Авіаквитки - Бангкок

Путівник - Бангкок

Дешеві авіаквитки до Бангкока на Avio.ua! Бангкок – це подорож у давню мрію, це місто орхідей і мерехтливих сапфірів. Здійсніть свою мрію! Забронюйте квитки до "міста ангелів" на Avio.uа! "Венеція Сходу" – краса, вода і неповторний колорит. Бангкок запрошує, а Avio.uа пропонує найкращі варіанти сполучень за найвигіднішими цінами. Бангкок – це храми неземної краси, розкішні готелі, найкращий шопінг, бурхливе нічне життя, золоті пляжі та вишукані ресторани. Вирушайте в подорож разом з Avio.uа!

 

Історія Бангкока

Назва міста Бангкок, найімовірніше, утворилася від скорочення Бан Макок, що в перекладі означає "село оливкових дерев", але ця назва рідко вживається і самими тайцями. Бангкоком місто охрестили європейці, повністю ж його назва звучить як Крунгтеп Маха Накорн Раттанакосін Маханіндра Аюттхая Махаділок Піп Нопрарат Ратчатані Буріром Удомратнівет Махасатан Амонпіман Аватансатіт Сапкакатія Вісануккампасіт – всього 167 букв, і, завдяки цьому місто занесене до Книги Рекордів Гіннеса.

Своєю появою і розквітом Бангкок зобов'язаний династії Чакри, яка править з 1782 року д сьогодні. Першого її короля звали Рама I, який одним з перших своїх указів переніс столицю на протилежний берег річки, де в оточенні маслинових дерев загубилося невеличке селище (банг), що називалося Бангкок. Спочатку він наказав прорити канал, який з'єднав обидва кінці річки і таким чином перетворив територію поселення на острів, що добре оборонявся. Коли крихітне село. перетворилася на столицю, їй швидко підібрали нову назву Крунг Тхеп – місто ангелів, як його сьогодні називають самі тайці. Незабаром Бангкок перетворився на великий центр ділового і культурного життя країни, і, залишаючись одним з найбільших міст світу, він вдало поєднав в собі усе краще із старого і нового.

Сьогодні у Бангкоку править Пуміпон Адульядет (Рама IX), який вступив на престол у 1946 році. Він є найшановнішим і найулюбленішим королем, хоча слід зазначити, що усі королі цієї династії – високоосвічені люди, сприяли розвитку мистецтва, будували палаци і храми. Не лише королі, але і більшість членів королівської сім'ї вчилися в Гарварді, Прінстоні, Каліфорнії і Оксфорді.

 

Що варто побачити у Бангкоку

Таїланд ніколи не був колонізованим і завдяки цьому зберіг свою унікальну культуру, тому Бангкок надзвичайно багатий культурними і історичними пам'ятками. Одна з головних визначних пам'яток міста:

 • Великий королівський палац (Grand Palace), резиденція тайських монархів з чудовим парком і будівлями в традиційному тайському стилі. Під куполом храму Ват Пра Кео стоїть статуя Смарагдового Буди – найшановнішої реліквії Таїланду. Виготовлений з цілісного нефритового моноліту, Смарагдовий Будда вважається святинею, що охороняє королівство,
 • Храм Ват По – був зведений у XVII ст., це найбільший храм Бангкока з найбільшою кількістю пагод. Тут знаходиться унікальна статуя лежачого Будди (під час переходу його в нірвану) – 46 м у довжину і 15 м у висоту, а його п’ятиметрові ступні прикрашені перламутровими інкрустаціями,
 • Храм Ват Арун ( Сонця, що сходить або Вранішньої зорі) привертає туристів пагодами, прикрашеними невеликими фарфоровими пластинками. Найвища Центральна пагода має висоту 20-поверхової будівлі,
 • Золота гора – буддиський храм на штучному насипі заввишки 78 м, де у пагоді захоронень останки Будди,
 • Храм або Монастир Ват Трайміт, всередині якого знаходиться статуя Будди з чистого золота заввишки 5 м і вагою 5,5 т.,
 • Відкритий зоопарк та Світ Сафарі – це величезний масив площею понад 430 га, що складається з двох частин:
 • парк Сафарі –, в якому представлений тваринний світ Азії і Африки та Морського парку, де можна подивитися 9 різних вистав з дресированими тваринами,
 • Крокодилова ферма Самут Пракан – найбільша в світі, місце екзотичного шоу під назвою ”Лови крокодилів руками”, в якому беруть участь люди, крокодили і змії. Ферма налічує 30 000 прісноводних крокодилів.


Транспорт у Бангкоку

Бангкок має розгалужену та розвинену мережу громадського транспорту, яка представлена:

 • Автобус – основний вид міського транспорту, існує декілька категорій автобусів з різною ціною проїзду : звичайні, підвищеної комфортності з кондиціонером, "міні-баси" і "мікро-баси",
 • Таксі – у місті величезна кількість таксі, авто бувають двох видів : "taxi" без лічильника і "taxi-meter" з оплатою по лічильнику, тут можна і треба торгуватися: ціна зазвичай узгоджується заздалегідь. • Поширені також моторикші (тук-тукі) та мототаксі (у яких пасажир займає місце за спиною водія мотоцикла),
 • Метро – працює 2 лінії естакадного метрополітену: Сукхумвіт має протяжність 17 км, Сілом – 6,5 км, рух потягів автоматичний,
 • Міський водний транспорт є хорошою альтернативою наземному транспорту, він включає: маршрути річкових трамваїв 2-х видів – звичайних та експрес, ряд паромних переправ, перевезення в режимі таксі здійснюються також човнами-довгохвостками та швидкісними катерами,
 • Airport Rail Link (ARL) – швидкісна надземна залізнична лінія, вступила в дію у 2010 році, протяжністю 28 км, що сполучає аеропорт Суварнабхумі з Бангкоком, має дві пересадкові станції на внутрішньо міські лінії, одна з них – Makkasan служить міським авіа-терміналом, де можна здати багаж і зареєструватися на рейс.

 

Коли летіти у Бангкок

Клімат Бангкока субекваторіальний з середньою температурою повітря від +27°С до +30°С. В місті тепло круглий рік, істотних сезонних коливань температури не буває. Впродовж року випадає майже 1500 мм опадів.

У місті чітко виражені кліматичні сезони: вологий – з травня по жовтень, і сухий – з середини листопада до кінця квітня). З червня по жовтень Бангкок знаходиться під впливом південно-східного мусону, що приносить щедрі дощі (тропічні зливи), в цей час тут випадає значна частина опадів. Температури води впродовж року практично не опускається нижче +26°С +28°С.

За даними всесвітньої метеорологічної організації Бангкок є найспекотнішим містом у світі. З точки зору клімату кращий час для відвідування Бангкога – з листопада по квітень.

 

Як потрапити у Бангкок

Бангкок обслуговують два аеропорти – Дон Мианг і Суварнабхумі.

Аеропорт Дон Мианг (Don Mueang International Airport – DMK) – міжнародний аеропорт Бангкока, почав експлуатуватися з 1914 року, був відкритий на основі бази ВПС Таїланду. До 2006 року впродовж майже століття був головним аеропортом Таїланду, другим за завантаженістю аеропортом Азії і 18-м у світі. У період з вересня 2006 року по березень 2007 року використовувався для чартерних і військових рейсів, 24 березня 2007 року був знову відкритий для здійснення внутрішніх комерційних польотів, у тому числі для бюджетних перевізників.

Аеропорт Суварнабхумі (Suvarnabhumi Airport – BKK) – новий міжнародний аеропорт Бангкока, найбільший аеропорт Таїланду, один з найбільших авіа-вузлів Південно-Східної Азії. Почав експлуатуватися з 28 вересня 2006 року, розташований за 30 км від Бангкока.

Рейси до Бангкоку з України здійснюють наступні авіакомпанії:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних перевізників.
До Бангкоку можна потрапити з таких українських міст:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.

Дешеві рейси - Бангкок

Подорож - Бангкок

Бангкок – одне з найбільших і найважливіших міст південно-східної Азії, столиця, а також культурний і економічний центр Таїланду з 10 мільйонним населенням. Місто розташоване на східному березі річки Чаупхрая, на узбережжі Сіамської затоки. Місто настільки динамічно розвивається, що це дає підстави вважати його новим регіональним центром Південно-східної Азії. Бангкок також є одним із найпривабливіших для туристів міст світу. Про нього говорять: боги дали Бангкоку все. Особливістю міста можна вважати те, що він не має єдиного центру, а розбитий на райони, які сильно відрізняються один від одного.

У Бангкоку ви зустрінете Китайський квартал, буддійські храми, а поруч Малу Індію, і в кожному з них свої звичаї і традиції, тому знайомство з містом дарує відчуття проникнення в різні культури. Відпочинок у Бангкоку – це цілий рік ласкаве сонце і пляжі із золотим піском, вічнозелені ліси і екзотичні квіти, величезна кількість розважальних і торгових центрів, тайська їжа, тайський бокс і тайський масаж.

Відпочинок у Бангкоку – це дійсно райський відпочинок! Здійсніть незабутню подорож разом з Avio.uа!

Читати далі >>

Готелі - Бангкок

Готелі - Бангкок Бронювати

Оренда авто - Бангкок

Оренда авто - Бангкок Перевірити

Гарантія
найнижчої ціниМи гарантиємо найнижчу ціну.

Знайшли дешевшу пропозицію - повернемо різницю!
+ 125 UAH в подарунок на наступні покупки!

Читати далі

Чому саме AVIO.UA?

 • Порівняйте рейси всіх авіакомпаній

На AVIO.UA ви маєте змогу перевірити та порівняти найкращі пропозиції перельоту всіх авіакомпаній, в тому числі бюджетних перевізників. Ми пропонуємо рейси від понад 600 регулярних авіакомпаній та 130 перевізників лоу-кост.

 • Зручні способи оплати: картка, переказ, готівка

Здійснюючи пошук авіаквитка, вибирайте найзручнішу для вас форму оплати. Бронюйте зараз - заплатите пізніше! Бронювання дозволить зафіксувати вартість перельоту, і згодом зручно оплатити квиток: платіжною карткою, традиційним банківським переказом, переказом онлайн, або ж готівкою в нашому офісі чи в одному з відділень наших банків: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль,ОТП Банк.

 • Відмінне обслуговування клієнтів

Фахівці Центру Бронювання AVIO.UA супроводжують та надають підтримку клієнту на кожному етапі планування подорожі. Всі наші Консультанти є експертами з планування подорожі і запропонують оптимальний варіант перельоту з усіх доступних на ринку. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними нашим відмінним сервісом. Переконайтесь!

Центр Бронювання працює 7 днів на тиждень.