Авіаквитки - Берлін

Путівник - Берлін

Дешеві авіаквитки до Берліна Avio.ua! Берлін – місто музеїв, виставок та фестивалів. Мрієте побувати у Берліні? Найзручніші рейси за найвигіднішими цінами ви знайдете на сайті Avio.uа! Цікавитись пам'ятками світової культурної спадщини і не побувати у Берліні неможливо – вирушайте на зустріч із прекрасним разом з Avio.uа. Avio.uа запрошує відвідати столицю та найбільше місто Німеччини – Берлін. Сучасний мегаполіс, культурний та економічний центр ЄС чекає на вас!

Берлін – столиця і найбільше місто Німеччини, провідний економічний, транспортний, політичний та культурний центр держави. Берлін – адміністративний центр однієї з 16 федеративних земель Німеччини, а також друге за населенням та п'яте за площею місто ЄС. Берлін має славу інтернаціонального міста, тут проживають вихідці майже з 200 країн світу, загалом майже три чверті берлінців – переселенці, і лише одну чверть становлять корінні мешканці.

Берлін розташувався на берегах мальовничої річки Шпрее, він є найзеленішим містом Німеччини, більше 30% території займають парки і лісосмуги.

 

Історія Берліна

Стосовно походження назви міста існує дві версії. За однією з них Берлін походить від слова "Bär" – німецькою "ведмідь", а за іншою – від слова слов'янського походження "berl", що означає "болото". Берлін не відноситься до числа міст з давнім минулим, його історія бере початок з 1230 року. Саме у цей час на березі річки Шпрее виникли два невеликі рибальські поселення – Кельн і Берлін. Перша письмова згадка про місто датується 28 жовтня 1237 року і цей день вважається днем заснування Берліна.

У 1307 році поселення об'єдналися в парне місто Берлін-Кельн і утворили спільну міську управу, де до 1400 року мешкало 8 тис. жителів.У 1640 році до влади прийшов Фрідріх Вільгельм, який всіляко заохочував імміграцію.На 1700 рік французи складали п'яту частину населення Берліна і це зумовило вплив французької культури на німецьке місто.

Вигідне географічне положення на перехресті торгових шляхів сприяли розвитку міста і у 1701 році Берлін стає столицею Пруссії. У XIX ст. Берлін перетворюється на промисловий центр Німеччини, а у XX ст. – на місто богеми, літератури і мистецтва. З приходом до влади нацистів цей період розквіту завершується, і Берлін, будучи центром фашистського режиму, був підданий численним бомбардуванням і майже вщент зруйнований. Після Другої світової війни Берлін був розділений на чотири окупаційні сектори відповідно до рішень Ялтинської конференції. Згодом США, Велика Британія і Франція об'єднали свої сектори у рамках Західного Берліна. Східний Берлін, залишаючись під впливом Радянського Союзу, з 1949 року став столицею НДР. У 1961 році уряд НДР прийняв рішення про зведення Берлінської стіни, яка поділила місто на дві частини та стала символом холодної війни. У 1990 році, після об'єднання Німеччини, Берлін став столицею об’єднаної країни, а у 1994 році Бундестаг, адміністрація президента і федерального канцлера переїхали з Бонна у нову столицю.

Сьогодні Берлін є одним із найрозвинутіших міст, тут розташовані посольства 147 держав світу.

 

Що варто побачити у Берліні

Для більшості туристів найважливішим є місце, де стояла знаменита Берлінська стіна, котра впродовж 28 років розділяла місто на дві частини і стала своєрідним символом “холодної війни”. Фрагменти цієї стіни (яка мала протяжність 155 км) і сьогодні можна побачити в районі Потсдамер Плац. Берлін справедливо називають "підручником історії в камені", перелік визначних пам'яток міста є надзвичайно обширним, найпопулярнішими з них є:

 • Бранденбургські ворота – головний символ міста, були споруджені в 1791 році на тодішньому в'їзді у місто, задумані як Арка миру, та частіше використовувались для вшанування військових перемог. До 1989 року були символом розділеної Німеччини, після об'єднання стали символом єдиної країни,
 • Рейхстаг – головна будівля Берліна, яка символізує Німеччину: чотирикутна основа – чотири області Німеччини, купол – єдність імперської влади. Фундамент Рейхстагу був закладений в 1884 за наказом імператора Вільгельма II. Будівля постраждала під час битви за Берлін, її купол демонтували. В конкурсі проектів нового купола переміг англійський архітектор сер Норман Фостер, і тепер панораму Берліна прикрашає футуристична конструкція у вигляді півсфери, яку берлінці називають яйцем. Сьогодні тут засідає парламент Німеччини та знаходиться Музей сучасного мистецтва,
 • Домський собор (Berliner Dom) – побудований в 1883-1905 рр. в стилі італійського Відродження, найбільша протестантська церква Німеччини і мавзолей династії Гогенцоллернів. У 1945 році в купол, заввишки 85 м, потрапила бомба, та будівлю не знесли і вона майже 50 років простояло обезголовленою. Остаточна реставрація собору була завершена у 1993 році,
 • Курфюрстендамм – знаменитий бульвар Берліна, вулиця протяжністю 3,5 км, яка починається у площі Брайтшайдплац і веде до площі Ратенауплац, популярне місце для прогулянок, покупок і розваг, його прообразом послужили паризькі Єлисейські поля,
 • Музейний острів (Museumsinsel) – комплекс склався в XIX ст., коли до Старого музею (Altes Museum) приєднали Стару національну галерею (Alte Nationalgalerie) і музей Боді (Bodemuseum). У 1930 році був збудований музей Пергама (Pergamonmuseum), в якому зібрали численні археологічні знахідки, головними експонатами є Вівтар Пергама Зевса і Афіни (відносяться до 180-160 рр. до н.е),
 • Тріумфальна колона (Siegessäule) – відлита в 1873 році на честь перемог прусської зброї над Данією (1864), Австрією (1866) і Францією (1870-1871) із захоплених гармат, сьогодні височіє в центрі площі Великої Зірки. Вікторію з штандартом в правій руці і вінком переможця в лівій берлінці називають Золотою Ельзою. Всередині колони є 265 сходинок, що ведуть до оглядового майданчика,
 • Берлінський Зоопарк (Berliner Zoo) – найстаріший зоопарк Німеччини, був відкритий у 1844 році для фазанів короля, сьогодні тут проживає більше 14 000 тварин, що представляють 1500 різновидів.

 

Транспорт у Берліні

В Берліні добре розвинена і розгалужена система громадського транспорту, яка дозволяє легко, безпечно і недорого дістатися у будь-яку частину міста.

 

 • Метро (U-bahn) – найбільше в Німеччині та одне із найсучасніших у всій Європі, протяжність 160 км, 11 ліній, 173 станції.
 • Міська електричка (S-Bahn) – 15 ліній, 166 станцій,
 • МетроСітка (MetroNetz) – складається з метроТрама ( 9 цілодобових ліній), метро Буса (7 цілодобових ліній) та 12 ліній Експрес-автобусів,
 • Трамвай – місто володіє найбільшою у Німеччині трамвайною мережею, 190 км шляхів, 13 ліній, майже 800 зупинок,
 • Автобус – 196 маршрутів, 65 з яких працюють вночі,
 • Таксі – доступний та популярний вид транспорту, в місті працює більше 7000 авто таксі,
 • Пором – 6 маршрутів, 3 з яких обслуговують пасажирів цілий рік,
 • ВелосипедБерлін відомий своєю розгалуженою системою велосипедних доріг, велосипедисти мають доступ до 620 км велодоріжок, у місті безліч пунктів прокату велосипедів.

У громадському транспорті Берліна діють єдині проїзні квитки для автобусів, трамваїв, підземних (U-Bahn) та наземних потягів (S-Bahn), а також поромів. Рух транспорту відбувається чітко за розкладом, з точністю ( справді німецькою) до хвилини.

 

Коли летіти до Берліну

Берлін знаходиться в помірній кліматичній зоні, клімат міста характеризується як перехідний між морським і континентальним. Середньорічна температура у Берліні складає +9°C, найхолоднішими місяцями є січень та лютий з середньою температурою повітря біля 0°C градусів, найтеплішими – липень і серпень з середніми температурами в межах від +7°C до +19°C. Середньорічна кількість атмосферних опадів становить 581 мм, найбільше дощів випадає у червні – 70 мм, найменше – у травні – 30 мм.

Краща погода у Берліні стоїть у період від травня до вересня, а тому більшість туристів обирають цей час для відвідування міста. Avio.uа запропонує вам найзручніші рейси до Берліну за найвигіднішими цінами не лише в літній період, а й впродовж усього року.

 

Як потрапити до Берліну

Берлін обслуговують два міжнародні аеропорти:

Аеропорт Тегель (Tegel Airport – TXL) – знаходиться за 8 км від центру Берліна.

Аеропорт Шенефельд (Schoenefeld Airport – SXF) – розташований за 22 км від центру Берліна.

Рейси до Берліну з України здійснюють наступні авіакомпанії:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних перевізників.
До Берліну можна потрапити з таких українських міст:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.

Дешеві рейси - Берлін

Подорож - Берлін

Берлін – надзвичайно цікаве місто з точки зору поєднання різних архітектурних стилів, вражає великою кількістю пам’ятників і палаців, що представляють історичний інтерес, його університети, театри й музеї заслужили міжнародне визнання. Будучи відносно молодим за віком, Берлін залишається дійсно молодим та динамічним за характером – його сучасний вигляд та інфраструктура, численні ресторани, клуби і бари, оригінальне вуличне мистецтво та жваве нічне життя формують сьогоднішнє обличчя міста. Все це разом робить Берлін справжньою туристичною Меккою і приваблює мандрівників з усього світу.

Загалом у Берліні налічується понад 2 500 скверів, парків та місць відпочинку, а їх загальна площа складає близько 5 500 гектарів.

Приєднуйтесь до них і ви! Зробіть свій перший крок до омріяної мети – забронюйте авіаквитки до Берліна на Avio.uа.

Читати далі >>

Готелі - Берлін

Готелі - Берлін Бронювати

Оренда авто - Берлін

Оренда авто - Берлін Перевірити

Гарантія
найнижчої ціниМи гарантиємо найнижчу ціну.

Знайшли дешевшу пропозицію - повернемо різницю!
+ 125 UAH в подарунок на наступні покупки!

Читати далі

Чому саме AVIO.UA?

 • Порівняйте рейси всіх авіакомпаній

На AVIO.UA ви маєте змогу перевірити та порівняти найкращі пропозиції перельоту всіх авіакомпаній, в тому числі бюджетних перевізників. Ми пропонуємо рейси від понад 600 регулярних авіакомпаній та 130 перевізників лоу-кост.

 • Зручні способи оплати: картка, переказ, готівка

Здійснюючи пошук авіаквитка, вибирайте найзручнішу для вас форму оплати. Бронюйте зараз - заплатите пізніше! Бронювання дозволить зафіксувати вартість перельоту, і згодом зручно оплатити квиток: платіжною карткою, традиційним банківським переказом, переказом онлайн, або ж готівкою в нашому офісі чи в одному з відділень наших банків: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль,ОТП Банк.

 • Відмінне обслуговування клієнтів

Фахівці Центру Бронювання AVIO.UA супроводжують та надають підтримку клієнту на кожному етапі планування подорожі. Всі наші Консультанти є експертами з планування подорожі і запропонують оптимальний варіант перельоту з усіх доступних на ринку. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними нашим відмінним сервісом. Переконайтесь!

Центр Бронювання працює 7 днів на тиждень.