Авіаквитки - Алмати

Путівник - Алмати

Дешеві авіаквитки до Алма-Ати на Avio.ua! Алма-Ата – місто, що потопає у зелені, вражає кількістю фонтанів, захоплює культурним життям. Пориньте в неповторну атмосферу столиці "семи річок" разом з Avio.ua! Бронюйте квитки на Avio.uа і вирушайте в захоплюючу подорож. Алма-Ата – азійське місто з європейським менталітетом. Переконатись у цьому вам допоможе Avio.ua! Бронюйте квитки на Avio.uа та відкрийте для себе “Південну столицю” Казахстану. Здійснити подорож до Алма-Ати дуже просто - бронюйте квитки за найкращими цінами на Avio.ua і насолоджуйтесь містом-садом. Ласкаво просимо до Алма-Ати!

Алма-Ата – найбільше місто Казахстану, яке до 1997 року було офіційною столицею держави, а тепер стало неофіційною "Південною столицею". У 1998 році був ухвалений Закон про особливий статус міста і Алма-Ата продовжує займати особливе місце в житті народу і країни. Сьогодні Алма-Ата – це важливий державний, культурний і науковий центр, де знаходяться Національний банк Казахстану, окремі посольства, Академія наук, головні університети країни, національні театри. Місто також є спортивною столицею Казахстану.

 

Історія Алма-Ати

Перші поселення на території сучасної Алма-Ати з’явилися ще у Х ст. до н.е., археологічні знахідки свідчать про те, що тут проживали землероби та скотарі. Проходження через ці землі Великого Шовкового Шляху між Європою і Китаєм сприяло заснуванню у VIII-IX ст. кількох міських поселень, одне із яких називалось Алмати. Його успішний розвиток був перерваний набігами полчищ Чінгісхана у XIIIст., місто втрачає свій вплив та значення і перетворюється на пересічний аул. Точкою відліку для нового етапу у розвитку Алмати став 1854 рік, коли тут було зведене потужне військове укріплення і оселились майже півтисячі солдат і офіцерів російської армії. Поселення почало розростатись за рахунок російських переселенців та динамічно розвиватись і вже у 1867 році Вірний (таку назву йому дали росіяни) стає центром Семиреченської області.

Оскільки нинішня Алма-Ата розташована в передгір'ї одного з найбільших гірських масивів Євразії, через високу сейсмічну активність місто пережило ряд потужних землетрусів. У 1887 році в результаті землетрусу місто зазнало сильних руйнувань, особливо постраждали великі цегляні будинки. Цей сумний досвід спонукав до розробки нових будівельних норм в сейсмологічній зоні та утворення сейсмічної і метеорологічної станцій. Наступний землетрус, який стався в 1910 році, підтвердив, що застережні заходи виправдали сподівання. З 1927 по 1936 рік місто було столицею Казахської АРСР, з 1936 по 1991 – останньою столицею і найбільшим містом Казахської РСР, з 1991 по 1997 – першою столицею і найбільшим мегаполісом Республіки Казахстан. Поза тим, що Алма-Ата втратила статус політико-адміністративної столиці, місто залишається важливим економічним та культурним центром та єдиним містом-мільйонником країни.

 

Що варто побачити в Алма-Аті

 • Гора Кок-Тюбе і Телевежа на цій горі – найвизначніші пам'ятки Алма-Ати. З оглядового майданчика (висота гори – 1130 м)відкривається прекрасна панорама міста, а телевежа (висота вежі досягає 1000 м над рівнем моря, висота самої будівлі - 372 м) служить орієнтиром для туристів, її видно з будь-якої точки міста.
 • Вознесенський кафедральний собор – унікальна дерев'яна споруда заввишки 54 м, зведена (без єдиного цвяха) у 1904-1907 рр., у 1911 році витримала землетрус у 10 балів. Як собор використовувалась до 1927 року, за радянської влади тут знаходився краєзнавчий музей. У 1995 році храм повернули Російській православній церкві, з 1997-го тут проводять служби.
 • Центральна мечеть – символ мусульманської релігії, найграндіозніший монумент в Казахстані, збудований у 1999році, оздоблений мармуром і кольоровими кахлями з національним орнаментом. Мечеть увінчує блакитний купол, поряд знаходиться мінарет висотою 47м.
 • Пам'ятник Біттлз – перший пам'ятник знаменитій четвірці на території СНД, поставлений у 2007 році на горі Кок-Тюбе. Композиція включає Джона Леннона, що сидить з гітарою в руках, та Джорджа Харрісона, Рінго Старра і Пола Маккартні, котрі стоять поруч.
 • Фонтани Алма-Ати – в місті є більше 120 фонтанів, перший з яких з'явився в 1948 році. Система ариків і мережа фонтанів об’єднані в єдиний комплекс водойм і водогонів міста. Щороку 25 травня відзначається День фонтанів, який ввечері завершується грандіозним водним шоу.
 • Льодовий каток Медео – всесвітньовідомий каток, розташований на висоті 1691,2 м, був зведений в 1972 році. Льодова поверхня займає 10,5 тисяч кв. км, спортсмени встановили тут 120 світових рекордів.


Транспорт в Алма-Аті

В Алма-Аті діє добре розвинена та розгалужена система міського транспорту, яка представлена:

 • Автобус – основний вид транспорту, 130 маршрутів, працюють з 6.00 до 22.00.
 • Тролейбус – рух бере початок з 1944 року, на сьогодні функціонує 19 маршрутів,
 • Трамвай – трамвайна система працює з 1937 року, з 10 маршрутів залишилось 2,
 • Таксі - перевезення здійснюють 10 перевізників на 500 автомобілях, оснащених радіозв'язком, є 30 стоянок таксі,
 • Метро – у грудні 2011 року запущена перша лінія метрополітену протяжністю 8,2 км, 7 станцій з'єднують центр міста з магістральними вулицями, час роботи – 6.30 - 23.30.

З 1 березня 2012 року в Алма-Аті запроваджена автоматизована система диспетчерського відстежування автобусів, трамваїв і тролейбусів. З 1823 одиниць громадського транспорту на 1554 встановлені трекери, що дозволяють в режимі реального часу відстежувати роботу, як кожного автобуса, так і маршруту зокрема.

Коли летіти до Алма-Ати

Алма-Ата розташувалась у мальовничих передгір'ях Заілійського Алатау на висоті 600-1200 м над рівнем моря і це має значний вплив на погодні умови міста. З південної сторони місто захищене гірським хребтом Алатау, який служить кордоном для теплих повітряних мас з Індійського океану, а тому тут майже не буває виснажливої спеки.

Водночас доволі відчутним є вплив Північного Льодовитого океану, який спричиняє сніжні та холодні зими у Алма-Аті. Загалом, для Алма-Ати характерний континентальний клімат з середньою температурою січня – 8°C і липня +22°C. За рік тут в середньому випадає 600-650 мм опадів, основна частина припадає на квітень-травень, решта – на жовтень-листопад. За 15 км від міста знаходяться курортні зони Медео і Чімбулак, відомі своїм м'яким кліматом, що дозволяє відпочивати тут цілорічно.

 

Як потрапити до Алма-Ати

Аеропорт “Алмати” (Almaty International Airport – ALA) – найбільший аеропорт в Казахстані, знаходиться за 5 км від центру міста Алма-Ата.

Рейси до Алма-Ати з України здійснюють наступні авіакомпанії:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних перевізників.
Потрапити до Алма-Ати можна з таких українських міст:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.

Дешеві рейси - Алмати

Подорож - Алмати

Алма-Ати надзвичайно красивий мегаполіс розташувався в мальовничих передгір'ях Заілійського Алатау, тому дивовижна гірська панорама у поєднанні з розкішним зеленим убранством роблять його особливим та несхожим на інші міста. "Містом-садом" Алма-Ату називають невипадково – 8000 га міської території займають парки, сквери, бульвари і сади.

Алма-Ата давно і стабільно займає перші позиції за об'ємами внутрішнього туризму в Казахстані, з року в рік зростає популярність міста і серед іноземних туристів.

Чудова природа, цікаве місто, фешенебельні готелі, якісний сервіс та східний колорит приваблюють сюди мандрівників з різних країн.

АVIO.ua запрошує вас здійснити подорож до Алма-Ати!

Читати далі >>

Готелі - Алмати

Готелі - Алмати Бронювати

Оренда авто - Алмати

Оренда авто - Алмати Перевірити

Гарантія
найнижчої ціниМи гарантиємо найнижчу ціну.

Знайшли дешевшу пропозицію - повернемо різницю!
+ 125 UAH в подарунок на наступні покупки!

Читати далі

Чому саме AVIO.UA?

 • Порівняйте рейси всіх авіакомпаній

На AVIO.UA ви маєте змогу перевірити та порівняти найкращі пропозиції перельоту всіх авіакомпаній, в тому числі бюджетних перевізників. Ми пропонуємо рейси від понад 600 регулярних авіакомпаній та 130 перевізників лоу-кост.

 • Зручні способи оплати: картка, переказ, готівка

Здійснюючи пошук авіаквитка, вибирайте найзручнішу для вас форму оплати. Бронюйте зараз - заплатите пізніше! Бронювання дозволить зафіксувати вартість перельоту, і згодом зручно оплатити квиток: платіжною карткою, традиційним банківським переказом, переказом онлайн, або ж готівкою в нашому офісі чи в одному з відділень наших банків: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль,ОТП Банк.

 • Відмінне обслуговування клієнтів

Фахівці Центру Бронювання AVIO.UA супроводжують та надають підтримку клієнту на кожному етапі планування подорожі. Всі наші Консультанти є експертами з планування подорожі і запропонують оптимальний варіант перельоту з усіх доступних на ринку. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними нашим відмінним сервісом. Переконайтесь!

Центр Бронювання працює 7 днів на тиждень.