Авіаквитки - Гданськ

Путівник - Гданськ

Сопот – це модно, класно і цікаво, це змістовні розваги та комфортний відпочинок, це чудові пляжі та затишні кав’ярні. Переконатись у цьому вам допоможе Avio.ua! Бронюйте квитки на Avio.uа і вирушайте в захоплюючу подорож. Відвідайте Сопот, здійсніть морську мандрівку, прогуляйтесь по найдовшому в Європі дерев’яному молу та пориньте в атмосферу безтурботності разом з Avio.ua! Здійснити подорож до Сопота дуже просто – бронюйте квитки за найкращими цінами на Avio.ua і насолоджуйтесь елегантним містом-курортом. Ласкаво просимо до Сопота! Поєднати в одній подорожі відпочинок, розваги та цікаві пам'ятки одразу і в 3-х містах ви зможете, обравши Тримісто – унікальне об'єднання трьох польських міст. Бронюйте квитки за найкращими цінами на Avio.ua і вирушайте на Балтику.

 

Історія Сопота (Триміста)

У 2007 році Гданськ, Сопот і Гдиня офіційно об’єднались в агломерацію Тримісто, яка фактично є єдиним містом з мільйонним населенням.

Гданськ – одне з найдревніших міст Польщі, в літописах вперше згадується в 997 році. Найбільшого процвітання місто досягло в XIV ст., коли було членом Ганзейського союзу – об’єднання торгових міст Північної Європи. З 1793 до 1920 року Гданськом володіла Пруссія (згодом Німеччина), доки за Версальським договором він не був проголошений "вільним містом" під контролем Ліги Націй. В результаті Другої Світової війни Гданськ був практично повністю зруйнований, за рішенням Ялтинській конференції 1945 року місто перейшло під суверенітет Польщі. У 1950-1960-х рр. місто було відновлене і сьогодні Гданськ – морська столиця держави та популярний туристичний центр.

Історія Сопота бере початок з раннього середньовіччя і цей факт підтверджений археологічними знахідками залишків укріпленого городища, що існувало тут у VII – XI ст. Перша відома письмова згадка про Сопот належить до 1283 року і розповідає про те, як князь Мстивий подарував поселення монастирю цистерціанців. Впродовж майже п’яти століть , аж до першого поділу Польщі в 1722 році, Сопот залишався вотчиною монастиря. Успішному розвитку міста посприяло те, що з XVI ст. його облюбували для відпочинку гданські вельможі і збудували тут 12 літніх резиденцій. Доленосним моментом для Сопота стало рішення військового лікаря французької армії Хаффнера побудувати тут купальню. Перша професійна купальня була споруджена у 1823 році і з того часу Сопот розвивається, як відпочинковий центр. У 1901 році Сопот отримав міське право, а у 1999 році – офіційний статус курорту.

Гдиня – дуже молоде місто, виникло на місці рибальського селища вже після Першої світової війни. В той час Польща отримала вихід до моря і новий морський порт стали будувати саме в Гдині. Перший морський корабель увійшов до порту в 1923 році і це був справжній прорив: за період 1923-1926 рр. населення міста зросло від 1000 до 100 000 жителів. Під час Другої світової війни місто зазнало значних руйнувань і після її закінчення було заново відбудоване. Сьогодні Гдиня – один із найбільших портів Балтійського моря.

 

Що варто побачити в Сопоті (Тримісті) • Дерев'яний мол (Сопот) – найдовший у Європі (511,5 м), місце прогулянок та пристань для туристичного пасажирського судноплавства і водного таксі, а також служить глядацьким залом під час проведення численних змагань, що відбуваються на акваторії затоки – Чемпіонату Світу з вітрильного спорту, Кубку Країн Балтійського моря з віндсерфінгу. Мол має 2 частини: дерев'яний поміст для прогулянок і Курортний Сквер на березі, де відбуваються концерти та імпрези.
 • Лісова Опера (Сопот) – амфітеатр під навісом, один з найкращих об'єктів з точки зору акустики в Європі, займає 4 га, може помістити 4400 глядачів, в оркестровій ямі – 110 музикантів. Тут відбуваються концерти класичної і популярної музики, проходить Сопотський Фестиваль (40 років поспіль), Оперний Фестиваль та інші культурні заходи.
 • Іподром (Сопот) – займає 40 га, місце організації скачок, які можна спостерігати з відновленої 100-літньої трибуни, а також імпрез та шоу (до прикладу, концерт Тіни Тернер зібрав 70 000 глядачів).
 • Монтяк (Сопот) – вулиця Бохатерув (Героїв), Монте Кассіно, найзнаменитіша в країні прогулянкова вулиця з численними пабами та галереями, місце імпровізованих вистав, вуличних художників та музикантів, тут знаходиться кінотеатр "Полонія".
 • Кривий будиночок (Сопот) – унікальна споруда, яка має світову славу, побудований в 2004 році, корисна площа складає 4000 кв. м, фасад будинку не має жодної прямої лінії, тут криве все: вікна, сходи, двері, перила, дах. На I поверсі - торговий центр з магазинами, ресторанами, ігровими салонами, на II – 2 радіостудії і 2 музеї – Морський і Сучасних ремесел.
 • Ратуша Головного Міста (Гданськ) – візитка міста, будувалась у 1379-1492 рр. Купол вежі (80 м) увінчаний позолоченою металевою статуєю короля Зигмунда Августа, Великий Зал Рад вважається одним з найбагатших ратушних інтер'єрів сучасності.
 • Фонтан Нептуна (Гданськ) – символ міста, фігура Нептуна символізує зв'язок Гданська з морем, була відлита в 1615 році, огорожа з'явилась в 1634 році, в 1757-1761 рр. чаша і цоколь фонтану були змінені в стилі рококо та додана ціла плеяда морських істот.
 • Костел Пресвятої Діви Марії (Гданськ) – найбільша цегляна святиня у світі, будувався у 1343-1502 рр. Довжина будівлі – 105 м, висота вежі - 77,6 м,всередині знаходиться безліч творів мистецтва середньовіччя і бароко, в т. ч. кам'яна фігура Марії 1410 року.
 • Музей океанографії (Гдиня) – один з найбільш популярних об’єктів польської Балтики. У музеї діє океанаріум, серед мешканців якого є екзотичні мурени і піраньї, золоті та різнокольорові рибки тропіків, велетенські морські черепахи і ще 120 представників морської фауни.
 • Діючі кораблі-музеї (Гдиня) – "Дар Помор'я" – вітрильник, побудований в 1909 р. на Гамбурзькій судноверфі, з 1930 по 1981 р. служив польському кадетському корпусу, 5 разів брав участь в регатах найбільших вітрильників і 2 рази став переможцем. "Блискавка" – польський військовий корабель–торпедоносець, побудований в Англії в 30-х роках ХХ ст., на судні несуть вахту рядові та офіцери Польського ВМФ.

 

Транспорт в Сопоті (Тримісті)

Сопот знаходиться в центрі міської агломерації Труймяста, тому, крім власного транспорту, використовує спільну транспортну інфраструктуру, що діє в межах трьох міст (Гдиня, Сопот, Гданьськ).

 

 • Автобус – "Дар Помор'я" – вітрильник, побудований в 1909 р. на Гамбурзькій судноверфі, з 1930 в межах кожного міста діє окрема маршрутна мережа,
 • Тролейбус – функціонує в Гдині, один маршрут заходить у Сопот,
 • Трамвай – трамвайний рух здійснюється тільки у Гданську,
 • Міський електропоїзд – "Дар Помор'я" – вітрильник, побудований в 1909 р. на Гамбурзькій судноверфі, з 1930 основний вид громадського транспорту, що зв'язує три міста, швидкісна міська залізниця (система займає проміжне положення між електричкою і метро),
 • Таксі – популярний вид транспорту у всіх містах.

 

Коли летіти до Сопота

Для Сопота характерний вологий морський клімат. Зима тут доволі м'яка з середньою температурою повітря в межах – 1°C. Літо тепле та дощове з середньою температурою +18°C. Початок весни, як правило, не тішить особливим теплом, характерний холодною та вітряною погодою, та вже до кінця квітня стає тепло і досить сонячно. Літо, загалом тепле, але спекотна пора, коли температура повітря піднімається до +30..+35°C буває вкрай рідко, іноді один раз на рік. Найтепліші літні місяці – липень і серпень, сонячна погода може змінюватись дощами, які, проте, носять короткочасний характер. Вересень можна назвати перехідним періодом, теплий та сонячний на початку до кінця місяця змінюється на вологий , туманний та прохолодний.

Всі пори року в Сопоті чітко виражені, тому обирати час для подорожі доволі легко. Пляжний відпочинок вимагає теплої погоди, а для знайомства з будь-яким із міст агломерації чи відвідування фестивалю погода не матиме особливого значення.

Тому обирайте час, бронюйте квитки за найкращими цінами на Avio.ua та вирушайте на відпочинок в Сопот або знайомство з Тримістом!

 

Як потрапити у Сопот (Тримісто)

Сопот немає власного аеропорту, найближчий до міста Міжнародний Аеропорт знаходиться у Гданську – це Гданський Аеропорт імені Леха Валенси (Gdansk Lech Walesa Airport – GDN) – третій за величиною пасажирообігу в країні, розташований за 10 км від центру Гданська та за 23 км від Гдині.

З Гданська до Сопота можна дістатися автобусом, або автомобілем, взятим напрокат.

Орендувати автомобіль ви можете на сайті AVIO.UA – це зручно, надійно та вигідно!

Рейси до Гданська з України здійснюють наступні авіакомпанії:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних перевізників.
До Гданська можна потрапити з таких українських міст:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.

Дешеві рейси - Гданськ

Подорож - Гданськ

Сопот – один із найпрестижніших курортів на узбережжі Балтійського моря, старовинне і дуже красиве місто, що є душею Триміста (польською Труймясто) – об'єднання трьох міст балтійського узбережжя (Гдиня,Сопот, Гданськ).

Сопот називають літньою столицею Польщі. Тут можна поєднати пляжний та оздоровчий відпочинок, здійснити прогулянку морським узбережжям та провести романтичний вечір у затишному ресторані, повеселитись на одному з численних фестивалів та відвідати спа-салон і отримати від усього цього максимум користі і позитивних емоцій.

Сопот вдало поєднує атмосферу приморського курорту з європейським шармом та затишком. Справжня гордість міста – пляжі з комфортабельними купальнями, найдовший у Європі дерев'яний мол, польський "бродвей" – "Монцяк" та всесвітньовідомий "танцюючий" будинок, а також сучасна траса для велосипедних прогулянок, казино і один з найбільших у Європі аквапарк. Виняткове розташування курорту, мальовничі краєвиди і чудове місто, що потопає в зелені та квітах приваблюють сюди безліч туристів. А ще Сопот співаючий курорт, відомий ще з радянських часів Сопотським фестивалем пісні і продовжує ці традиції до сьогоднішнього дня.

Якнайшвидше сплануйте свою подорож до Сопот разом із Avio.ua! 

Читати далі >>

Готелі - Гданськ

Готелі - Гданськ Бронювати

Оренда авто - Гданськ

Оренда авто - Гданськ Перевірити

Гарантія
найнижчої ціниМи гарантиємо найнижчу ціну.

Знайшли дешевшу пропозицію - повернемо різницю!
+ 125 UAH в подарунок на наступні покупки!

Читати далі

Чому саме AVIO.UA?

 • Порівняйте рейси всіх авіакомпаній

На AVIO.UA ви маєте змогу перевірити та порівняти найкращі пропозиції перельоту всіх авіакомпаній, в тому числі бюджетних перевізників. Ми пропонуємо рейси від понад 600 регулярних авіакомпаній та 130 перевізників лоу-кост.

 • Зручні способи оплати: картка, переказ, готівка

Здійснюючи пошук авіаквитка, вибирайте найзручнішу для вас форму оплати. Бронюйте зараз - заплатите пізніше! Бронювання дозволить зафіксувати вартість перельоту, і згодом зручно оплатити квиток: платіжною карткою, традиційним банківським переказом, переказом онлайн, або ж готівкою в нашому офісі чи в одному з відділень наших банків: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль,ОТП Банк.

 • Відмінне обслуговування клієнтів

Фахівці Центру Бронювання AVIO.UA супроводжують та надають підтримку клієнту на кожному етапі планування подорожі. Всі наші Консультанти є експертами з планування подорожі і запропонують оптимальний варіант перельоту з усіх доступних на ринку. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними нашим відмінним сервісом. Переконайтесь!

Центр Бронювання працює 7 днів на тиждень.