевізників.
До Донецька можна потрапити з таких українських міст:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.

Дешеві рейси - Донецьк

Подорож - Донецьк

Донецьк – потужний промисловий та діловий центр на сході України. П’яте місто України за кількістю населення. Донецьк – одне із чотирьох міст України, яке приймало матчі "Євро 2012".

Символом Донецька є троянди, яких досить багато на вулицях, у парках та розаріях. Незважаючи на високу концентрацію підприємств вуглевидобувної та металургійної промисловості, столиця Донбасу визнана ЮНЕСКО одним із найчистіших індустріальних міст світу. Через Донецьк протікають п'ять річок, серед яких - Кальміус - чудове місце для занять вітрильним спортом. До Азовського моря, що має найменшу глибину серед морів планети, можна дістатися всього лише за годину.

Якнайшвидше сплануйте подорож у Донецьк разом зі Avio.ua! 

Читати далі >>

Готелі - Донецьк

Готелі - Донецьк Бронювати

Оренда авто - Донецьк

Оренда авто - Донецьк Перевірити

Гарантія
найнижчої ціниМи гарантиємо найнижчу ціну.

Знайшли дешевшу пропозицію - повернемо різницю!
+ 125 UAH в подарунок на наступні покупки!

Читати далі

Чому саме AVIO.UA?

 • Порівняйте рейси всіх авіакомпаній

На AVIO.UA ви маєте змогу перевірити та порівняти найкращі пропозиції перельоту всіх авіакомпаній, в тому числі бюджетних перевізників. Ми пропонуємо рейси від понад 600 регулярних авіакомпаній та 130 перевізників лоу-кост.

 • Зручні способи оплати: картка, переказ, готівка

Здійснюючи пошук авіаквитка, вибирайте найзручнішу для вас форму оплати. Бронюйте зараз - заплатите пізніше! Бронювання дозволить зафіксувати вартість перельоту, і згодом зручно оплатити квиток: платіжною карткою, традиційним банківським переказом, переказом онлайн, або ж готівкою в нашому офісі чи в одному з відділень наших банків: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль,ОТП Банк.

 • Відмінне обслуговування клієнтів

Фахівці Центру Бронювання AVIO.UA супроводжують та надають підтримку клієнту на кожному етапі планування подорожі. Всі наші Консультанти є експертами з планування подорожі і запропонують оптимальний варіант перельоту з усіх доступних на ринку. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними нашим відмінним сервісом. Переконайтесь!

Центр Бронювання працює 7 днів на тиждень.