Авіаквитки - Гамбург

Путівник - Гамбург

Дешеві квитки до Гамбурга на Avio.ua! Гамбург – другий за чисельністю населення мегаполіс Німеччини, один із найбільших портів Європи. Гамбург – місто мостів та парків, а також має власний гімн. Переконатись у цьому вам допоможе Avio.ua! Бронюйте квитки на Avio.ua і вирушайте в захоплюючу подорож. Ласкаво просимо в Гамбург!


Історія Гамбурга

За загальновизнаною традицією, назва міста походить від нижньонімецького Hamm — "болотяна місцевість". Таку ж назву має один з районів міста. Залишки перших поселень на території міста археологи датують V-VI ст. н.е. та пов'язують з великим переселенням народів. Поселення, яке згодом переросло в Гамбург, виникло у дельті ріки Альстер у VIII ст. У 808 році імператор Карл Великий збудував фортецю "Хаммабург". 7 травня 1189 року Фрідріх Барбаросса дозволяє місту збирати торгову данину з товарів, які перевозять по Ельбі.

Сьогодні цю дату відзначають як день народження порту. Гамбург одним із перших увійшов до створеногов Середньовіччі Ганзейського союзу та став найвагомішим портом на Північному морі. Після об'єднання Німеччини у 1871 році Гамбург стає її головними "морськими воротами у світ". У 1900 році населення міста перевищило 1 млн. Під час Другої світової війни, історичний центр міста був частково зруйнованим.

 

Що варто побачити в Гамбурзі

 • "Альтштадт" - старе місто, в якому збереглись ренесансна ратуша, ратушна площа, церква Святої Катерини та інші пам’ятки середньовічної культури.
 • Гамбурзька картинна галерея – одне із найкращих зібрань творів мистецтва у Європі.
 • Гамбурзький зоопарк Хагенбека – один із найбільших зоопарків Європи.

  У Гамбурзі налічується близько 120 парків, протягом року працює ботанічний сад.

 

Транспорт  Гамбурга

Гамбург є великим транспортним вузлом, а також морським та річним портом. Система громадського транспорту включає:

 • метро (U-Bahn),
 • міську залізницю (S-Bahn),
 • маршрутні річні пароми,
 • приміські поїзди та автобуси.

  Вартість проїзду визначається за зонами. Існує гнучка система тарифів, яка передбачає можливість купівлі квитків на різні види транспорту, на різний період, індивідуально чи на групу. Спеціально для туристів існує "Hamburg CARD", яка крім проїзду на всіх видах транспорту зі знижкою, дозволяє відвідати 27 музеїв, взяти участь в екскурсіях по місту, водних прогулянках та ін.

   

Коли летіти до Гамбурга

Для Гамбурга притаманний океанічний клімат, на який впливає розташування міста на узбережжі та морські повітряні маси, які циркулюють над Атлантичним океаном. Найтеплішими місяцями є червень, липень та серпень з середніми температурами від + 19 до + 22 °C, найхолоднішими – грудень, січень та лютий з температурами від - 1,5 до 0 °C. Снігопади – доволі рідкісне явище, що трапляється в Гамбурзі 1-2 рази протягом року.

Плануйте авіапереліт до Гамбурга за допомогою Avio.ua!

 

Як потрапити у Гамбург

Аеропорт "Гамбург" (Hamburg-Fuhlsbüttel Airport – HAM) – розташований за 8,7 км від центру міста.

Аеропорт "Любек" (Lübeck Blankensee Airport – LBC) – розташований за 54 км від Гамбурга.

Рейси до Гамбурга з України здійснюють наступні авіакомпанії:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних перевізників.
До Гамбурга можна потрапити з таких українських міст:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.

Дешеві рейси - Гамбург

Подорож - Гамбург

Гамбург — місто вулиць, мостів, парків, музеїв і смачних супів справді має чим вас здивувати. За чисельністю населення (майже 1,8 млн мешканців) Гамбург — друге місто країни та шосте місто Європейського союзу; водночас Гамбург — найбільше нестоличне місто ЄС. Територія так званого "Великого Гамбурга" (місто з найближчими околицями) становить також один з одинадцяти "європейських метрополісів" Німеччини. Бажаєте гарто та культурно відпочити, направляйтесь до Гамбурга.

Якнайшвидше сплануйте свою подорож до Гамбурга разом із Avio.ua!

Читати далі >>

Готелі - Гамбург

Готелі - Гамбург Бронювати

Оренда авто - Гамбург

Оренда авто - Гамбург Перевірити

Гарантія
найнижчої ціниМи гарантиємо найнижчу ціну.

Знайшли дешевшу пропозицію - повернемо різницю!
+ 125 UAH в подарунок на наступні покупки!

Читати далі

Чому саме AVIO.UA?

 • Порівняйте рейси всіх авіакомпаній

На AVIO.UA ви маєте змогу перевірити та порівняти найкращі пропозиції перельоту всіх авіакомпаній, в тому числі бюджетних перевізників. Ми пропонуємо рейси від понад 600 регулярних авіакомпаній та 130 перевізників лоу-кост.

 • Зручні способи оплати: картка, переказ, готівка

Здійснюючи пошук авіаквитка, вибирайте найзручнішу для вас форму оплати. Бронюйте зараз - заплатите пізніше! Бронювання дозволить зафіксувати вартість перельоту, і згодом зручно оплатити квиток: платіжною карткою, традиційним банківським переказом, переказом онлайн, або ж готівкою в нашому офісі чи в одному з відділень наших банків: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль,ОТП Банк.

 • Відмінне обслуговування клієнтів

Фахівці Центру Бронювання AVIO.UA супроводжують та надають підтримку клієнту на кожному етапі планування подорожі. Всі наші Консультанти є експертами з планування подорожі і запропонують оптимальний варіант перельоту з усіх доступних на ринку. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними нашим відмінним сервісом. Переконайтесь!

Центр Бронювання працює 7 днів на тиждень.