Авіаквитки - Венеція

Путівник - Венеція

Венеція – найдивовижніше і єдине місто у світі, побудоване на воді. Мрієте відвідати Венецію? Провести незабутні канікули? – сайт Avio.uа до ваших послуг. Венеція зачаровує, зваблює, інтригує та дарує море задоволення. Вирушайте у місто закоханих разом з Avio.uа! Найкращі сполучення та найдешевші ціни до найромантичнішої Венеції – тільки на сайті Avio.uа! Венеція запрошує туристів з усього світу насолодитися чарівністю її каналів, свіжістю морського бризу, ознайомитися з її шедеврами, створеними великими художниками і архітекторами. Забронюйте дешеві авіаквитки до Венеції та відвідайте місто-казку разом з Avio.uа!

 

Історія Венеції

В I тис. до н.е. на островах Адріатичного моря з’явились перші племена. Це були венети, які дали назву місцевості, а згодом, вже у XIII ст. н. е. ця стала іменем міста на воді. Спочатку центр майбутньої Венеції знаходився на островах Маламокко і Торчелло, а своє нинішнє місце зайняв лише у VIII ст. Візантійський імператор об’єднав острови під владою дожа, і від 727 до 1802 року у Венеції правили 120 дожів. Могутність Венеції припала на період, коли вона була незалежною республікою та мала володіння в Істрії, Далмації та Греції, у 1204 році венеційським лицарям навіть вдалось захопити Константинополь. Та вже з XVI ст. Венеція втрачає значення сильної морської держави через появу нових торгівельних держав – Іспанії, Англії та Голландії. В 1796 році Венецію захопив Наполеон, а у 1797 році за його волею вся її територія перейшла до Австрії. До складу Італії Венеція увійшла лише у 1866 році, ставши центром однієї з італійських провінцій.

Сьогоднішня Венеція – місто, що йде під воду. З кожним роком вона повільно (до 5 мм на рік) занурюється у води Венеціанської лагуни. Головною причиною цього явища вважають промисловий забір води з артезіанських свердловин, що спричиняє звуження шару ґрунту. За деякими дослідженнями, Венеція може більшою частиною зануритись під воду уже в 2028 році. Для того, щоб зберегти її для проживання та не допустити знищення архітектурних та історичних пам’яток, розроблений проект "Мойсей", яким передбачено облаштування герметичних бар’єрів навколо Венеції.

 

Що варто побачити у Венеції

Пам'ятки в цьому місті зустрічаються буквально на кожному кроці:

 • Великий канал (Каналаццо) – міський канал з дивовижним обрамленням, живописними палацами і будинками є центральною транспортною артерією Венеції. Довжина каналу – 3800 м, ширина – від 30 до 70 м, глибина – 5 м. Він розділяє Венецію на дві нерівні частини та сполучає всі райони міста за допомогою 3-х мостів і 45 каналів, що впадають у нього.
 • Золотий Будинок – неповторна архітектурна пам’ятка XV ст., палац на Великому каналі у кварталі Каннареджо. Колись його фасад прикрашала позолота та облицювання з інших дорогоцінних матеріалів, завдяки чому будинок і одержав свою назву – "Золотий". На сьогоднішній день тут знаходиться галерея Франкетті, у якій зібрані колекції найвидатніших творів середньовічного живопису та скульптури.
 • Пьяццо Сан Марко – "Прекрасний салон Європи" – так називав Наполеон знамениту центральну площу Венеції. Тут розташовані собор Сан-Марко і Палац Дожів, історичні кафе та Кампаніла. Окрасою площі є численна кількість голубів, яких, за легендою, привезли з Кіпру для дружини Дожа.
 • Собор Сан Марко – прекрасна базиліка поєднала в собі церкву, де майже тисячу років покоїлися останки Св. Марка, капелу дожів Венеції, а також стала духовним центром, головним символом влади та цілісності венеціанської держави. У 828 році венеціанцям вдалося викрасти у турків мощі Євангеліста Марка і вивезти їх з Александрії, з того часу він вважається святим заступником і покровителем Венеції.
 • Годинникова вежа – своєрідний символ Венеції. На башті вежі встановлено годинник ,на якому знаходяться фігури двох маврів, які б'ють у дзвони щогодини. Годинник показує не тільки час, але і фази місяця разом із розташуванням сонця щодо знаків зодіаку. Під дахом вежі встановлений герб Венеції – крилатий лев.
 • Палац Дожів – одна з найвідоміших визначних пам'яток Венеції. Будівництво палацу розпочалось у IX ст., а сучасного вигляду будівля набула наприкінці XIII – початку XIV ст., поєднавши елементи 3-х стилів – мавританського, готики та Ренесансу. Палац служив резиденцією уряду, був місцем засідань, міністерством, секретаріатом і Верховним судом.
 • Кампаніла – найвища будівля Венеції ( майже 100 м), з якої відкривається один з найкрасивіших у Європі видів. У 912 році кампаніла служила дзвіницею для собору, постом спостереження за портом і маяком для морських кораблів. Впродовж століть будівля неодноразово перебудовувалась, а в 1902 році завалилася. Рада міста відновила дзвіницю на тому ж місці і в тому ж вигляді і у 1912 році нова башта була урочисто відкрита під час свята Святого Марка.

 

Транспорт у Венеції

Венеція – єдине у всьому світі місто, де немає сухопутного транспорту, у місті транспорт виключно водний:

 

 • катери – вапоретто – є 2-х видів: власне "вапоретто" – великі і масивні та "мотоскафо" – нижчі і менші, всі мають свої номери, маршрути та квитки,
 • приватні моторні човни – виконують роль таксі,
 • трагетто – спеціальні невеликі гондоли, на яких можна дістатися на інший берег,
 • Венеціанська гондола – класична гондола, вузький чорний човен, який служить для романтичних прогулянок.

 

Автомобільних доріг у Венеції немає, тому усім, хто приїжджає сюди на авто, потрібно залишати його на парковці. Найпопулярніша і найбільша – окремий острів-парковка Тронкетто, друга знаходиться на площі П’яцца-Рома.

 

Коли летіти у Венецію

Клімат Венеції помірний і досить теплий. Для міста характерне тривале жарке літо з середньою температурою найтеплішого місяця року липня в межах +23°С, та м'яка зима з середньою температурою січня +2°С. Взимку зрідка можуть бути заморозки і снігопади, а влітку часто йдуть дощі. Весна та осінь особливо комфортні – теплі сонячні дні та лагідні ночі. Купатися в морі можна починаючи з травня аж до початку листопада.

Венеція красива у будь-яку пору року, проте, якщо ви надаєте перевагу спокійному відпочинку, рекомендуємо їхати не в розпал сезону, тому що наплив туристів настільки великий, що ускладнює вільне пересування містом. Пік бажаючих відвідати це неповторне місто припадає на травень – вересень, коли погода сприяє прогулянкам, а рівень води у венеціанських каналах – найнижчий. Це слід враховувати, адже низько розташовані площі міста, до прикладу, Сан Марко, майже 80 днів на рік знаходяться під водою.

 

Як потрапити у Венецію

Венецію обслуговують 2 аеропорти:

Аеропорт Венеції імені Марко Поло (Venice Marco Polo Airport – VCE) – один з найбільших аеропортів Італії, розташований за 10 км від Венеції.

Аеропорт Тревізо (відомий також як Аеропорт Сантанджело Тревізо імені Антоніо Канова або скорочено Венеція Тревизо), (Treviso-Sant'Angelo Airport – TSF) – комерційний аеропорт, розташований за 3 км від міста Тревізо та за 20 км від Венеції.

Рейси до Венеції з України здійснюють наступні авіакомпанії:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних перевізників.
До Венеції можна потрапити з таких українських міст:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.

Дешеві рейси - Венеція

Подорож - Венеція

Венеція – один із найзнаменитіших туристичних центрів світу. Це неповторної краси місто, у якому гармонійно поєдналися вода і суша, розташоване на 118 маленьких острівцях Венеційської лагуни, розділених 150 каналами та поєднаних 400 дивовижними мостами.

Венеція – мабуть саме незвичайне місто світу, адже тут замість вулиць – канали, замість автомобілів – гондоли і човни. Особливої уваги заслуговує Венеціанський карнавал, який триває 12 днів і який справедливо називають одним із найвідоміших у світі. На площі Сан-Марко влаштовуються різноманітні вистави, а після цього починається карнавальна хода.

Венеція – “місто закоханих”, “королева Адріатики”, “безтурботна” – це лише найвідоміші з епітетів, які висловлюють туристи, котрим пощастило відвідати цю перлину. Всі інші мріють тут побувати. У Венеції завжди панує чарівна і святкова атмосфера.

Прагнете поринути у неї – забронюйте авіаквитки на Avio.uа та здійсніть справді незабутню подорож до Венеції!

Читати далі >>

Готелі - Венеція

Готелі - Венеція Бронювати

Оренда авто - Венеція

Оренда авто - Венеція Перевірити

Гарантія
найнижчої ціниМи гарантиємо найнижчу ціну.

Знайшли дешевшу пропозицію - повернемо різницю!
+ 125 UAH в подарунок на наступні покупки!

Читати далі

Чому саме AVIO.UA?

 • Порівняйте рейси всіх авіакомпаній

На AVIO.UA ви маєте змогу перевірити та порівняти найкращі пропозиції перельоту всіх авіакомпаній, в тому числі бюджетних перевізників. Ми пропонуємо рейси від понад 600 регулярних авіакомпаній та 130 перевізників лоу-кост.

 • Зручні способи оплати: картка, переказ, готівка

Здійснюючи пошук авіаквитка, вибирайте найзручнішу для вас форму оплати. Бронюйте зараз - заплатите пізніше! Бронювання дозволить зафіксувати вартість перельоту, і згодом зручно оплатити квиток: платіжною карткою, традиційним банківським переказом, переказом онлайн, або ж готівкою в нашому офісі чи в одному з відділень наших банків: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль,ОТП Банк.

 • Відмінне обслуговування клієнтів

Фахівці Центру Бронювання AVIO.UA супроводжують та надають підтримку клієнту на кожному етапі планування подорожі. Всі наші Консультанти є експертами з планування подорожі і запропонують оптимальний варіант перельоту з усіх доступних на ринку. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними нашим відмінним сервісом. Переконайтесь!

Центр Бронювання працює 7 днів на тиждень.