Авіаквитки - Гельсінкі

Путівник - Гельсінкі

Дешеві квитки до Гельсінкі на Avio.ua! Здійснити подорож до Гельсінкі – вам допоможе Avio.uа. Гельсінкі – одна із "найчистіших" європейських столиць. Автентичний мегаполіс із дбайливо збереженими фінськими традиціями та дуже високими стандартами життя. Завітайте у Фінляндію, батьківщину Санта-Клауса, разом із Avio.ua! Ласкаво просимо в Гельсінкі!

Історія Гельсінкі

Місто Гельсінкі було засноване в 1550 році за наказом шведського короля Густава Вази в гирлі ріки Вантаа. У 1643 році його перенесли південніше — на сучасне місце, через те, що гавань виявилась надто мілкою. В ході Великої Північної війни у 1713 році, а також у 1742 році, в ході російсько-шведської війни 1741-43 рр., місто захоплювали війська Російської імперії.

У 1748 році на островах поблизу Гельсінкі шведами було розпочато будівництво фортеці Свеаборг. У 1808 році, в ході нової російсько-шведської війни, місто знову було захоплене російськими військами і остаточно закріплене за росіянами в 1809 році відповідно до Фредріксгамнського договору. Починаючи від 1917 року Гельсінкі - столиця незалежної Фінляндії. Після закінчення Другої світової війни місто стрімко розвивається.

В 2000 році Гельсінкі відсвяткувло 450-ліття і було назване "Культурною столицею Європи", а у 2012-му став "Світовою столицею дизайну".

 

Що варто побачити в Гельсінкі

  • Сенатська площа з Кафедральним собором – центральна площа міста.
  • Фортеця "Суоменлінна" була закладена у 1748 році. 
  • Зоопарк "Коркеассарі" - один із найпівнічніших та найбільших зоопарків у світі. 
  • Найбільший у північній Європі аквапарк "Серена".
  • Парк розваг "Ліннанмякі".

 

Транспорт у Гельсінкі

Громадський транспорт у Гельсінкі представлений метрополітеном, трамваями (у центрі і прилеглих до нього частинах міста), автобусами, приміськими потягами і муніципальними поромними лініями Кауппаторі—Суоменлінна, Катаянокка—Суоменлінна і Хаканіємі—Суоменлінна.

Громадський транспорт у місті управляється міським транспортним управлінням Гельсінкі (фін. HKL, Helsingin kaupungin liikennelaitos, швед. HST, Helsingfors stads trafikverk).

 

Коли летіти до Гельсінкі

Клімат Гельсінкі — помірний, перехідний від континентального до морського. Зима у місті — тривала і сніжна, літо — прохолодне й коротке. Максимум опадів припадає на осінь.

Забронюйте авіапереліт до Гельсінкі за допомогою Avio.ua!

 

Як потрапити у Гельсінкі

Аеропорт "Гельсінкі-Вантаа" (Helsinki-Vantaa Airport – HEL) – головний міжнародний аеропорт Фінляндії, розташований у місті Вантаа, за 17 км від центру Гельсінкі.

Рейси до Гельсінкі з України здійснюють наступні авіакомпанії:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних перевізників.
До Гельсінкі можна потрапити з таких українських міст:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.

Дешеві рейси - Гельсінкі

Подорож - Гельсінкі

Гельсінкі — столиця Фінляндії. Місто розташоване на півдні країни, на березі Фінської затоки Балтійського моря; Гельсінкі — адміністративний, політичний, економічний і освітньо-культурний центр країни. Населення міста — 559 тисяч осіб, разом з передмістями (Великі Гельсінкі) — 1,3 мільйони осіб. Символами Гельсінкі вважаються вив'юрка та клен.

Гельсінкі — традиційний лідер різноманітних рейтингів міст і столиць світу, які враховують різні параметри — від рівня життя та комфорту — до екологічної ситуації, при чому за екологічними показниками Гельсінкі неодноразово визначались "найчистішою" європейською столицею.

Здійсніть подорож до Гельсінкі разом із Avio.ua!

Читати далі >>

Готелі - Гельсінкі

Готелі - Гельсінкі Бронювати

Оренда авто - Гельсінкі

Оренда авто - Гельсінкі Перевірити

Гарантія
найнижчої ціниМи гарантиємо найнижчу ціну.

Знайшли дешевшу пропозицію - повернемо різницю!
+ 125 UAH в подарунок на наступні покупки!

Читати далі

Чому саме AVIO.UA?

  • Порівняйте рейси всіх авіакомпаній

На AVIO.UA ви маєте змогу перевірити та порівняти найкращі пропозиції перельоту всіх авіакомпаній, в тому числі бюджетних перевізників. Ми пропонуємо рейси від понад 600 регулярних авіакомпаній та 130 перевізників лоу-кост.

  • Зручні способи оплати: картка, переказ, готівка

Здійснюючи пошук авіаквитка, вибирайте найзручнішу для вас форму оплати. Бронюйте зараз - заплатите пізніше! Бронювання дозволить зафіксувати вартість перельоту, і згодом зручно оплатити квиток: платіжною карткою, традиційним банківським переказом, переказом онлайн, або ж готівкою в нашому офісі чи в одному з відділень наших банків: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль,ОТП Банк.

  • Відмінне обслуговування клієнтів

Фахівці Центру Бронювання AVIO.UA супроводжують та надають підтримку клієнту на кожному етапі планування подорожі. Всі наші Консультанти є експертами з планування подорожі і запропонують оптимальний варіант перельоту з усіх доступних на ринку. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними нашим відмінним сервісом. Переконайтесь!

Центр Бронювання працює 7 днів на тиждень.