Авіаквитки - Варшава

Путівник - Варшава

Літайте дешево до Варшави з Avio.ua! Бронюйте квитки за найкращими цінами на Avio.ua та відвідайте Варшаву – серце мільйонів поляків усього світу! Варшава – сучасний мегаполіс із середньовічним колоритом. Хочете побачити неповторний облік польської столиці – відвідайте Варшаву будь-якої пори року разом з Avio.ua! Варшава – це місто, де завжди звучить музика, це місце проведення Фестивалю Моцарта, міжнародного конкурсу Шопена і знаменитого фестивалю "Варшавська осінь". Вирушайте на зустріч з прекрасним разом з Avio.ua!

Під час війни місто було практично повністю знищене і польські реставратори відновлювали його крок за кроком за вцілілими світлинами, кресленнями, планами та картинами. Результат був вражаючим – Варшава дістала вигляд середньовічного міста, яке сьогодні є наймолодшим з європейських Старих міст. У 1980 році історичний центр Варшави був внесенний до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, як зразок реставрації історичної спадщини.

 

Історія Варшави

Щодо походження назви міста Warszawa існує кілька версій і у кожній є раціональне зерно та трохи романтики і фантазії. За однією з них, рибалка Wars та русалка Sawa покохали один одного та, незважаючи на численні перешкоди, одружилися. Зображення Русалки до нині є на гербі міста, на Ринковій площі стоїть пам’ятник Русалці, а головним символом Варшави є Варшавська русалка. Ще одна версія розповідає про князя Казимира, який, заблукавши на полюванні, натрапив на рибальську хатину на березі Вісли. Бідна родина гостинно прийняла князя і навіть запросила його стати хрещеним для своїх новонароджених близнят, яких назвали Варш і Сава. Казимир щедро винагородив родину рибалки і вони змогли побудувати собі дім. Згодом поряд стали оселятися інші рибалки, селище розрослось і дало початок місту на ім’я Варшава.. Перші поселення на території сучасної Варшави відносяться до X ст., а саме місто було засноване на початку XIV ст., коли мазовецькі князі звели фортецю на місці, де зараз знаходиться Королівський замок.

У 1413 році Варшава стала столицею Мазовецького князівства, а згодом – столицею Польщі. Та це сталося не одразу. Король Сигизмунд III Ваза в 1596 році, після грандіозної пожежі краківського Вавельского замку, переїхав у Варшавський замок, але остаточно переніс сюди двір лише в 1611 році. Нова глава в історії міста відкрилась у XVIII ст., коли Пруссія, Австрія і Росія здійснили поділ Польщі і Варшава опинилася під пруським пануванням.

Столиця Польщі зазнавала пожеж, нашестя іноземних військ, а під час Другої Світової війни була практично стерта з лиця землі. Місто, яке називали північним Парижем, було знищене на 80-90 % і вже були думки про перенесення столиці. Та вже через кілька тижнів після звільнення, на початку 1945 року, Варшава почала виконувати столичні функції. Було відновлено багато історичних пам'яток, та все ж значна частина міста забудовувалась на сучасний манер. Сьогодні польська столиця переживає період підйому, що став особливо промовистим після вступу Польщі до ЄС у 2004 році, Варшава успішно розвивається, зберігаючи при цьому свою унікальну атмосферу.

 

Що варто побачити у Варшаві

Кожна епоха наклала відбиток на стиль архітектури і мистецтва Варшави, а тому місто з багатою історією має безліч місць, що викликають величезний інтерес у туристів.

 • Старе місто (Старе Място, Старувка) – візитка міста, його символ, найкрасивіший район міста, був відбудований в 1946-1963 рр., внесений до Списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО.
 • Королівський палац – одна з найкрасивіших будівель Варшави, був побудований королем Сигизмундом III в 1598-1618 рр. на місці дерев'яної фортеці XIII ст., з 1596 року став офіційною королівською резиденцією. Під час Другої світової війни був практично знищений, відновлений в 1970-і рр. На сьогодні є одним з найбагатших музеїв Польщі, де зберігається величезна колекція польського мистецтва.
 • Собор Святого Яна – найстаріший храм Варшави, був збудований на рубежі XIII-XIV ст., тут молилися Тадеуш Костюшко і Ромуальд Траугутт, проголошував знамениті проповіді Петро Скарга, були короновані Станіслав Лещинский і Станіслав Понятовський. Під підлогою храму покоїться прах мазовецких князів, лауреата Нобелівської премії Генріка Сенкевича та першого президента Польщі Габріеля Нарутовича. Сьогодні храм діючий.
 • Вілянувський палац – найважливіша пам'ятка Варшави, предмет національної гордості поляків. Був побудований у стилі барокко, як заміська королівська резиденція, в кінці XVII ст. У 1805 році тут був відкритий один з перших в Польщі художніх музеїв.
 • Парк Лазенки (Лазенки Королівські) – прекрасний взірець садово-паркового мистецтва XVIII ст., тут знаходяться: найвідоміший в світі пам'ятник Фредеріку Шопену, оранжерея з зимовим садом та залом Королівського театру, Білий Дім, у якому жив король Франції Людовик XVIII та Палац на Воді – один із найкрасивіших та найцінніших класичних пам'ятників.
 • Колона короля Сигізмунда III Вази – перший в Польщі світський пам'ятник, поставлений в 1644 році королем Владиславом IV своєму батькові Сигизмунду III Вазі. Ця 30-метрова колона з бронзовою скульптурою – один з найкрасивіших пам'ятників міста.
 • Великий театр – найбільший у Європі, неокласичний театр був побудований в 1825-1833 рр. Під час війни був спаленний, згодом його повністю відновили, інтер'єр змінили під сучасні потреби. Головний зал може помістити до 1900 глядачів.
 • Науковий центр Коперніка - один із найсучасніших і найцікавіших наукових центрів в Варшаві, відкритий у 2010 році. Тут проводять експерименти, що допомагають зрозуміти, як влаштований світ, а також можна самостійно робити різні досліди та знайомитись з новинками, над якими працюють визнані фахівці.

 

Транспорт у Варшаві

Варшава має одну з самих продуманих систем міського транспорту.

 

 • Метро – одне із найновіших у Європі, одне з найкрасивіших у світі, перше і єдине в Польщі, було відкрите у 1995 році, на сьогодні діє 1 лінія протяжністю 23 км, є 21 станція, працює цілодобово. Слід знати, що у варшавському метро немає турнікетів, на кожній станції при вході на підлозі проведена жовта лінія з написом "територія станції" - за цією рискою ви повинні мати вже прокомпостований квиток (компостуються самостійно).
 • Трамвай – система була відкрита у 1866 році (конка), в 1908 – на електричній тязі, трамвайна мережа складається з 270 км шляхів, 876 трамвайних вагонів і 34 ліній.
 • Автобус – лідер за кількістю перевезених пасажирів; діє 242 маршрути, автобуси позначені номерами від 100 до 399 (від 300 до 399 – тимчасові лінії), якщо поряд з номером позначена літера Е – це експрес-автобуси, які не зупиняються на кожній зупинці.
 • Швидкісна міська залізниця (SKM) – наземне метро, працює з 2002 року, тут дійсні квитки міського транспорту, курсує кожні 15-20 хвилин, на даний момент діє 3 лінії.
 • Таксі – поширений та доступний, за кількістю машин та ціною, вид транспорту. Квитки на громадський транспорт у Варшаві універсальні та дозволяють користуватися всіма видами транспорту, а також є проїзні на 90 хвилин, один день, три дні та на тиждень.

 

Квитки на громадський транспорт у Варшаві універсальні та дозволяють користуватися всіма видами транспорту, а також є проїзні на 90 хвилин, один день, три дні та на тиждень.

 

Коли летіти до Варшави

Для Варшави характерний континентальний клімат з середньою температурою січня -2°C, липня +20°C та середньорічною кількістю опадів, що не перевищує 550-560 мм. Число дощових днів у році складає, зазвичай,160-163, ясних та сонячних –140, хуртовини та ожеледиця трапляються не частіше 4-х днів, а просто снігових днів – біля 60 на рік.

Зима у місті м'яка з температурою від 0 до -5°C, морози нижче -15°C та сильні снігопади трапляються доволі рідко. Літо – тепле і вологе з температурними показниками від +12°C до +24°C, спека вище +30°C не докучає. Осінь тривала та тепла, часто і справді “золота”, весна приходить поступово і зачаровує зеленню численних парків та скверів.

Відвідати Варшаву у будь-яку пору року за найкращими цінами ви можете з Avio.ua!

 

Як потрапити до Варшави

Аеропорт імені Фредеріка Шопена (Warsaw Chopin Airport – WAW) – найбільший польський аеропорт, обслуговує близько 70% усіх рейсів в Польщі, розташований за 8 км від центру Варшави.

Рейси до Варшави з України здійснюють наступні авіакомпанії:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних перевізників.
До Варшави можна потрапити з таких українських міст:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.

Дешеві рейси - Варшава

Подорож - Варшава

Варшава – столиця та найбільше місто Польщі, важливий економічний, науковий і культурний центр країни та комунікаційний вузол міжнародного значення. Варшава – розташована по обох берегах Вісли, яка ділить місто на дві частини: майже усі міські пам'ятки знаходяться на лівому березі, а значну частину правого берега займає модний район Прага. Туристичним центром міста є "королівський тракт", що тягнеться з півночі на південь через нове і Старе місто. Варшава – це суміш різноманітних архітектурних стилів, за якими можна знайомитись з історією як Польщі, так і самої столиці.

Сьогодні центр польської столиці заполонили величні хмарочоси і ультрамодні будівлі банків, фешенебельні готелі та затишні кав’ярні, розкішні ресторани та модні магазини. Варшава має яскравий та сучасний вигляд з особливим духом давнини, який надає місту неймовірної чарівності та приваблює щораз більше і більше туристів.

Читати далі >>

Готелі - Варшава

Готелі - Варшава Бронювати

Оренда авто - Варшава

Оренда авто - Варшава Перевірити

Гарантія
найнижчої ціниМи гарантиємо найнижчу ціну.

Знайшли дешевшу пропозицію - повернемо різницю!
+ 125 UAH в подарунок на наступні покупки!

Читати далі

Чому саме AVIO.UA?

 • Порівняйте рейси всіх авіакомпаній

На AVIO.UA ви маєте змогу перевірити та порівняти найкращі пропозиції перельоту всіх авіакомпаній, в тому числі бюджетних перевізників. Ми пропонуємо рейси від понад 600 регулярних авіакомпаній та 130 перевізників лоу-кост.

 • Зручні способи оплати: картка, переказ, готівка

Здійснюючи пошук авіаквитка, вибирайте найзручнішу для вас форму оплати. Бронюйте зараз - заплатите пізніше! Бронювання дозволить зафіксувати вартість перельоту, і згодом зручно оплатити квиток: платіжною карткою, традиційним банківським переказом, переказом онлайн, або ж готівкою в нашому офісі чи в одному з відділень наших банків: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль,ОТП Банк.

 • Відмінне обслуговування клієнтів

Фахівці Центру Бронювання AVIO.UA супроводжують та надають підтримку клієнту на кожному етапі планування подорожі. Всі наші Консультанти є експертами з планування подорожі і запропонують оптимальний варіант перельоту з усіх доступних на ринку. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними нашим відмінним сервісом. Переконайтесь!

Центр Бронювання працює 7 днів на тиждень.