Авіаквитки - Єкатеринбург

Путівник - Єкатеринбург

Дешеві квитки до Єкатеринбурга на Avio.ua! Здійснити подорож до "столиці Уралу" вам допоможе Avio.uа. Єкатеринбург – головний адміністративний, культурний, науково-освітній центр Уральського регіону. Місто також називають російським "вікном в Азію". Переконатись у цьому вам допоможе Avio.ua! Бронюйте квитки на Avio.ua і вирушайте в захоплюючу подорож. Ласкаво просимо в Єкатеринбург!

 

Історія Єкатеринбурга

Навесні 1723 року на березі ріки Ісеть розпочалось будівництво найбільшого у Росії заводу з виробництва заліза. Датою заснування міста є 7 листопада, коли вперше запрацювали цехи заводу. Під час правління Катерини ІІ через Катеринбург проклали головну дорогу Російської імперії – Сибірський тракт, завдяки чому Катеринбург став російським "вікном в Азію".

Відкриття в середині XVIII ст. великих покладів золота в регіоні також послужило імпульсом для розвитку міста. В 1924 році місто перейменували у Свердловськ. В 1991 році місту було повернена назва Катеринбург. У 2000-ні роки в регіоні почався активний розвиток туризму, торгівлі та бізнесу.

 

Що варто побачити в Єкатеринбурзі

 • Площа 1905 року – головна площа міста.
 • "Історичний сквер" - на його місці в XVIII-XIX ст. розташовувались перші заводи, монетний двір.
 • Садиба "Расторгуєвих-Харітонових" - великий палацовий комплекс уральських купців в центрі містаіз пейзажним парком та озером.

  У місті збереглось багато пам’яток архітектури ХІХ ст. у стилі класицизму, а також будівель у характерному для 20-х рр. ХХ ст. стилі конструктивізму.

 

Транспорт у Єкатеринбурзі

 • Метро – у місті працює 1 лінія з 9-ма станціями. 
 • Трамвай – третя (після Москви та Санкт-Петербурга) за величиною трамвайна сітка в Росії. 
 • Автобус – в Єкатеринбурзі працює 52 автобусних маршрути. 
 • Тролейбус – існує в місті із 1943 року, функціонує 19 маршрутів, на яких працює 266 тролейбусів.

 

Коли летіти до Єкатеринбурга

Єкатеринбург знаходиться в зоні помірно-континентального клімату з характерною різкою мінливістю погодних умов. Через географічні особливості (Уральські гори не дають західним повітряним масам впливати на клімат регіону; водночас, Середній Урал є відкритим для вторгнення холодних арктичних повітряних мас; з півдня часто приходить жарке каспійське повітря ) для Єкатеринбурга характерні погодні аномалії - взимку від суворих морозів до потеплінь, влітку – від спеки ( + 35 °C ) до заморозків.

Тому перед візитом до Єкатеринбурга обов’язково перегляньте прогноз погоди. Забронюйте авіапереліт за допомогою Avio.ua!

 

Як потрапити у Єкатеринбург

Аеропорт "Кольцово" (Koltsovo Airport – SVX) – п’ятий за об’ємами пасажироперевезнь аеропорт Росії.

Рейси до Єкатеринбурга з України здійснюють наступні авіакомпанії:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних перевізників.
До Єкатеринбурга можна потрапити з таких українських міст:
На жаль, нам не вдалося знайти відповідних міст.

Дешеві рейси - Єкатеринбург

Подорож - Єкатеринбург

Єкатеринбу́рг (рос. Екатеринбу́рг, з 1924 по 1991 рр.,Свердло́вськ) — четверте за кількістю населення місто в Росії (після Москви, Санкт-Петербурга та Новосибірська), адміністративний центр Свердловської області, транспортно-логістичний вузол на Транссибірській магістралі, великий промисловий центр.

Місто було засноване у 1723 році та назване на честь дружини Петра I Катерини (рос. Єкатерина). Населення — близько 1,315 млн. мешканців.

Плануйте подорож до Єкатеринбурга разом із Avio.ua!

Читати далі >>

Готелі - Єкатеринбург

Готелі - Єкатеринбург Бронювати

Оренда авто - Єкатеринбург

Оренда авто - Єкатеринбург Перевірити

Гарантія
найнижчої ціниМи гарантиємо найнижчу ціну.

Знайшли дешевшу пропозицію - повернемо різницю!
+ 125 UAH в подарунок на наступні покупки!

Читати далі

Чому саме AVIO.UA?

 • Порівняйте рейси всіх авіакомпаній

На AVIO.UA ви маєте змогу перевірити та порівняти найкращі пропозиції перельоту всіх авіакомпаній, в тому числі бюджетних перевізників. Ми пропонуємо рейси від понад 600 регулярних авіакомпаній та 130 перевізників лоу-кост.

 • Зручні способи оплати: картка, переказ, готівка

Здійснюючи пошук авіаквитка, вибирайте найзручнішу для вас форму оплати. Бронюйте зараз - заплатите пізніше! Бронювання дозволить зафіксувати вартість перельоту, і згодом зручно оплатити квиток: платіжною карткою, традиційним банківським переказом, переказом онлайн, або ж готівкою в нашому офісі чи в одному з відділень наших банків: Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль,ОТП Банк.

 • Відмінне обслуговування клієнтів

Фахівці Центру Бронювання AVIO.UA супроводжують та надають підтримку клієнту на кожному етапі планування подорожі. Всі наші Консультанти є експертами з планування подорожі і запропонують оптимальний варіант перельоту з усіх доступних на ринку. Гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними нашим відмінним сервісом. Переконайтесь!

Центр Бронювання працює 7 днів на тиждень.