Авіаквитки - Дніпропетровськ

Путівник - Дніпропетровськ

Забронюйте квитки до Дніпропетровська разом із Avio.ua. Відвідайте один із найбільших промислових, фінансових та культурних центрів України за допомогою Avio.ua. Прогуляйтесь вздовж Дніпра однією з найдовших набережних у Європі. Відчуйте дух історії, яка перетинається із активним сучасним життям. Авіаквитки від Avio.ua – це швидко, зручно та надійно!

 

Історія Дніпропетровська

Місцевість, в якій знаходиться Дніпропетровськ, почала заселятись ще за часів палеоліту. Проте, цю територію постійно спустошували навали завойовників, остання з яких відбулась у ХІІІ ст. Заново цей край почали заселяти запорізькі козаки, одразу після виникнення Запорізької Січі у XVI ст. Після ліквідації запорізького козацтва у 1775 році був виданий указ про заснування "Другого Катеринослава" на Дніпрі, а 1787 року Катерина ІІ поклала перший камінь у будівництво Преображенського собору.

У період 1776 – 1926 р. місто носило назву "Катеринослав". Наприкінці ХІХ ст. населення міста стрімко зросло завдяки мігрантам, у 1897 році населення Дніпропетровська склало 121 тис. людей. На початку ХХ ст. місто продовжувало рости та розвиватись, населення Дніпропетровська подвоїлось (1910 рік – 252 тис осіб). У 1918 році при гетьмані Скоропадському був відкритий перший в місті університет. Наприкінці 1970-х населення міста перевищило 1 млн. осіб, в місті були збудовані метрополітен та Південнний машинобудівний завод. Сьогодні Дніпропетровськ – потужний діловий та промисловий центр незалежної України.

 

Що варто побачити в Дніпропетровську

 • Монастирський острів – острів посеред Дніпра. Найдовша набережна Європи – вздовж правого берега Дніпра, її довжина – 27 км.
 • Скіфські баби – найбільша колекція в Україні. 
 • Миколаївська церква – збудована у 1807 році, зразок архітектури у стилі класицизм, одна із найстаріших будівель Дніпропетровська
 • Преображенський собор – збудований у 1830-1835 рр., знаходиться в історичному центрі міста, перший камінь у будівлю заклала Катерина ІІ.
 • Дніпропетровський історичний музей – один із найбільших музеїв України.

 

Транспорт в Дніпропетровську

 • Метро – дніпропетровський метрополітен налічує 6 станцій метро. Загальна протяжність ліній становить 7,8 км.
 • Трамвай – у Дніпропетровську функціонує 214 трамваїв, протяжність маршрутів складає 176 км.
 • Тролейбус – у місті розгалужена сітка тролейбусних маршрутів.
 • Автобус – один із найпопулярніших видів транспорту в Дніпропетровську, загальна кількість мікроавтобусів і автобусів великої та середньої вмістимості в місті становить понад 2600 одиниць.
 • Таксі – дешевий та доступний вид транспорту.

 

Коли летіти до Дніпропетровська

Загалом, клімат Дніпропетровська помірний, з м’якою зимою та теплим літом. Середньорічна температура повітря становить 9 ° C, найнижча – в січні ( - 3,7°C), найвища – в липні ( + 22 °C). В середньому за рік у Дніпропетровську випадає 513 мм опадів, найменше – в березні та жовтні, найбільше – в червні та липні.

Тож, не гайте часу, і забронюйте авіапереліт до Дніпропетровська за допомогою Avio.ua!


Як потрапити в Дніпропетровськ

Аеропорт Дніпропетровськ (Dnipropetrovsk International Airport – DNK) – міжнародний аеропорт, який знаходиться за 15 км від міста.

Рейси до Дніпропетровська з України здійснюють наступні авіакомпанії:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних перевізників.
До Дніпропетровська можна потрапити з таких українських міст:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.

Дешеві рейси - Дніпропетровськ

Подорож - Дніпропетровськ

Плануєте подорож до Дніпропетровська літаком? Дніпропетровськ – один із найбільших промислових, фінансових, наукових, транспортних та культурних центрів України.

За чисельністю населення Дніпропетровськ є четвертим містом в Україні після Києва, Харкова та Одеси. У Дніпропетровську 11 державних вищих навчальних закладів та багато приватних.

Завітайте у найбільший центр Придніпров’я разом із Avio.ua!

Читати далі >>

Готелі - Дніпропетровськ

Готелі - Дніпропетровськ Бронювати

Оренда авто - Дніпропетровськ

Оренда авто - Дніпропетровськ Перевірити

Гарантія
найнижчої ціниМи гарантиємо найнижчу ціну.

Знайшли дешевшу пропозицію - повернемо різницю!
+ 125 UAH в подарунок на наступні покупки!

Читати далі

Чому саме AVIO.UA?

 • Порівняйте рейси всіх авіакомпаній

На AVIO.UA ви маєте змогу перевірити та порівняти найкращі пропозиції перельоту всіх авіакомпаній, в тому числі бюджетних перевізників. Ми пропонуємо рейси від понад 600 регулярних авіакомпаній та 130 перевізників лоу-кост.

 • Зручні способи оплати: картка, переказ, готівка

Здійснюючи пошук авіаквитка, вибирайте найзручнішу для вас форму оплати. Бронюйте зараз - заплатите пізніше! Бронювання дозволить зафіксувати вартість перельоту, і згодом зручно оплатити квиток: платіжною карткою, традиційним банківським переказом, переказом онлайн, або ж готівкою в нашому офісі чи в одному з відділень наших банків: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль,ОТП Банк.

 • Відмінне обслуговування клієнтів

Фахівці Центру Бронювання AVIO.UA супроводжують та надають підтримку клієнту на кожному етапі планування подорожі. Всі наші Консультанти є експертами з планування подорожі і запропонують оптимальний варіант перельоту з усіх доступних на ринку. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними нашим відмінним сервісом. Переконайтесь!

Центр Бронювання працює 7 днів на тиждень.