Інформація про авторські права

Власник авторських прав

Якщо не вказано інше, всі авторські права на тексти, зображення, фотографії та інші матеріали на даному сайті, належать ТОВ "Авіо Україна" (далі за текстом AVIO.UA). Всі торгові марки, які не належать AVIO.UA використовуються виключно для інформаційних цілей і належать відповідним власникам. Наповнення сайту AVIO.UA з усіма сторінками та матеріалами охороняється згідно з українським та міжнародним правом, включаючи, зокрема положення, що стосуються захисту авторського права та суміжних прав, а також закону про боротьбу з недобросовісною конкуренцією.

Авторські права третіх осіб

Вказані в посиланнях, сторінки, котрі не належать AVIO.UA, охороняються авторським правом їх авторів та власників.

Захисту підлягають також опубліковані на AVIO.UA матеріали, права на які не належать AVIO.UA, але щодо яких AVIO.UA отримало згоду власника на їх публікацію. Такі матеріали, зазвичай, позначені написом: "Джерело: ..." або в інший схожий спосіб.

Перед використанням таких матеріалів потрібно ознайомитись з існуючими обмеженнями та отримати згоду власника авторського права, незалежно від згоди AVIO.UA.

Заборона на використання матеріалів

Копіювання, зміни та передача (в електронному вигляді або іншим чином), а також дублювання, використання та поширення матеріалів, розміщених на сайті AVIO.UA, можливе лише з дозволу автора. Використання інформації, розміщеної на нашому сайті, може відбуватись лише відповідно до чинного законодавства.

Обов'язковою умовою отримання дозволу на використання матеріалів, авторське право на які належить AVIO.UA, є збереження таких матеріалів у незмінному вигляді, а також зазначення у видимий та чіткий спосіб напису "Джерело: AVIO.UA" або іншого еквівалентного напису, а у випадку публікації матеріалу в мережі Інтернет - вимогою є розміщення в матеріалі активного посилання на www.avio.ua. При цьому залишається обов'язковою вимога щодо отримання дозволу на публікацію від AVIO.UA.

Посилання на сайт AVIO.UA

Допускається, без необхідності отримання дозволу, створення посилання у вигляді гіперпосилань (лінків) на AVIO.UA або суб-сторінки та їх розміщення на інших веб-сторінках. При цьому розміщені посилання повинні чітко інформувати відвідувача стороннього сайту про походження посилань та про те, куди такі посилання скеровують.

Не допускається розміщення посилань (лінків) на сайт AVIO.UA або будь-які його сторінки, якщо опис, контекст, або спосіб розміщення посилання може ввести відвідувача в оману, або представити AVIO.UA в негативному світлі або зашкодити репутації AVIO.UA чи третім особам, які захищені законом. Не допускається розміщення посилань на сторінках, котрі порушують закони або загальноприйняті норми пристойності.

Посилання на AVIO.UA не може становити більшість чи основну частину сторінки, на якій його розміщено. Після переходу на сторінку AVIO.UA, в адресній стрічці браузера повинна знаходитись URL-адреса, що належить AVIO.UA. Забороняється використання технічних заходів, спрямованих на приховування адреси AVIO.UA. Забороняється перенаправлення на сайт AVIO.UA у підступний, автоматичний спосіб (тобто перехід на сайт без натискання користувачем на посилання), або перенаправлення на сайт AVIO.UA, осіб, котрі цього не очікують.

AVIO.UA залишає за собою право відкликати згоду на розміщення посилання на сайт AVIO.UA в будь-який момент без пояснення причини.

Обмеження відповідальності

Матеріали, розміщені ​​на сторінках AVIO.UA носять інформаційних характер і підготовлені на основі джерел, які AVIO.UA визнає надійними. У зв'язку з можливістю фальсифікації інформації або втрати нею актуальності, AVIO.UA не несе відповідальності за її достовірність та докладність. Відвідувачі використовують таку інформацію на свій розсуд та відповідальність.

 
 
 
 
Пасажир - часті запитання